11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Neizlecivi »

Turija, nemam sta da ti zamerim. Kazem i sam da u klubu mnogo stvari ne valja. Ne ocekujem pozitivnu energiju, ali ocekujem duh. Nekad se pevalo "I nema veze sto Vosa nema veze..." dok se danas sa istoka psuje majka Ozegovicu jer nije dodao loptu (pronacice se jedan forumas, nek oprosti... I ja sam mnogima tako psovao, ali se nadam da smo ovde svi zbog jednog cilja, pa ne mora zamerati na skretanju paznje). Psuje se Zaga jer mu neko naredjuje kako i ko da mu igra. Vredja se Pekaric, jer je prodao tekme, naziva se pi*kom. Vredja se ovaj, psuje se onaj... Cela atmosfera medju nama je takva.
I opet ti spomenes blizance, a to je ono o cemu govorim. Zasto se u svemu poredimo sa njima? Hocemo li igracima kao i oni za par tekmi skidati traku i lupati samare?
Ako u klubu ne valja nesto, zna se kako se skrece paznja na to i kako se to resava, te na cija se vrata kuca. Ovo sto se desava je samo sirenje takvog loseg naboja koje samo tera ljude sa stadiona. Nekako nemam reci da na pravi nacin iznesem svoje misljenje, jer definitivno shvatam sve sto ljudi, a u ovom slucaju Turija zeli da kaze, ali opet imam drugaciju viziju svega.

@newnowapv
Slazem se, i ja umem da preteram definitivno i od sledece tekme cu se truditi zbog te dece da unesem u sebe maksimalnu kontrolu. Od sledece tekme mi se cini da cu mnoge stvari drugacije nego do sada.

Ako nije prava tema, admini neka sutnu sve u odgovarajucu.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Ultra slanina »

Сцена на западу пре неких месец и по: један гари седи са сланинарима запад и јебе маму судији због недосуђеног пенала за нас, онако сочно новосацки, баш се истрес'о. Мини драмска пауза и маторац које је био близу лиманаца горе викне: ''Госн судија ви сте пизда.'' :mrgreen: :mrgreen:

То је једноставно, Карађорђе. Мешано месо увек било и биће.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Turija »

I ovako utakmica kao utakmica, nažalost, nije u centru pažnje, jer ima mnogo bitnijih stvari, pa se trpi i off topik.
Utakmica može da se izgubi (sledeća dobije i idemo jednako dalje), ali poverenje kada se izgubi, ne može da se vrati godinama - ne samo u fudbalu.Čitavo društvo je izgubilo poverenje i sve se raspalo u paramparčad, pa i donja granica morala (pravda).
Vidimo i sami koliko je onda teško, i izuzetno dobrim radom i rezultatima, vratiti publiku na tribine (primer je i fk partizan sa praznim tribinama, dok su zvezdini navijači na opijatima svih vrsta, pa ih ne možete uzeti u bilo kakvo realno razmatranje).
Ne treba nam da idemo dalje iz svog grada od RK VOJVODINA, ranije i OK VOJVODINA (Klubovi zaslužuju velika slova), a oni čak nisu ni u lokalnoj medijskoj anketi prepoznati kao simboli Grada.Kako da ih prepozna javno mnjenje, kad ih ne prepoznaju profesionalci u javnom informisanju?
U svom tom kontekstu spominjem i blizance.Ako si u takvom ,,društvu", ne možeš ti biti mnogo drugačiji, da bi te razumeli, šta pričaš i o čemu pričaš.Nažalost, dok ne opsuješ ili napraviš neprimeran performans, ne čuje te niko, ne samo u domenu fizičkog prostiranja zvuka, već i javnog mnjenja.
Koliko je izgubljeno poverenje vidi se u tome da bude sumnjiv i jedan Pekarić, a to je čista posledica toga što se nalazi u sumnjivom društvu - jer nema izbora.Ima ga samo u onom delu što je izneo onomad Ivanić: ako me pošalju tamo, ostaviću fudbal.Međutim, pošto i u Voši nije mnogo bolje i on ne može ovde da igra mnogo bolje.

Podržimo večeras RK Vojvodinu na SPENSU i pokušajmo da potpuno ne izgubimo /barem sportsku/ dušu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Dejan »

ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by ultra komsa »

Jesam ja samo opterecen stvarima ali na RTV stoji Zvezda uuu a TEK ONDA Vosa tu i tu...Aloooooooo??? Majku vam vasu sve bi vas u vazduh digao!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by churguzijanac »

Deluje mi nekako neuhranjeno ovaj Zocevic. Strese me jeza kad vidim da imamo takva 3 igraca na terenu.

Nego hoce biti prenos na rtv ili areni?
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Danilo »

Jel ima prenos
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Neizlecivi »

Nema, arena prenosi standardno petak je bio Cukaricki, subota Zvezda-Novi Pazar, nedelja Vozdovac-Partizan. Koliko sam video RTV ne najavljuje.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Rabba »

Neizlecivi wrote:Nema, arena prenosi standardno petak je bio Cukaricki, subota Zvezda-Novi Pazar, nedelja Vozdovac-Partizan. Koliko sam video RTV ne najavljuje.
Ako se ne varam RTV iskljucivo prenosi domace utakmice klubova iz pokrajine.
pedjans wrote:Stvarno neocekivan prostakluk i besmislene uvrede upucene treneru.

Ocigledno je da postoji uticaj menadzera u klubu, ali to je realnost u srpskom fudbalu.

Kritike koje se ovde mogu procitati deluju pre kao pokusaj nekih drugih menadzera da se ubace umesto ovih koji sad imaju najveci uticaj nego kao zelja za nekom sustinskom promenom.

Valjda je ovo mesto gde bi trebalo pruziti podrsku igracima i treneru i iznositi argumentovane kritike kad za to ima osnova.

Svakako ce biti dovoljno zajebano u Cacku i do kraja polusezone, i bez organizovanih kampanja raznih interesnih grupa u i oko kluba.
Izvinjavam se na tezim recima, samo takve izjave mogu da me izvedu iz takta. Prijatelju, moja interesna grupa je FKV, niti poznajem ijednog menadzera niti ikad zelim da ga upoznam. Ako tebi ovakvo i OVOLIKO mesetarenje u klubu odgovara, imamo ozbiljno razlicite poglede na sta je dobro za FKV.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Jole »

Posle bruke u Jagodini nikome ni dlaka sa glave ne fali, kako ocekivati bilo kakav napredak u Cacku? Njih ne interesuje jaka Vojvodina, nego Vojvodina ponizna Beogradu.

Oni ce klub spustiti onoliko nisko koliko im mi dozvolimo, lopta je u nasim nogama...
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Neizlecivi »

Kordic
Lakicevic Dinga Rosic Nastic
Maksimovic Sekulic
Stanisavljevic Palocevic Ivanic
Ozegovic...

Jedna jedina promena, nema Vasilica. I da, predobri Kordic na golu.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Лампард »

Neizlecivi wrote:Kordic
Lakicevic Dinga Rosic Nastic
Maksimovic Sekulic
Stanisavljevic Palocevic Ivanic
Ozegovic...

Jedna jedina promena, nema Vasilica. I da, predobri Kordic na golu.
Opet Palocevic i Comi igraju zajedno :roll: ...i naravno tu je pouzdani golman Kordic :greenbutt:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Vasa »

Uvek sam pre za Kordica nego Zakulu,i to je moje misljenje.
Kada pogled koliko je ko imao kikseva onda je Kordic daleko ispred mada to i nije presudno,po meni kvalitet je
presudan i utakmica sa Spartakom zbog koje nema Pekarica i Zakule!
Protiv Jagodine se kace snimci kiksa a nije pusten nastavak kada je odbranio svoju gresku i plus jos 3-4 odlicne intervencije.
Naravno to je moje misljenje i nemam nameru da vase menjam.
Ako Sekulic ima mesto i medju 29 registrovanih onda svako od njih moze biti prvotimac.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Neizlecivi »

1:0 Vujaklija. Posle kornera, neki odbitak pa sut nogom.
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by lazarr »

Lepa statistika za sada.
Posle 10 min oni su imali 4 kornera i 4 udarca na gol.
Mi se ističemo u faulovima (5) :dance2:
Locked