Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Forza Voša
Posts: 579
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Stexman wrote:Poredim u glavi ovu generaciju i sampionsku '89 i jedino ne mogu pandan Šeletu da nadjem :) sve ostalo mi se uklapa!
Ja sam za sada od trofeja doživeo samo kup jer sam rođen u poslednjoj dekadi prošlog veka ali po snimcima koje sam gledao rekao bi da je Šele = Ožegović (nisko težiste, nabijen, fudbalski bezobrazan, diže publiku na noge, igrao za Crvenu zvezdu i ono najvažnije - daje golove). Najupecatljivija paralela te i ove ekipe su po meni: levica Mihajlovic = Stanisavljevic i penal majstori Maras = Žakula.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 34165.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kako pišu italijanski mediji Vojvodina ima ponudu za Ognjena Ožegovića. Nesuđeni vođa napada Zvezde koji je eksplodirao u Novom Sadu bi mogao da napusti srpski fudbal do kraja avgusta.

Odigrao je sjajno protiv Sampdorije, Đenovljani nude 2 miliona evra za srpskog napadača, videćemo hoće li Vojvodina, koja živi od prodaje igrača, prihvatiti ponudu.

Ožegović je, podsetimo, Zvezdino dete koje se seljakalo po pozajmicama, završio je u Vojvodini gde je odigrao sjajno ovo leto od početka šampionata, kao i kvalifikacija za LE.

Odbranu Sampdorije je dovodio do ludila u Torinu u prvom meču kada je Vojvodina pregazila Zengin tim, nije čudno što ga sada žele. Dorijani su prodali Okaku Anderlehtu, od napadača imaju Edera i Mjuriela, ali oni su više polušpicevi.

Priča se i o Baloteliju, no za sada nema potvrda da bi Zenga želeo da upari njega i Kasana. Ožegović bi mogao da dobije šansu već ove sezone, ako stigne pod Lanternu, a na potezu je Vojvodina!
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: Transferi

Post by Alex »

Nadam se da je novinarska patka :?
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Ovo bi bio apsolutni presedan... Lik je dosao pre nepunih 2 meseca u klub i vec nude 2 miliona (ako nije novinarska buva)
I Bog je Slaninar...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Ima ugovor na 3 godine, pre LE ne prodavati ga nikako!
Cena moze samo gore da mu ide, takodje ako uzmemo u obzir kako igra, da igra na poziciji napadaca (najskuplji igraci) i da je jos uvek klinac ispod 3 miliona nista!
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by fkvislife »

Nikako prodavati igrače!!!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Nasih je valjda 50% kod Ozegovica...

Klub bi morao da izadje sa informacijama o nasem udelu kod svakog igraca. Transparentnost?!
POŠTO OBRAZ ???!!!
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Transferi

Post by srbobran »

Do sada je uvek išla priča da klub preživljava od prodaje igrača u Evropu.... našim upraviteljima to je sigurnija priča, ali probajte jednom ovako....

Umesto preživljavanja od prodaje igrača u Evropu,
neka klub uđe u Evropu sa tim igračima, pa neće ni morati da idu negde, kad je već imaju u Vojvodini!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Milan wrote:Nasih je valjda 50% kod Ozegovica...
Cijih je ostalih 50%? Bolje da su cutali, nego da pale ovako... Uglavnom receno je onomad iz kluba da su stopirani svi odlasci iz kluba dok se ne zavrse utakmice kvalifikacija za LE.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Pretpostavljam da ostatak pripada menadzeru. Ne znam ko je...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

Ne prodavati nikog, nego se jos treba pojacati.
A Ozegovica nikako ne prodavati, iz dva razloga;
1. Potreban nam je
2. Cena mu samo moze rasti jer je sve bolji.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

1. Čovek je definitivno igrama mogao da privuče skautove
2. Italijani vole kao i mi senzacionalizam
3. 2 miliona evra!?!
4. Ko misli da igrači idu u Evropu radi igranja u Evropi, ima ozbiljnih problema sa rasuđivanjem situacije u fudbalu. Evo ukratko. Pare. Jedino važno. Puca njima za evropska takmičenja... Igrali bi u Jedinstvu iz Ribareva kad bi im to generisalo osetno veći keš nego u Voši...
5. Gre'ota bi bila razbiti ovu ekipu... Ali ako nas Viktorija izbaci, treba biti maksimalno spreman na taj scenario...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2182
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Jel realno da dođe igrač i posle dva meseca i jednocifrenog broja utakmica treba da ode? I to za neke smešne pare?

Najgore je što uprava stvarno razmišlja o prodaji. Pa jel baš tako loša situacija?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ko je rekao da uprava razmislja o prodaji? Poslednja izjava

http://www.telegraf.rs/sport/1686239-st ... aje-igraca" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Stoko smrdljiva novinarska!
Odjebite više od Vojvodine!
Boli vas jučerašnji poraz???
Jel vas jako boli, SEKTAŠI smrdljivi, pa ste našli na ovaj način da destabilizujete svetinju?
Ima ova svetinja poruku za vas - GAZI VOŠO CRNO-BELU GAMAD! SADA i ZAUVEK!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Post Reply