Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Casual 1989 »

Mislim da je fraxmanutd hteo da kaze da treba cuti obe strane pa onda donositi zakljucke.
Matador se ponasa kao sektas, bukvalno sektasi ljude dal je u pravu za neke stvari ili ne, ne ulazim sad u to.
Idem danas na sastanak pa cu pitati sta me zanima, necu vama ovde na forumu postavljati pitanja kao sto to neki rade.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Cekaj i meene njegov nacin iznosenja tih istina i sta svega ne malo nervira ali da li je u redu zvati nekoga na sastanak a vec su go**o doveli?
Cemu onda uopste sastanak da dodjemo na cast ili sta?
Jebao ih on u usta izdajnicka! :!:

Ako sam preterao, izem ga, izvinite vi finiji :lala: , ali zgadilo mi se vec sve ovo dobrano...
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by One and only »

Da li je moguce da vi, u trenutku kada ovaj hohstapler potpisuje za Vojvodinu, razglabate o Matadoru i nekom sastanku gde ce vam kao sve biti objasnjeno? Sta oni to vama mogu da objasne?
Dovoljno je pogledati snimke sto je okacio limanfkv i zakljuciti sve.

Jos je neko napisao "Svi na stadion!". Kakav stadion gari, kakvi sastanci.
Ne, vise ni najveci mazohista slaninar nece krociti na stadion, krocice samo neko ko, bez uvrede, nema gram mozga.
Dovoljan je jedan sekund razmisliti i makar malo drzati do svog dostojanstva, samo to ucinite. Kakva skandiranja na stadionu, manite se vise toga, pustite ih, neka rade sta hoce, neka se kolju medjusobno, ne budite vi njihovi bezglavi vojnici. Opet ce doci isti ljudi, ljudi samo sa licnim interesima.
Ovaj klub treba da se ugasi zauvek, da se osnuje novi i krene od nule, da se vrati slaninarski duh, a ljudi sa interesima zauvek nestanu.

Pozdrav za Nina, Ivanica i Zakulu!


Auf Wiedersehen!
United of Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Sto se mene tice Lalatovic da je dosao mozda pod drugim okolnostima ne bi bilo ovako. Cigan jeste, ali sam video kako sam popisan, zajedno sa vama, od strane raznih trenera i fudbalera u poslednjih nekoliko godina, pa vise ne ocekujem nista sem postovanja dok je u klubu i kvalitetnog rada. Mnogi pricaju da ne da nikom da se mesa u posao, da radi kvalitetno, neke rezultate ima kod nas u ligi... Opet sa druge strane ako ga dovode menadzeri uz blagoslov pojedinih "navijaca" cemu da se nadamo.

Kako god, taj Lalatovic meni ne predstavalja nikakav problem, ne znam sto bi on bio vredjan. Na kraju ce se zavrsiti kao i sa Zagom, teracemo trenera ili ga vredjati u ovom slucaju, a oni koji snose svu krivicu i koji su doveli sve dovde ce da vedre i mrace po klubu i okolo njega.

Sto se tice sastanka, mesecima cutite, ne odrzavate ih i sada kad je dogorelo ljudima, kad ste pokazali ko i sta ste, onda mi se cini da je ovo samo pokusaj cupanja iz :shit: .
Ljudi su ovde kukali vec dugo, dugo, a kako ste sada procitali , mogli ste i mnogo ranije. Niste ispunuli ono zbog cega ste dosli,cak ste razocarali. Na sastanak cu doci samo ako bas budem mogao, a pored svega cu zauvek ostati pri tome da su navijaci ti koji su najvise sjebali klub i celu tribinu.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

One and only wrote:Da li je moguce da vi, u trenutku kada ovaj hohstapler potpisuje za Vojvodinu, razglabate o Matadoru i nekom sastanku gde ce vam kao sve biti objasnjeno? Sta oni to vama mogu da objasne?
Dovoljno je pogledati snimke sto je okacio limanfkv i zakljuciti sve.

Jos je neko napisao "Svi na stadion!". Kakav stadion gari, kakvi sastanci.
Ne, vise ni najveci mazohista slaninar nece krociti na stadion, krocice samo neko ko, bez uvrede, nema gram mozga.
Dovoljan je jedan sekund razmisliti i makar malo drzati do svog dostojanstva, samo to ucinite. Kakva skandiranja na stadionu, manite se vise toga, pustite ih, neka rade sta hoce, neka se kolju medjusobno, ne budite vi njihovi bezglavi vojnici. Opet ce doci isti ljudi, ljudi samo sa licnim interesima.
Ovaj klub treba da se ugasi zauvek, da se osnuje novi i krene od nule, da se vrati slaninarski duh, a ljudi sa interesima zauvek nestanu.

Pozdrav za Nina, Ivanica i Zakulu!


Auf Wiedersehen!
Decko jedino resenje je da idemo na stadion da im pokazemo da nisu vise pozeljni ovde.Licno sam isao i navijao za Vojvodinu kad su je i ranije unistavali, da znas nije ovo prvi put, veruj mi nije tako tesko oterati nekog iz kluba ako to zelis.Najlakse je sve prepustiti nekom drugom, kao sto nam je drzava prepustena sljamu.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Schteph_F89 »

Citam ovaj forum (sve manje) a i dalje mi nije jasno zasto se ponasate kao da je isti neko pravno lice kome klub treba da odgovara na svaki post. Isto tako i neki pojednci misle... Vi ste navijaci kluba i niko vas na to ne tera. Trazite neke gospodske manire a da li ih sami posedujete? Posto nisam iz NS-a, vidim da ne postaje samo klub kao beogradjani a na to se zmuri? Zasto pisem ovo, ne znam, ali me nervira da se trazi nesto sto ni sami ne postujemo! Lalatovic trener? Jel daje rezultate, ne znam. Jel ne postuje kub, ne znam. Zasto bi ja sad sudio nekome? Jel drugaciji od kize, nikolica, i dr? One psovke? Ne opravdavam, al ni necekujem da podigne monokl i zavije brk pa da ignorise, pa gde zivite? Sta ocekujete? Krenite malo od sebe i sta dajete kubu pa tek onda nesto trazite za uzvrat! Ne lecite svoje frustracije preko kluba! Dosta je sto me je sramota sta se radi u klubu, treba jos da se sramotim i za tribine, pa gde smo onda???
Marko93
Posts: 555
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

Tacno tako ljutimo se na coveka koji psuje i vredja,a mi to kao nikad nismo radili sa tribine...mi smo "gospoda"....

cigan je pa sta ako bude pokazivao rezultate ja mu zelim sve najbolje...fudbal se vec 20 godina ne igra zbog ljubavi prema klubu

pa sta mi hocemo trenera koji je iskusan ,koji zna da radi,koji je slaninar i koji nece pasti pod uticaj menadzera,a pritom jos da ima rezutate.....pa to ne postoji..o da postoji al zar njega nismo terali iz kluba vec jednom

ovim smo postali filijada zvezde,a do sad smo kao bili nezavisni i samostalni,ma daj... :rage:

PRIVATIZACIJA
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cika Zika »

Više volem Sosu neg' Lalu.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Лампард »

Image Sovjeti usli u Berlin. :hurray:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Moze li pitanje?
Sta ljudima konkretno smeta, to sto je cigan? To sto je seljak? To sto mislite da nema kvalitet? To sto mislite da ce menadzeri imati uticaj na njega? Sta koknretno?
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Mislim da je sve od ponudjenog + što je ovo samo sumiralo ljudima utisak da smo postali teška filijala crvenih iz bg i da više nije problem da najostrašćeniji od njih dolaze kod nas da se malo vežbaju i ponižavaju klub svojim delovanjem dok se ne vrate svojim prirodnim roditeljima.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

Смета им што је навијачки опредељен и што није господин па ето воли да 'сује. То што је у џунгли званој "Чаир" помињао матер и оца овима што су и њему такође спомињали фамилију. Имали смо "господина" у виду "Uncle Fester-a", лепо се увлачио, био речит и првом приликом "Поздрав раја...". Не мора нико нама да се увлачи да нас воли и слично. Само нека он ради свој посао како ваља и то је то.
Мисле људи да смо сада званично филијала ганцима, његовим доласком, као пуштаћемо их или не знам ни ја шта. Вођени тиме, ми смо ове сезоне филијала половини ЈСЛ.
Борац поред очајне ситуације бријао редом! Верујем да је он најзаслужнији за то.
Неко је написао да сада нећемо моћи да видимо новог Иванића и слично, а колико знам, он је тог истог Иванића добрим делом и разиграо у Пролетеру.
На крају, уговор је по мени и више него поштен. До краја сезоне па ако уради то што је предвиђено, не преостаје ми ништа друго него да кажем "Браво!"
Види и он све ово што ми пишемо и јасно је да има м..а када је пристао на све ово, када многи од вас најављују да ће га поздрављати већ од прве утакмице...
Ја зато нећу нити желим да му судим сада. Сачекаћу крај сезоне...
Ако успе да избори квалификације, волећете да набавите карту за неки нови Торино, Беч, Плзењ а до тада ћете сваки меч из Сурдулице, Ивањице, Новог Пазара лагано испратити уз даљинац, МоцартСпорт и овај форум. :lala:
Банат цео, црвено бео!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

svakome po zasluzi.
i da, bice odmah pozdravljen ali ne sam, nije on samonikao ovde... :lala:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Ne napadam nikoga ali molim i da se prekine sa ovom pričom - navijate iz fotelje a hoćete promene, smeta vam onaj/ovaj.

Upravo zbog toga što su se nekim fotelje (ali ove druge-udobnije) i povlastice od kluba omilile mi imamo situaciju koju imamo da je došlo do razora tribine i da imamo navijače prvog i drugog reda.
U takvom razvoju događaja, ovima što su drugog reda i stomak im se prevrće zbog svega što se dešava se nikako ne može više prigovarati što ne idu na utakmice.

Da smo svi ostali na tribinama i na plasticnim stolicama ili betonu ta priča bi mi skroz pila vodu i jedini način borbe bi bio tamo.
Ovako ljudi koji odu na stadion budu ućutkavani od strane drugih navijača (ovih prvog reda) ili, ne tako davno, od strane ličnog obezbeđenja predsednika.

Ono što je jako tužno i što je momenat za pogledati se u ogledalo je što sada ljudi nisu sigurni da ako neko napiše neku kritiku nije već spreman da gurne nekog svog i ima direktne koristi od toga kasnije.

Lalatović je najmanje bitan lik koji će zbog svoje galame tako proći pri dočeku.
Mi sa druge strane zbog naše ćutnje prolazimo kako prolazimo zadnjih godina.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by мализека »

Хајде да кажем искрено шта мислим...баш ме брига за кога нови тренер навија, уколико уради нешто позитивно за Вошу. Само нека ради свој посао и то је то. Што се тиче дерњаве и псовања, лично мислим да је нама такав тренер неопходан, к`о лебац. Без тога ће се тешко пробудити и раздрмати ова безлична маса звана фудбалери Воше. Тачно је да Лалатовић није неки врхунски тренер, за сада...а какву ће имати каријеру, не знам. Међутим, тачно је и да није лош тренер, показао је шта зна у Напретку и Борцу, а што се тиче епизоде у звезди...јбг, од гована се не може направити пита. :deal: Погледајте каквим играчима располаже Гроф, а каквим је располагао Лалатовић прошле године па просудите сами. Последњи је час да се нешто уради, а питање је ко је од других тренера уопште био спреман (храбар) да улети у овај распад који су направили разни менаџери и мешетари (читај: управа)? :dedica:
Post Reply