Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by pedjans »

Dnevnik je neviđeni šljam od lista. Donekle možemo biti zadovoljni jedino našom zastupljenošću na RT Vojvodine, sve ostalo je i inače obično smeće i forsiraju crvene i crne - odnosno, sada samo crvene jer ih voli i veliki vođa.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Za RTV pohvala moze vaziti samo za prenosenje utakmica, dok je pokrivenost u vestima sramotna! Voditelji su zestoko blizanacki obojeni. Svi do jednog, sem Laze...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Milan wrote:Za RTV pohvala moze vaziti samo za prenosenje utakmica, dok je pokrivenost u vestima sramotna! Voditelji su zestoko blizanacki obojeni. Svi do jednog, sem Laze...
+1
Samo nešto i Lazo, u poslednje vreme, počeo u našim prenosima mnogo da spominje blizance, ničim izazvan.Naređenje ili :?:
Dnevnik nikad nije bio kvalitetan list, ali je važio kao vojvođanski, pa je u Novom Sadu i Pokrajini kupovan.Od 89 više nije ni to.Dnevnik je list bez identiteta i kvaliteta.Da ima identitet i kvalitet ne bi imao takvog direktora.
Last edited by Turija on Wed Sep 23, 2015 9:54 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

Laza je slaninarcina koliki god smarac bio i koliko god mu se ljudi smejali sto davi. Isto kao i Zvrk.
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Cika Zika »

http://www.021.rs/ Zanimljiva anketa (najveći simbol Novog Sada je...) .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Cika Zika wrote:http://www.021.rs/ Zanimljiva anketa (najveći simbol Novog Sada je...) .
Trebali su staviti SD Vojvodina, ipak je recimo OK učinio više no ovaj napaćeni FK, iako i sam preferiram fudbal više no sve ostale sportove zajedno.

A jadan je onaj grad koji nema boljih znamenitosti od Dnevnika :roll:
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Jeste da nije FK, ali moram ovde.Dok su nam bg mediji smanjivali broj gledalaca na fudbalu, sad nam smanjuju i na rukometu i to u jednoj međunarodnoj utakmici u Ligi Šampiona.
Sramota, sveli su u blicu posetu na 1500 ljudi.Ako nije bilo večeras 3000 duša, sigurno je bilo 2500.Nema veze ni što predstavljamo Srbiju, treba nam zakinuti i u ovoj istorijskoj pobedi, barem za gledaoce /da se ne bi proširio broj zainteresovanih za mečeve Vojvodine/ .Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanina »

Biće veselo posle tekme sa zvezdom,naime dizel žurka posle tekme,vraćamo se polako u 90". :frown:

http://www.alo.rs/kakav-to-koncert-naja ... -foto/9878" onclick="window.open(this.href);return false;
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

slanina wrote:Biće veselo posle tekme sa zvezdom,naime dizel žurka posle tekme,vraćamo se polako u 90". :frown:

http://www.alo.rs/kakav-to-koncert-naja ... -foto/9878" onclick="window.open(this.href);return false;
Da li je realno da si sam konstruisao u glavi sta ce biti? Govnari prave koncert za Kosovo a ne dizel zurku.
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Stexman »

Pa lepo pise :
Odmah posle meča sa Vojvodinom pevaće se dens hitovi devedesetih,
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanina »

Ultra slanina wrote:
slanina wrote:Biće veselo posle tekme sa zvezdom,naime dizel žurka posle tekme,vraćamo se polako u 90". :frown:

http://www.alo.rs/kakav-to-koncert-naja ... -foto/9878" onclick="window.open(this.href);return false;
Da li je realno da si sam konstruisao u glavi sta ce biti? Govnari prave koncert za Kosovo a ne dizel zurku.
Pročitaj malo bolje konstruktore...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Nista novo - ako je turcin krvav do lakata, poturica mora do ramena. Krcunasi opet izigravaju velike srbe :dance2:

Ovaj narod je poznat po tome da posle jednog koraka napred nacini dva koraka nazad velikom brzinom...da ne kazem 200 na sat :mrgreen:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Grouch »

1.Ne znam koja je svrha prenosa nasih utakmica na domacem terenu i koje koristi imamo od toga?Odlazak na stadion mora biti svetinja a ovim prenosima se to razvodnjava.Valjda je poenta da se prenose utakmice koje igramo u gostima,ako vec imaju zelju da nas prenose.Sad sam se setio totalnog amaterizma-bezobrazluka-idiotluka RTV-a kada su se na utakmicu sa Spartakom ukljucili u 20. minutu(bar sam tako cuo da je bilo).Ne secam se da je klub reagovao a morao je.
2.Bedna piskarala koja skrabaju po wc papiru pod nazivom "24 sata" ni jednom jedinom recju,u cetvrtak u svom novosadskom izdanju nisu spomenuli da sampion drzave u rukometu igra svoju utakmicu u Ligi sampiona.U petak,takodje,ni rec o rezultatu i desavanjima u Spensu.Direktna sabotaza i ignorisanje naseg kluba.Ja sam ih zvao i napusavao par puta ali i ovde treba klub da im posalje zvanicno saopstenje koje bi morali da objave,da vide ljudi koja su go**a.Nadam se da ce predsednik RKV-a reagovati.Morao bi.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Nije bilo dobro dok nije bilo prenosa utakmica, sada kada ima opet nije dobro.
RTV prenosi utakmice sa podrucja Vojvodine, sto je i logicno, s obzirom na kapacitete tehnike.
Sto se tice 24 sata, da su bar oni jedini sa losim odnosom prema RKV.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Grouch »

MiSmoFKV! wrote:Nije bilo dobro dok nije bilo prenosa utakmica, sada kada ima opet nije dobro.
...
Nije bilo dobro sto nisu prenosili bitne utakmice koje smo igrali u Evropi u bilo kojem sportu a ne sto nisu prenosili,lupam,Vojvodina-Metalac.Prenos utakmica na domacem terenu je totalno nepotreban a sigurno je da i odvrati neki broj ljudi od dolaska na stadion,pogotovo ljude u prigradskim naseljima.Neka prenose utakmice sa gostovanja.
Post Reply