Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Ako se igrači budu hranili kod njega, malo malo ćemo morati gubiti mečeve služenim rezultatom :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Žele da se vrati Zbiljić - Sastanak kod Vučevića pred izbornu Skupštinu FK Vojvodina?
http://www.novisadinfo.info/2016/12/zel ... k-kod.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Naravno da treba da se vrati, ponavljam ne mogu navijaci voditi klub ma koliko zeleli.Jednostavno ne ide to tako.Ko daje pare taj vodi klub pa valjda je to svima normalno.sem nama.
One gluposti bolje da igramo petu ligu su takve budalastine da odavno nisam cuo, kao vazno je dostojanstvo
Mada mi ovo sve deluje kao unapred pripremljen scenario sa jasnim cilje.Ko razume shvatice
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Ko daje pare? Kad smo mi videli neki detaljan finansijski izvestaj - ne racunam one frizirane "izvestaje" koje su skupstine blanko prihvatale prethodnih 10-tak godina - pa da znamo ko tacno daje i koliko daje, i ko tacno uzima i koliko uzima? Dok god se ne uradi nezavisna revizija mi ne znamo nista, mozemo samo da verujemo nekome ili da ne verujemo.

(Inace, za informaciju, jednu Barselonu vode navijaci. Klub je udruzenje gradjana i broji 140 hiljada clanova koji predstavljaju vrhovno upravno telo kluba i koji postavljaju odbor sa predsednikom na celu, koji se bavi svakodnevnim rukovodjenjem u klubu i koji za to prima platu od kluba. I vidim, lose im ide.)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Posts: 2182
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Navijači ili idu emocijom pre razuma (što ne valja) ili sve rade iz koristi (što je još gore).

A da li će se Zbiljić vratiti, verovatno neće. On je neprihvatanje tog statuta doživeo kao poraz, videlo se da je razočaran, poslovni tim se raspao, a i sam čovek je rekao na TVu da se neće više vraćati u Klub.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

aj u 20 maraka da će da se vrati bar deo ekipe koji je otišao?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Pitanje je ko tu daje cije pare i da li uopste daje...Da se razumemo mi od olosa mozemo pobeci samo ako spustimo klub na amaterski nivo.

Drugo od ovih sa menicama mozes pobeci samo ako ugasis klub i registrujes novi.Dilovi sa njima su takvi da ima da piju krv dok klub ne uniste. U upravi ne smeju biti go**a koja su popustala menice. Sa njima nema dogovora.Zakona nema, a ni drzave osim za ove na vlasti sto sve vide ruzicasto.Igra je takva da klub propada ako isti koji su ga opljackali nisu u upravi.Pa neka propadne!!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Uprava

Post by naseljekolumbija »

Zbiljic je lik koji obecavao kule i gradove, titulu za dve godine i slicne budalastine ali nigde nije pominjao vanrednu skupstinu kluba i njihov predlog statuta. I odjednom kao grom iz vedra neba evo njih sa skupstinom i predlogom kojim prakticno privatizuju klub. Morali su da znaju da to nece proci, e da li oni imaju plan u kojem je ovo tek prvi korak u njegovom ostvarivanju? Videcemo...
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Ko daje pare? Kad smo mi videli neki detaljan finansijski izvestaj - ne racunam one frizirane "izvestaje" koje su skupstine blanko prihvatale prethodnih 10-tak godina - pa da znamo ko tacno daje i koliko daje, i ko tacno uzima i koliko uzima? Dok god se ne uradi nezavisna revizija mi ne znamo nista, mozemo samo da verujemo nekome ili da ne verujemo.
Dokle god kod nas prolaze varijante "Slušajte šta vam ja kažem pustite šta piše u ugovoru" dotle nikad nećemo imati ni približan uvid u rad bilo kog preduzeća koje ima veze za državom.
Nemamo ni jasan uvid u državni budžet koji je mutan kao Dunav, nećemo sigurno ni u rad bilo kog FK jer se gomile para tu izvlače.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Uprava

Post by Ken mahniti »

Lalatović je otisao jer igraci nisu dobili plate,a ovi su se busali sa isplaćenim svim platama...Ko je tu lud,ko kome sta tu? :shock:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Ken mahniti wrote:Lalatović je otisao jer igraci nisu dobili plate,a ovi su se busali sa isplaćenim svim platama...Ko je tu lud,ko kome sta tu? :shock:
Pa to samo ilustruje koliko se ovde ne moze verovati pricama i obecanjima da neko placa / da je platio / da ce platiti, to mozes macku o rep da okacis.

Mi trenutno ne znamo kome klub duguje, koliko duguje, ko duguje klubu i koliko, ko je pod ugovorom sa klubom a ko sa nekom trecom stranom, sta je sve od nekretnina u klubskom vlasnistvu... 10 godina se ovde rovari i mesetari, 100 uprava je proslo kroz klub za to vreme i svi su iz njega bolji izasli nego sto su usli, a klub i dalje na ivici bankrota. A stalno slusamo price o najstabilnijem klubu u regionu, o najboljim upravama, o transferima ovakvim i onakvim, o izgradnji ovog i onog, obecavaju se trofeji "za najdalje dve godine" i sve tako, a sta na kraju bode od svega toga - blanko menice i dug sve veci...

Lazu nas tolike godine, samo budala moze da im veruje na nevidjeno. Sad vise ni kad istinu kazu ni to im vise niko ne veruje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Danilo wrote:Naravno da treba da se vrati, ponavljam ne mogu navijaci voditi klub ma koliko zeleli.Jednostavno ne ide to tako.Ko daje pare taj vodi klub pa valjda je to svima normalno.sem nama.
One gluposti bolje da igramo petu ligu su takve budalastine da odavno nisam cuo, kao vazno je dostojanstvo
Mada mi ovo sve deluje kao unapred pripremljen scenario sa jasnim cilje.Ko razume shvatice
Vidi drugar, ne znam ko si i šta si. Ja sam niko i ništa i nisam imao pravo glasa na skupštini. Međutim, da jesam sigurno bih glasao protiv predloga UO. A reći ću ti i zašto: 1) Pouzdano znam neke ljude koji su pošteno obavljali svoj posao u nekim strukturama u klubu i nisu dobili nijednu platu od ove uprave (govorim o odlazećem UO). 2) Nova uprava nije smanjila dug. To znamo, jer je gospodin Šćepanović na skupštini izneo činjenice o dugu i neistine koje su članovi UO izneli na konferenciji za novinare, koje ni Zbiljić ni Gajić nisu demantoval, nego su ćutali. Zašto? 3) Gospodin Gajić je, obrazlažući predlog statuta, na tako nemušt i površan način, kobajagi zaboravio da pomene tu sitnu pojedinost o promeni broja članova skupštine. Zbog čega? 4) Igrači su, prema navodima bivšeg trenera Lalatovića otišli na odmor bez plata. Zbog čega? ...

I tako možemo u nedogled. Prikane moj, ako imaš više od 15 godina, onda ne može da ti se oprosti da kao ne znaš koliko je sve burazerskih privatizacija za 1 dinar bilo u ovoj nesretnoj državi. Vojvodina pripada svima nama, pa i tebi. Ako ti hoćeš da je pokloniš nekim sumnjivim likovima od kojih strepi pola grada, onda ja neću. I da, makar igrali petu ligu. Ako ti se to ne sviđa, idi slobodno navijaj za one klubove koji ni sa 50 miliona duga sigurno neće ispasti iz lige. Nikada.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

ragazzi di Neoplanta wrote:aj u 20 maraka da će da se vrati bar deo ekipe koji je otišao?
Pa naravno. Klub im je potreban da bi oni prali pare, a oni klubu svakako nisu.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post by Протомајстор »

ФК Војводина након државног двојца највише завређује симпатије у српском фудбалу. Ако ова средина није изнедрила довољно ситуиране симпатизере који би преузели клуб, онда клуб и треба у нижи ранг такмичења.
Готова прича.

Не могу да замислим да Звезду и Партизан воде некакви бизнисмени који не навијају за те боје. Зашто би другачије било у нашем случају?
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Протомајстор wrote:ФК Војводина након државног двојца највише завређује симпатије у српском фудбалу. Ако ова средина није изнедрила довољно ситуиране симпатизере који би преузели клуб, онда клуб и треба у нижи ранг такмичења.
Готова прича.

Не могу да замислим да Звезду и Партизан воде некакви бизнисмени који не навијају за те боје. Зашто би другачије било у нашем случају?

Terzic je grobar, inace.
Kup je nas!
Post Reply