17. kolo: Vojvodina-Zeleznik 2:0

:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Sherlock Holmes wrote:xe-xe :lol: , dolijao je i prijatelj, sada sam 100% siguran ko si ti.
zasto mi nesto govori da se nas trener igra detektiva :lol:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

HA,Ha,HA.Serloce,opet te je dr.Votson pogresno instruirao.Moj je predlog da se angazuje ona stara OZNA,posto ona sve dozna.Da vam kazem iskreno neznam cime je moja malenkost zasluzila da o njoj pricaju,treneri u klubu,igraci a od juce i novo rukovodstvo.Ocekujem uskoro poternice na banderama,kaficima,izlozima u Dunavskoj pa cak i na gradskoj kuci i Banovini pored onih grafita protiv Canka.A sad slag na tortu.Nocas oko jedan zovne me jedan prijatelj i kaze da prebacim kanal na tv Lastu.Kada ono tamo ide jedna sms poruka.Majke mi nisam verovao.Raspitajte se vec se prica o njoj.Drago mi je da mi se nesto raspolozenje popravilo i nadam se da ce biti tako i posle sutrasnje utakmice.Pozdrav.
FIRMA

Post by FIRMA »

koliko čujem utakmice su odložene zbog snega
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

mozda nebi ni bilo lose ako se nasa odlozi...
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Post by Bockanac »

Kraljevcanin_Marko wrote:mozda nebi ni bilo lose ako se nasa odlozi...
Bas me nervirate vi pesimisti.Kraljevcanine zasto je bolje da se nasa utakmica odlozi?Zato sto od velikog prisustva pesimizma ni jedan igrac ne daje 100% svojih sposobnosti.Takvi pesimisti nikome na ovom sajtu nisu potrebni!Svojim glupim komentarima samo jos vise rusimo Vosu.Zato bolje svoje pesimisticke misli zadrzite za sebe i naravno,sa puno OPTIMIZMA dodjite u subotu na stadion i podrzite Vosu!!!
SVI NA CIGANE!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

ZA STOKU.Da li ti sumnjas u istinitost mojih informacija.Citam na Red-firminom forumu da neki misle da podmecem informacije.Sto se tice premija,proverite da li su ih igraci dobili a ponovo pozivam svakog da mi kaze i jednu laz ili neistinu koju sam izrekao.Ali izgleda da je PRIJATELJ postao neprijatelj br.1,pa se na sve u klubu gleda sa podozrenjem i svi traze nacin da ga otkriju.Cak je i delenje novca postalo strogo poverljivo.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Mislim da mi ne treba na forumu brinemo tudje brige,tipa,da li su dobili plate ili nisu,ima ko o tome treba da brine,nasa jedina briga treba da bude sutrasnja utakmica i podrska tim momcima i pobeda na kraju!!!

Za Prijatelja-jesi li pio sinoc viski ili Bavariu,znas ti vec gde i kojim povodom?!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Stara garda,ne pijem alkohol a i sumnjam da izlazimo na ista mesta i da imamo zajednicke povode.Pozdrav.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Prijatelju prijateljski-necu da koristim ovaj forum za otkrivanje ko si i neku raspravu s tobom,ali od SINOC znamo ko si....i ne brini,necemo te otkriti,i nemoj se braniti-sad vec to nevesto cinis!
Drago mi je sto si i ti deo ovog foruma ali mi smeta javno iznosenje prljavog vesa,koji ruku na srce vec par dana nisi izneo,jer dosta toga i ja znam pa niti pisem o tome,niti osudjujem bilo koga...jednostavno budimo deo ove Vojvodine ovakve kakva je!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Stara gardo,stvarno gresis.Tog kog si video je samo pricalica i los izvor informacija.Ako mislimo na istoga?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sneg padatako da to nije normalno.Ne verujem da ce se sutra igrati utakmice,a ako se i budu igrale sam Bog nam jedino moze pomoci da pobedimo po losem terenu.
Ukoliko se bude igralo-0:0-moja prognoza.Bolje je da se odlozi.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Steta sto je vreme ovakvo,ali pobedicemo i Zeleznik i celu ligu koja se svim silama trudi da nas otpise u Drugu ligu!!!

Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

POLAKO PRIJATELJI

Post by Владика »

Prijatelji totalno je ne vazno ko ste! Vas trud kao i trud naseg trenera Djumija ostace znacajan kao prvi prodor u demokratizaciji odnosa izmedju navijaca i uprave jos od drugog svetskog rata, Nadam se iskreno da ste kao i vecina nas iskreni navijaci Vojvodine a ne neki lobi koji zeli da rusi Djumija! Niste neprijatelji ali ni nas nemojte smatrati za naivcine!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

U pravu si Podbara.Cujem da se danas ne igra.
stoka
Posts: 17
Joined: Wed Jan 19, 2005 8:16 pm

Post by stoka »

PRIJATELJ wrote:ZA STOKU.Da li ti sumnjas u istinitost mojih informacija.Citam na Red-firminom forumu da neki misle da podmecem informacije.Sto se tice premija,proverite da li su ih igraci dobili a ponovo pozivam svakog da mi kaze i jednu laz ili neistinu koju sam izrekao.Ali izgleda da je PRIJATELJ postao neprijatelj br.1,pa se na sve u klubu gleda sa podozrenjem i svi traze nacin da ga otkriju.Cak je i delenje novca postalo strogo poverljivo.
Nisi me razumeo prijatelju :wink: .
Ja sam samo trazio naseg trenera da potvrdi te informacije i nista drugo.Tvoja vest me je obradovala a najpouzdaniji i najmerodavniji je trener da sve to potvrdi.Znaci nista licno, nikakve sumnje samo sam zelio potvrdu od trenera.Onu opasku u "ps" napisao sam povodom teksta S.Holms.Tvoj nick nije zasticen tako da svako ovde moze da napise sta zeli u tvoje ime.

ps: Informaciju koju si ti izneo za sada jos nije napisana ni u jednoj sportskoj ili dnevnoj novini.NE razumem zasto se krije.
Locked