"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by blue & white »

Терзића није срамота да прича како има "тешко" гостовање у Ивањици? :yavn:
Шта има они да се јављају, њихово је да ли ће да пошаљу своје играче или неће.
Поготово јер је реч о смешној селекцији, као да води играче на параолимпијаду? "А" репрезентација је друга прича, али за то и постоји пауза у календару. :!:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Maminho »

Roki wrote:Nema Meleg nikakve veze,sa ovima sto su pobrojani na B spisku,on je za njih klasa...to je menadzerska druzina,vode ih tamo da probaju da ih uvaljaju nekom u Aziji,kakva B repka to su obicne gluposti,ako hoces da ih isprobas vodis ih u Pazovu a ne u Katar,realno i nema tu sta da se isproba,Muslinove seme i combinacije po tome je i poznat
+1

Klasika menadzerska reprezentacija
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Stexman »

Terzic kenja jer se boji da ako kiksnu u Ivanjici(sto je mala verovatnoca al opet...) Vojvodina moze opet da ih obidje. j**e se njemu za reprezentaciju, i srpski fudbal. Pa ne tako davno su oni branili nekim svojim igracima da igraju za mladu selekciju ako se ne varam. Pa nisu pustili ni par igraca na Novi Zeland! Ej na svetsko prvenstvo. Sad kenja za ovaj Katar kao da ova selekcija ima neku svrhu. Pa nisu dali stadion reprezentaciji... Jel moguce da su ovi novinari toliko ispranih mozgova!? Zar niko vise ne ceni istinu?

A o ilijevu imbecilu ne treba trositi reci. To je poslednji primerak svoje vrste i treba ga preparirati sto pre da se ne ukvari i staviti u muzej.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4045
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Rabba »

salefkv wrote:Lako je izjaviti to kada klub ima siroku klupu, sta da mi pustimo Planica i Kovu, ko bi nam igrao stopera?
Jel su Pekaric i Stepanov i dalje u klubu?
Ne znam do kada je Pekara potpisao u leto 2014. Ta informacija nije objavljena. Ne verujem da je na dve godine. Retko bude tako, uglavnom se potpisuje tu na 2.5 - 3.5 godine. Što se tiče Stepanova, a to je objavljeno kad se vratio, on je u januaru potpisao na godinu i po, te je pod ugovorom još celu ovu sezonu, obzirom da nije nigde izašlo da je raskinuo sa klubom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Stexman wrote:Terzic kenja jer se boji da ako kiksnu u Ivanjici(sto je mala verovatnoca al opet...) Vojvodina moze opet da ih obidje. j**e se njemu za reprezentaciju, i srpski fudbal.
Ma ne kenja zbog toga, već je taj Katar maslo njega i Kokeze, da se preko ovih nepotrebnih mečeva prodaju igrači, zato je Muslin i doveden. Pa im trebaju naši da ta reprezentacija liči na nešto. Poslao bi on svoje rezerve, ali njima su i rezerve stranci...
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2088
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Red Marquis wrote:
Stexman wrote:Terzic kenja jer se boji da ako kiksnu u Ivanjici(sto je mala verovatnoca al opet...) Vojvodina moze opet da ih obidje. j**e se njemu za reprezentaciju, i srpski fudbal.
Ma ne kenja zbog toga, već je taj Katar maslo njega i Kokeze, da se preko ovih nepotrebnih mečeva prodaju igrači, zato je Muslin i doveden. Pa im trebaju naši da ta reprezentacija liči na nešto. Poslao bi on svoje rezerve, ali njima su i rezerve stranci...
...uzimaju 500 milki od Katara za mec, pa im trebaju igraci. Nista vise od toga.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Ima i Bljuc kandidata za plaćenog idiota novinara godine:
Blic wrote:Novosadska sramota

Vojvodina je odbila da izađe u susret Slavoljubu Muslinu, koji je za sutrašnji prijateljski meč sa Katarom pozvao petoricu prvotimaca “lala”. Novosađani su poručili da četvorica igrača vuku lakše povrede, pa je samo jednom daju dozvolu za put u Dohu. Malo ste poleteli u Novom Sadu, zar ne?

Neverovatno zvuči podatak da Vošina četvorka (Malbašić, Paločević, Maksimović, Planić) dan pred put zaradi povrede, a da, eto, Kovačević može da putuje na megdan Kataru. Lepo od “lala” što su i njemu aminovali putovanje, ispade da su još i učinili reprezentaciji.

U stvari, saşvim je suprotno. Sramota je da se nacionalnom timu, iako je on za ovu priliku sastavljen od fudbalera iz Superlige, ne izlazi u susret. A svi su drugi mogli. I Zvezda i Partizan, bez pogovora. Možda u Vojvodini smatraju da imaju štofa za A tim, ili su ljuti zbog poraza od Zvezde (4:1) u derbiju 10. kola Superlige? Kako god, obrukali ste se gospodo sa “Karađorđa”. Za Srbiju mora da se daje!

I šta sada? Ne sme se očekivati ubuduće neki ozbiljniji tretman reprezentativnih selekcija prema Vojvodini, to je jasno. Selektor “orlova” je pozvao više igrača iz tabora “lala” nego što je iz Partizanovog. Voša je s pozivnicama bila odmah iza šampiona Zvezde. I sve je prosula.

Musline, znate šta je činiti.

(Veljko Ivanović)
Io odio Belgrado
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Marcello »

Kakva prokleta banda!!!

Šta smo dočekali, da nas čak i simpatizeri dvoglave aždaje brane u komentarima, jbt!!!

Ova država nas j..., ne vadi! :mafia:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

Suvise smo poleteli u ovih 9 kola i prvih 45 minuta utakmice protiv Sampiona Univerzuma. Sad nas stavljaju tamo gde misle da nam je mesto, poceli su u svlacionici na poluvremenu, i nastavice da biju sve dok se koprcamo. Da nam vise nikada ne padne nesto slicno na pamet, ni da pomislimo da smemo ponovo na prvo mesto a kamoli o tituli da sanjamo. Sad ce sa svih strana da tuce, i preko medija, i preko sudija, a bogami i iznutra preko kvislinga u nasim redovima, taman da na kraju sezone budemo tamo gde nam je njihov grof prorekao. Isto kao nakon onog finala kupa protiv grobara - usudili smo se da diramo ono sto se ne sme, i brutalno nam je stavljeno do znanja da to ne moze...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Radoye wrote:Sad nas stavljaju tamo gde misle da nam je mesto, poceli su u svlacionici na poluvremenu, i nastavice da biju sve dok se koprcamo.
I dalje smatram da nam ne moze niko nista ukoliko mi to ne zelimo. Za mene Zvezda nije kriva sto je pobedila. Oni su igrali utakmicu kao svaku drugu,a mi smo ti koji smo se sklanjali,ostavljali rupe kao ovi pre par godina

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Dw9ekstT5EA[/video]
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by borrissey »

Blic sport - najgori ljudski ološ.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by borrissey »

Voja wrote:
Radoye wrote:Sad nas stavljaju tamo gde misle da nam je mesto, poceli su u svlacionici na poluvremenu, i nastavice da biju sve dok se koprcamo.
I dalje smatram da nam ne moze niko nista ukoliko mi to ne zelimo. Za mene Zvezda nije kriva sto je pobedila. Oni su igrali utakmicu kao svaku drugu,a mi smo ti koji smo se sklanjali,ostavljali rupe kao ovi pre par godina
Čoveče, ti se godinama ovde praviš da ne razumeš neke stvari. Naravno da nam niko ne može ukoliko mi to ne želimo. Ali, nemoj me ubediti da ti zaista veruješ da je ljudima u i oko kluba Vojvodina uvek na prvom mestu? Da uvek imaju iskrene namere. Mislim, čitam tvoje komentare i ne verujem. Šta ti znači ovaj snimak? DA, sklanjaju se ovi igrači, to je očigledno. Ko je naredio da se sklanjaju? Ko ima muda da kaže - ja u inat neću da se sklonim? Ti misliš to može tako? Pa 90% uprava klubova su postavljene od strane raznih krimosa bliskih ovima i onima, a najmanje klubovima na čijem su čelu. Jel ti misliš da je taj Zbiljić ikada bio na stadionu? U onom tekstu kad je izabran kaže na čelo kluba ga je dovela "velika emocija". Prema čemu?

Mislim, smešno je izneti ovakvu konstataciju da zvezda nije kriva, pošto oni drže 90% svih klubova. Ko od nas ne želi da se skloni? Par navijača u skupštini i ovo malo legendi kluba koje su još žive. Mislim, dovoljno mi je da čitam ovakve komentare na blicu, a previše da ih gledam na rođenom forumu. Izvinjavam se.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

Voja wrote:I dalje smatram da nam ne moze niko nista ukoliko mi to ne zelimo. Za mene Zvezda nije kriva sto je pobedila. Oni su igrali utakmicu kao svaku drugu,a mi smo ti koji smo se sklanjali,ostavljali rupe kao ovi pre par godina
Nije ni za mene zvezda kriva sto je pobedila, niti je partizan kriv sto je uzeo kup 2011. Za njih je to sve normalno, to njima pripada, ti mozes da se sklonis milom ili ce te skloniti silom. A ako se sam ne setis da treba da se sklonis pa moraju da te u poluvremenu podsecaju na to, onda sledi i medijski topli zec, cisto da se sledeci put ne kurobecamo.

Mi smo jedini krivci, jer pristajemo da ucestvujemo u ovome. Trebalo je jos onomad da istupimo iz svih takmicenja pod okriljem tzv. FSS. Bolje casno ugasiti klub cistog obraza nego davati legitimitet ovome.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3894
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Ne ide to baš tako. Ni čovek iz mafije ne može da izađe kad mu se ćefne, tako ni iz srpskog fudbala. Ionako su sličnosti sa mafijom velike. Svako ko je u srpskom fudbalu u njega nije ušao kao nevinašce. Zatalasaš, zatvori ti se neka poslovna opcija, ako nije to, uvek može malo da se odleži i u zatvoru. Barem u našem klubu to nije retkost...

Zamislite sad naučno fantastičnu situaciju u kojoj naš najnoviji predsednik je zapravo prikriveni pravi slaninar i sve mu dozlogrdi i pobuni se? Slobodno bi mogao katanac na firmu, Aleksandar dozvolu za gradnju ne bi dobio više nikad.
Io odio Belgrado
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by blue & white »

Radoye wrote:Bolje casno ugasiti klub cistog obraza nego davati legitimitet ovome.
:!: :!: :!:
За мене су овдашње управе клубова исте као и разни квислинзи у наци Немачкој.
Интересантно је да је овај термин употребио и извесни новинар Тегелтија, када је упоредио управу Партизана са Недићевим режимом.
Објективно новинарство које се никад не сети да пита чему служе сви ти клубови у највишим ранговима такмичења? Осим да спарингују са припадницима двоглаве аждаје и лепо живе од тога (намештања мечева, продаје играча). :?:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
Post Reply