Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

https://sh.wikipedia.org/wiki/Transpare ... 5%A1tvo%29" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4262
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Da li samo ja ne uspevam vise da otvorim link sa 021?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Milan wrote:Da li samo ja ne uspevam vise da otvorim link sa 021?
promenili su ga, evo ga novi: http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Dunder ... -duga.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Matador - istina 100 %
Direktore čitam tvoju izjavu povodom svega što si izjavio i apsolutno si u pravu i čestitam na znatnom smanjenom dugu prema klubu koju su ojadili i pokrali.
Samo nastavi tako i doći će nam bolji dani !
:mrgreen:
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post by Ultra slanina »

Nije to jedini komentar ima ih još :mrgreen:
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Dokaz koliko su Zaga, dva sportska direktora i Majamiji, Vavani, Osmaje ustvari stetni po FKV su Borac i Javor. Borac nema za stanove igracima, izbacuju ih, o plati mogu da sanjaju. Ali pobedjuje volja i zelja. Javor ima ozbiljnu pricu i sistem za pilicarsku farmu Ljube i baba Majami. Zago, Vranjesu, Ljube, Majami, Vavane, Osmajo mrs iz Vojvodine!!! Navijaci iz kluba ili da brane interese kluba ili da se tornjaju!!! Vidim da pisu u moje ime. Dajem direktoru mom ja podrsku, ako se svrsta na pravu navijacku stranu preko koje je i dosao na funkciju. Ako skupi muda da odjebe menadzere, kvazi trenere i sportske direktore i okrene klub navijacima, bude transparentan za njih, a ne medije i krene da pravi davno zaboravljenu pravu pricu! Poz za mog direktora :) :)
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Uprava

Post by stormer »

Pa to izgleda i mi imamo botove :mrgreen: :dance2:
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Samo 1 i 2 oktobra klub izdao novih 38 menica :o za cega gospodo? i kako dug moze biti 2.5 miliona kad samo kad bi se sabrale sume iz izdatih menica suma bi bila preko 2.5 miliona ? KOme se i za cega dugovalo 7 miliona.kad je prvo pronadjeno 4.2m duga odkud razlika 2.8 miliona. ? Kako se desilo da kad dodjete kazeta da grin nama dyguje a sad ispalo da mi njemu dugujemo?
User avatar
Milan
Posts: 4262
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Jebete nas u zdrav mozak, a da ni ne trepnete. Ceo stadion na poluvremenu zna koje izmene ce se desiti, ko mora da igra... I naravno da ne pogresimo. Igraci pricaju kako je uzasna atmosfera, kako se zna ko mora da igra, pa ni ne cudi ova metiljavost koju gledamo na terenu.

A ja vas pitam dokle ovako? Dok ne oterate i nas saku jada najvernijih? Znam da je ovo pucanj u prazno i da cete cutati kao i do sada, a jedino- JEDINO! sto ste obecali je transparentnost i zdravu pricu!!!

Ocekujem neko mazanje ociju u vidu smene trenera, pojacanog marketinga, sastanaka sa navijacima ili slicno...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Uprava

Post by Dejan »

Uprava nije ispunila obecanja transparentnosti i zdrave price...
Sportski sektor je najgori od kad pratim Vosu, ne znam da li se i mogu nazvati sportskim sektorom...
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Milan wrote:Jebete nas u zdrav mozak, a da ni ne trepnete. Ceo stadion na poluvremenu zna koje izmene ce se desiti, ko mora da igra... I naravno da ne pogresimo. Igraci pricaju kako je uzasna atmosfera, kako se zna ko mora da igra, pa ni ne cudi ova metiljavost koju gledamo na terenu.

A ja vas pitam dokle ovako? Dok ne oterate i nas saku jada najvernijih? Znam da je ovo pucanj u prazno i da cete cutati kao i do sada, a jedino- JEDINO! sto ste obecali je transparentnost i zdravu pricu!!!

Ocekujem neko mazanje ociju u vidu smene trenera, pojacanog marketinga, sastanaka sa navijacima ili slicno...
I meni je ta prica sa poznatim sastavom tima i izmenama najgori utisak.
Pored toga i vec uobicajena indolentnost kod nasih igraca, kao da se igra neka nevazna prijateljska utalmica.
Ovako ispada kao da je jedini smisao naseg kluba razigravanje menadzerskih igraca, dok su rezultati i poseta potpuno nebitni.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Junior »

Uvođenje zadnjeg veznog pri rezultatu 0-1 je vrhunac bezobrazluka i najobičnije pišanje po navijačima Vojvodine od strane ekipe iz lože.

Jel za Zagorčića išla priča da ga je bata otpustio jer nije pustio da mu drugi diktiraju sastav? :lol: Ako ima imalo obraza trebalo bi da podnese ostavku, tj. to je već odavno mogao uraditi.

A ostali (šampioni u fer pleju i transparentnosti), počev od predsednika zajednice, preko sportskih direktora do "menadžera"/trenera - da se nosite u tri lepe pi**e materine, što dalje odavde!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Uprava

Post by Vasa »

Pilicari iz uprave sve sa predsednikom ZSLS i naravno stucnim stabom (ako se to moze nazvati strucni),ajde N A P O LJ E.....niste sposobni i jos ste bezobrazni i :greenbutt:
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Jeb## vas Majami, Vavan, Osmaja, Zaga, Sima i svi na gomili, klub ste prodali slaninarcine moje!!! Oterali ste vise navijaca vi Slaninari od Bate, Rabrena, Svetka, Pavlovica, Sapurica, Kostica, Jokica zajedno!!! Pogazili ste svaku rec, unistavate krupnim koracima klub, dali ga mafijaskoj gamadi, priblizili ga ciganima. Korteo grupice da li je ostalo jos neceg Slaninarskog u vama? Samo cutite i sad su vam Majami i Vavan drugari, a mi smo postali dusebriznici sa foruma???? Ako mislite da radite u korist kluba iz istog moraju leteti vasi drugarcici Majami, Vavan, Osmaja, Sima, i ekipa iz Dojave. Slamcica vam viri samo iz septicke jame i sada mi je zao sto su javno lincovani ovde Friks i Saran, a ljudi bili gospoda za vas trenutno. Pavlovic je bio ozbiljan igrac i 25% je isto sto i 50% od Ozegovica i ostalih Majamijevih koji MORAJU da igraju i unistavaju nase omladince!!! Jedino resenje da odlete Zaga, Ljube, Mica i mafijo menadzeri da se Djumiju dopusti da bude tim menadzer! Ali da li ce Slaninarima u i oko kluba biti klub ili dzep u prvom planu? Ocekuje se odgovor iz Kortea!!! Dokle cete cutati kao pic### najvece, forum je bio idealan za dolazak na funkciju, a sad je problem? Da li ste zaboravili godine na njemu Kamel, Grba mi je ovde bio jedan od omiljenih forumasa i uvek je imao svoje ostro misljenje, nije valjda da se sad cuti zbog plate ili naredbe Kamela? Korteo?
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

sto ih prozivas :?: , da ti pocnu odgovarati na pitanja i da ih posle banuju kao freaksa?

lukavo, moram ti priznati... :lala:

...ali valjda su se naucili na tudjim greskama... :D
Post Reply