Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Pod "krenuce" sam mislio na klasicnu sudijsku gurku. Mi smo barem na svojoj kozi osetili kako o izgleda kada sudija lomi utakmicu - ne mora to da bude neka svima vidljiva velika greska, vec ono tipicno navlacenje na sitno, kada svaki 50-50% kontakt sudi za jednu stranu, kada secka napade i ne pusta prednost, kad se razigra sa kartonima... Zasticene vrste crveno i crno :shit: su navikle da sudjenje ide uvek njima u korist i bez toga se bas i ne snalaze najbolje, cim imaju ravnopravan tretman odmah krenu da kukaju kako su sudije nepravedne prema njima. A u 99% utakmica protivnici igraju i protiv njih i protiv sudija.

Ne sekiraj se ti, cim se kod crnih :shit: rese kadrovska pitanja Onako Kako Treba, dobice oni ponovo vetar u ledja vec kao sto su navikli, ponovo ce padati protivnici sa po 5-6 : 0 kao u "stara dobra" Toletova vremena. Crni moraju da budu drugi, razlika izmedju dva :shit: mora da bude minimalna, inace cela sarena laza pada u vodu i umesto da se poluizgladneli glasaci zamajavaju "vecitim derbijem" i gledaju u tabelu sampionata mozda pocnu da misle i o tome zasto su im zivoti usrani i ko je za to kriv.

A to vec ne sme da se dozvoli! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Uprava

Post by Qr0nJa »

Radoye wrote:Crni moraju da budu drugi, razlika izmedju dva :shit: mora da bude minimalna, inace cela sarena laza pada u vodu i umesto da se poluizgladneli glasaci zamajavaju "vecitim derbijem" i gledaju u tabelu sampionata mozda pocnu da misle i o tome zasto su im zivoti usrani i ko je za to kriv.

A to vec ne sme da se dozvoli! :deal:
:!:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

http://www.novisadinfo.info/2016/10/nek ... -prva.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Je l' samo meni ova recenica nema smisla ni posle 584758475873489. citanja ili..... :mrgreen:
Na pitanje da li nekome smeta da Vojvodina bude prva, on je pružio konkretan i zanimljiv odgovor:

"Smeta meni, ja bih voleo da bude prva. Nenad Lalatović je najbolji trener u Srbiji, imamo najbolji tim u ligi, mi smo najozbiljniji kandidat za titulu šampiona Srbije".
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:http://www.novisadinfo.info/2016/10/nek ... -prva.html

Je l' samo meni ova recenica nema smisla ni posle 584758475873489. citanja ili..... :mrgreen:
Na pitanje da li nekome smeta da Vojvodina bude prva, on je pružio konkretan i zanimljiv odgovor:

"Smeta meni, ja bih voleo da bude prva. Nenad Lalatović je najbolji trener u Srbiji, imamo najbolji tim u ligi, mi smo najozbiljniji kandidat za titulu šampiona Srbije".
Takva rečenica, zaista, nema smisla, ali mislim da je hteo reći: smeta meni (što je tako), ja bih voleo da bude prva...
E sad, zašto je izostalo ovo u zagradi, slučajno u brzini ili se ujeo za jezik da to ne izusti :?: pa nije uspeo da preformuliše započetu rečenicu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Uprava

Post by v1o9s1a4 »

Turija wrote:
gospodinFKV wrote:http://www.novisadinfo.info/2016/10/nek ... -prva.html

Je l' samo meni ova recenica nema smisla ni posle 584758475873489. citanja ili..... :mrgreen:
Na pitanje da li nekome smeta da Vojvodina bude prva, on je pružio konkretan i zanimljiv odgovor:

"Smeta meni, ja bih voleo da bude prva. Nenad Lalatović je najbolji trener u Srbiji, imamo najbolji tim u ligi, mi smo najozbiljniji kandidat za titulu šampiona Srbije".
Takva rečenica, zaista, nema smisla, ali mislim da je hteo reći: smeta meni (što je tako), ja bih voleo da bude prva...
E sad, zašto je izostalo ovo u zagradi, slučajno u brzini ili se ujeo za jezik da to ne izusti :?: pa nije uspeo da preformuliše započetu rečenicu?
Pitanje je bilo da li vam se cini da nekome smeta sto je Vojvodina trenutno DRUGA , pa onda i odgovor ima smisla. Lose su preneli pitanje.
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Tacno! Pitanje je bilo da li mislite da nekom smeta sto je Vojvodina druga(zbog ovog zadnjeg problema za zamenom sudija i zalbom Metalca).
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

ODRŽANA SEDNICA KOMISIJE ZA IZRADU NACRTA STATUTA KLUBA



Sednica Komisije za izradu nacrta statuta FK Vojvodina održana je danas u prostorijama kluba na stadionu “Karađorđe”.

Upravni odbor FK Vojvodina još ranije je doneo odluku o formiranju Komisije za izradu nacrta statuta kluba, a sednica ovog tela održana je danas u klupskim prostorijama na stadionu “Karađorđe”.

Članove Komisije čine predsednik FK Vojvodina Vojislav Gajić, predsednik Skupštine Milan Davidov, predsednik Nadzornog odbora Ilija Labus, generalni direktor Aleksandar Dunđerski i generalni sekretar Božidar Beronja, a zadatak ove komisije u narednom periodu biće da pripremi nacrt statuta kluba koji će u potpunosti biti usklađen sa novim Zakonom o sportu i novim statutom Fudbalskog saveza Srbije.
http://www.fkvojvodina.rs/2016/10/odrza ... uta-kluba/
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Nemoj te nebitne vesti Milane, vidi tamo kradu nas ej!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

I, hoce li se najzad i u Statutu ozvaniciti da smo zvezdina filijala i da moramo da im se sklanjamo svaki put kada im to treba? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Nemoj tako Radoye, ubedjen sam da Zbilja, Dundja, Gaja, Raja, Vlaja hoce samo najbolje za klub :deal: Sto si zlonameran? :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Ma jok, samo proveravam da znam treba li i dalje da se sekiram pred naredne utakmice s njima ili se sve vec zna. :silence:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

sto ja tebi nekada zavidim sto to i ne odes redovnije da gledas uzivo... :oops:
ja da odem u tu Kanadu pratio bi samo onaj njihov hokej i zenski karling i u pm i mi i fudbal! :lala:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Jebiga i ja bi, ali se navuk'o na drogu, jos sa majcinim mlekom posisao pa sad ne mogu da se skinem... :cekicanje:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Nego, dokon sam nesto ovih dana pa se muvam po raznim forumima sto navijackim sto generalno fudbalskim, i primetio sam da nas pojedinci u zadnje vreme zovu "usvojeni blizanac" potencirajuci veze naseg novog rukovodstva sa aktuelnim vlastima kao i prijateljske odnose sa crvenim blizancem miljenikom Velikog Vodje... :oprez:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Niko ne spominje odluku predsednika da zabrani komentarisanje sudjenja? Sta to znaci?
1. Da cemo pustiti da nas kradu i cutati!?
2. Praviti se kulturni i dostojanstveni i pustiti da nas kradu!?
Post Reply