Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Zagorcic leti, a Kiza slobodan...

Koliko god nam lezao njegov defanzivan stil igre, koji je davao sjajne rezultate (najbolja odbrana u evropskim prvim ligama, napad sasvim ok), mislim da bi njegovim dovodjenjem uprava zakucala poslednji ekser u kovceg njihovog mandata...
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Kakav crni Kiza.. :roll:

Treba nam zdrava prica - Djumi za trenera i/ili sportskog menadzera, alternative za s.d. Drakulic (covek je vec pokazao da nece da slusa naredjenja onomad sa Balsom) ili kao sto neko rece Milan Davidov.

P.S. Zagorcic ce ostati upamcen kao najgora poslusna pudlica u istoriji FKV. Dosta vise sa takvima!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pedjans »

Očigledno je da Zaga leti, čini mi se. Dugo nisam bio za to ali mi se sad stvarno čini da se više ne snalazi, možda i ne samo svojom krivicom. Ipak, dok ne znamo činjenice koje bi to demantovale, njega moramo smatrati odgovornim za igru i rezultate. Lično mu zameram katastrofalnu igru odbrane, zaista ispod našeg pa čak i nivoa naše lige. Igrati sa onakvim štoperima pa i levim bekom je užas, neko je morao da vodi računa o tome a verujem da je i on mogao to bolje da reši iako je bilo i objektivnih okolnosti (Pekarić povređen, Đurić iznenada otišao). Golman je posebna priča, prosto neverovatno da je pored Perića, koji je juče pokazao itekakav kvalitet, brani Kordić.

Pravo pitanje je da li će onaj koji će doći biti bolji od njega, u šta čisto sumnjam. Ko je uopšte na raspolaganju? Sledi nam izuzetno težak period do kraja jeseni (gostovanja Voždovcu, Čukaričkom, Javoru, grobarima i Pazaru).
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by carlons »

Nisam za to da se menja trener dok ne izgura bar godinu dana. Ako bih morao/mogao da biram, onda bi to bio Sosa Babić, paradoksalno, naš najtrofejniji trener u poslednjih mnogo godina. Lik je pravi šmeker, samo da kao protiv groblja, pusti decu da igraju fudbal :devil:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Salvador wrote:Kakav crni Kiza
Ne kazem ja da Kiza treba da dodje, nego upravo suprotno, ali se bojim da ne dodje do saradnje, posto je covek slobodan trenutno. Usput sam se osvrnuo na njegove trenerske kvalitete koje je pokazao kod nas, koji nisu vredni toga da nam se popi*aju u facu svima, sve i da je Gvardiola....
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote:
Salvador wrote:Kakav crni Kiza
Ne kazem ja da Kiza treba da dodje, nego upravo suprotno, ali se bojim da ne dodje do saradnje, posto je covek slobodan trenutno.
Nema bojazni. Čovek je trenirao pogrešnog blizanca. Ja sve nešto očekujem Lalatovića ili tako nekog idiota.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Uopste nisam siguran da ce Zaga brzo da ode.Da je neki covek trebao je da ode cim su menadzeri krenuli da vrse pritisak na njega oko tima.Ovako izgleda da on ima dil sa ljudima koji se najvise pitaju u klubu.Mislim on ce sigurno otici.Dal za nedelju il dve to najvise zavisi koliko ce vremena trebati menadzerima da nadju podobnog trenera.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

http://www.telegraf.rs/sport/1814873-ko ... ezde-video" onclick="window.open(this.href);return false;
Банат цео, црвено бео!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Nemojte da trosimo takve ljude na ovakvu upravu :frown:
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Avangarda »

'Ajde da nagadjamo ko ce biti novi trener, Sosa x3 ili Dzimi x5? :mrgreen:

Slobodan je i veliki strucnjak i lingvista Pizon x2, samo on ima manje sanse jer smo upravo odigrali mec sa njegovom zvezdom, pa bi morao da ceka drugi deo prvenstva kako nas iz "moralnih" razloga ne bi vodio na toj tekmi... :idea: :roll: :mrgreen:

Takodje stekao sam utisak da se vecina forumasa zalaze da novi SD bude Drakulic? Ne znam cime vas je taj lik kupio i zasto mislite da bi on bio dobar izbor? A uprava ce ga izgleda i dovesti kao i Dundjerskog i Merija svojevremeno, da eto udovolji navijacima i da se "vlasi ne sete"... Dobro se secam da se pre na forumu i za Lj. Dundjerskog pisalo kako bi bio dobar SD, kako treba naci neko mesto u klubu za takvu ljudinu, a sad ispade da je lik najgori muljator i smrad. Zato ne vidim zasto bi i Drakulic bio drugaciji, a i kao igrac je dao klubu mnogo manje nego Dundjerski...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dejan »

Davidov i Djumi su mi bolje opcije... Samo se bojim da ce Mica i Ljube ostati :mrgreen:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Friend »

Večeras je u bg sleteo čuveni Gustavo Poyet,mislim da je sve jasno ko nam je novi trener :mrgreen: !
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lazarr »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... Lalatovica" onclick="window.open(this.href);return false;

Nadam se da je novinarska patka!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

lazarr wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... Lalatovica

Nadam se da je novinarska patka!!!
Red Marquis wrote:
gospodinFKV wrote:
Salvador wrote:Kakav crni Kiza
Ne kazem ja da Kiza treba da dodje, nego upravo suprotno, ali se bojim da ne dodje do saradnje, posto je covek slobodan trenutno.
Nema bojazni. Čovek je trenirao pogrešnog blizanca. Ja sve nešto očekujem Lalatovića ili tako nekog idiota.
"Novinari" citaju forum! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Po mom skromnom misljenju ako postoji mogucnost dao bi sansu Kosanovicu.U zimskom prelaznom roku prodao sve sto se moze prodati i razigravao mlade igrace bez obzira na rezultat.
Naravno uz dopunsku selekciju mladih igraca sa strane jer vise nemamo takav kvalitet u svojoj bazi.

U ostaloj varijanti najbolji je izbor u trenutnoj ponudu Lalatovic.
Post Reply