Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Djumi wrote:Treba dovessti Obradovića napadača Radnika iz Bijeljine !!!
Sto znaci ide u Vozdovac :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Djumi wrote:Treba dovessti Obradovića napadača Radnika iz Bijeljine !!!
Postovani Djumi,

sta razdvaja Obradovica(25 godina) od Krstevskog(19), Mudrinskog(25), Covica(25) i Ascerica?
U cemu je on to bolji?

Hvala na odgovoru.
Srdacan pozdrav.
Petar
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Pera Centar wrote:
Djumi wrote:Treba dovessti Obradovića napadača Radnika iz Bijeljine !!!
Postovani Djumi,

sta razdvaja Obradovica(25 godina) od Krstevskog(19), Mudrinskog(25), Covica(25) i Ascerica?
U cemu je on to bolji?

Hvala na odgovoru.
Srdacan pozdrav.
Petar
Postovani Djumi, ja bih recimo voleo da cujem Vase misljenje vezano za Elvira Koljica iz Krupe. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Djumi wrote:Treba dovessti Obradovića napadača Radnika iz Bijeljine !!!
Djumi, nadam se da Milan (Davidov, naravno) cita Forum.
Ulogovan je odavno.
Velik pozdrav za trenera koji je ovaj Forum prepoznao na pravi nacin (od samog starta) i ucinio ga respektivnim fudbalskim mestom :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

gospodinFKV wrote:
Pera Centar wrote:
Djumi wrote:Treba dovessti Obradovića napadača Radnika iz Bijeljine !!!
Postovani Djumi,

sta razdvaja Obradovica(25 godina) od Krstevskog(19), Mudrinskog(25), Covica(25) i Ascerica?
U cemu je on to bolji?

Hvala na odgovoru.
Srdacan pozdrav.
Petar
Postovani Djumi, ja bih recimo voleo da cujem Vase misljenje vezano za Elvira Koljica iz Krupe. :cheers:

Što se tiče Koljića iz Krupe on postaje zanimljiv za mnoge klubove ali treba ga pratiti još polusezonu.Na početku sezone je davao golove i igrao zaista dobro medjutim povreda ga je omela i napravio je vecu pauzu.Zadnjih par kola se vratio.
Mislim lično da je interesantan ali ga treba pratiti.
Ako podrazumevamo da Vojvodina igra ofanzivno onda je Obradovic idealan igrac za tu igru.Snazan, jak uporan,zna da da gol.Dugo nisam gledao igraca da sa toliko energije ulazi i u fazu napada i u fazu odbrane.
Zaista bih voleo da ga vidim u Vojvodini i mislim da bi postao veoma brzo ljubimac navijaca.
https://www.youtube.com/watch?v=IweRBmdyZKU" onclick="window.open(this.href);return false;

ps . Veliki pozdrav za doajena foruma Turiju :)
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Sta vi pricate o pojacanjima , kad se mi raspadamo.Ne vidim ko ce dati lovu za igrace. Mozda Davidov ili Dundja ?
Ako se ide protiv ponudjenog moras imati spremnu alternativu.
STA JE ALTERNATIVA , sem sto cete opet ici kod politicara za resenje.Ima da vas oduvaju.I treba...
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Krupa trazi 400.000 e za Koljica,ne znam koliko Radnik trazi za Obradovica!
Mi te pare nemamo!!!!
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

ernesto wrote:Krupa trazi 400.000 e za Koljica,ne znam koliko Radnik trazi za Obradovica!
Mi te pare nemamo!!!!
Daćemo im Kordića,ipak je on reprezentativac :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ma hajde molim te kakvih 400.000 evra, pa toliko necemo dobiti za Melega. To je nerealna cifra.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

A kada se isčupamo iz ove gabule pa počnemo da mislimo na pojačanja ja bih probao vratiti na c-fora Ožega ili Bojketa. A svečano dovesti i onog iz Lučana ako se ne varam Sašu Jovanovića.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Transferi

Post by Rivelinjo »

Ovaj je slobodan, kontam da bi igrao za smeštaj u domu i hranu:

http://www.021.rs/story/Info/Zanimljivo ... -klub.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Razumem šale, ali i klinci iz naše škole možda čitaju ovaj forum i verujem da među njima postoji barem 5-6 igrača koji bi mogli popuniti potencijalne praznine. A dedica je dobar, svaka mu čast na istrajnosti :) Što se tiče slobodnih igrača, Makarić ne igra za Spartak od leta, Georgije Ilić je dobio papire od Napretka. Imamo ogromne količine igrača koji su u Proleteru, koje bi mogli opet potpisati, Desančić je negde na probi u Nemačkoj već pola godine... Ovde bismo za male pare mogli sklopiti odličan tim naše dece, da konačno dobiju šansu koja im je ranije uskraćena. I dižem obe ruke za povratak Stepanova, da kao lider predvodi mladiće napred.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Rabba wrote:Razumem šale, ali i klinci iz naše škole možda čitaju ovaj forum i verujem da među njima postoji barem 5-6 igrača koji bi mogli popuniti potencijalne praznine. A dedica je dobar, svaka mu čast na istrajnosti :) Što se tiče slobodnih igrača, Makarić ne igra za Spartak od leta, Georgije Ilić je dobio papire od Napretka. Imamo ogromne količine igrača koji su u Proleteru, koje bi mogli opet potpisati, Desančić je negde na probi u Nemačkoj već pola godine... Ovde bismo za male pare mogli sklopiti odličan tim naše dece, da konačno dobiju šansu koja im je ranije uskraćena. I dižem obe ruke za povratak Stepanova, da kao lider predvodi mladiće napred.
Podrzavam povratak Ilica (koji koliko sam cuo nema nekih ambicija, ali dobar trener to moze da promeni), kao i Makarica koji je jedno vreme bio glavni igrac Spartaka i pokazao da ima kvaliteta za nas. Takodje mislim da uz zadrzavanje 9 igraca, nama vise niko ni ne treba, sve ostalo mogu da popune nasi klinci ili "otpisani" kojima je zapelo u drugim klubovima. Ovaj klub u ovoj drzavi vise od 3. mesta ne moze da cilja, sto se onda bacaju pare i imaju snovi o nekim tudjim igracima. Dajte nas pogon i kvalitet, kao ne tako davne 2013.
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Ne brinem se ja za nase klince. Nama godinama u nazad najvise novca uzimaju oni koji su najmanje igrali. Sto na sudu, sto na plate. Tu praksu treba prekinuti. Stepanovu bih ja ponudio neko mesto u upravi ako nije ljut na Vojvodinu.
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ja bi Envera da vratimo .
Post Reply