Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

Drago mi je sto si replicirao na ovaj nacin. Konkretno bas danas sam pricao sa kolegom koji mi je kukao kako nece stici da uzme kartu i na moj predlog da uzme sever on mi rece da ima strah da ce se terati ljudi da navijaju. Zavrsilo se sa tim da ce otici na krajnji bok severa i da nece imati problema i ako ne navija. I onda dodjem ovde i procitam one njegove strahove?!?

Naravno da nije red da se sedi na navijackoj tribini, ali situacija na severu je takva kakva jeste i moramo je prihvatiti, a ne ignorisati i predstavljati je onakvom kakvu bi voleli da bude. Na kraju krajeva, od svih tih simpatizera na severu mozda i Firma bude imala koristi u buducnosti.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

E pa situacija je takva kakva jeste zbog vas ! Dodjite svi lepo na sever pa da napunimo sever firmasima i pruzamo podrsku 90min nasem klubu. Kada vidim na severu one pedercice zalizane urbane poludim a pogledam zapad stoji 50 ljudi i peva a na istoku 100 ljudi na ogradi bleji. Dodjite svi lepo na sever, bar u cetvrtak da se ujedinimo ! MI SMO JEDNO TO JE NASA SNAGA !
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Uprava

Post by Mackycool »

Casual 1989 wrote:E pa situacija je takva kakva jeste zbog vas ! Dodjite svi lepo na sever pa da napunimo sever firmasima i pruzamo podrsku 90min nasem klubu. Kada vidim na severu one pedercice zalizane urbane poludim a pogledam zapad stoji 50 ljudi i peva a na istoku 100 ljudi na ogradi bleji. Dodjite svi lepo na sever, bar u cetvrtak da se ujedinimo ! MI SMO JEDNO TO JE NASA SNAGA !
A šta da radi masa koja nije stigla da kupi kartu za zapad/istok? To što oni nisu spremni da deru svoje grlo 90 minuta ne znači da bilo ko treba da se nad njima iživljava, a samo zbog toga što su bile rasprodate karte za druge tribine...
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Bespotrebna rasprava pred tekmu. Admini obrisite moj komentar, da ne bismo oko gluposti tumarali na 10 strana.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Mackycool wrote:
Casual 1989 wrote:E pa situacija je takva kakva jeste zbog vas ! Dodjite svi lepo na sever pa da napunimo sever firmasima i pruzamo podrsku 90min nasem klubu. Kada vidim na severu one pedercice zalizane urbane poludim a pogledam zapad stoji 50 ljudi i peva a na istoku 100 ljudi na ogradi bleji. Dodjite svi lepo na sever, bar u cetvrtak da se ujedinimo ! MI SMO JEDNO TO JE NASA SNAGA !
A šta da radi masa koja nije stigla da kupi kartu za zapad/istok? To što oni nisu spremni da deru svoje grlo 90 minuta ne znači da bilo ko treba da se nad njima iživljava, a samo zbog toga što su bile rasprodate karte za druge tribine...
Ajde ne kukaj ko neka baba i ne izmisljaj, nije se nikad izivljavalo na severu nad navijacima Vose koji ne stoje.
Al ako imas nove ustani i navijaj :cheers:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Oce biti otvoren onaj nesrecni jug? Mislim na novu frankenstajn tribinu, onu sto prokisnjava, ne na jugoistok.
Image
the firm liman
Posts: 13
Joined: Fri Nov 08, 2013 7:55 pm

Re: Uprava

Post by the firm liman »

Sever je navijačka tribina, odatle se pruža podrška klubu tokom cele utakmice. To je aktivna tribina i očekuje se od ljudi koji su naši navijači da se prilagode koliko mogu, i pomognu nam da poguramo naše igrače do nove pobede. Ja lično ne očekujem to od ljudi koji dolaze sad samo zbog utakmice sa Sampdorijom, ali očekujem od naših ljudi koji idu na karađorđe redovno da će osetiti potrebu da nam pomognu i ovu utakmicu sa nama navijaju, sa obzirom da su došli kod nas, svojih prijatelja, na sever.
Niko se na severu ne iživljava nad sopstvenim navijačima, smatram da su takvi komentari krajnje zlonamerni i patetični. Mackycool, Jole, zapitajte se čemu doprinosite takvim pisanjem.
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Uprava

Post by duh slaninara »

Mislim da je jug otvoren za polaznike fudbalskih skola i decu,neka me neko ispravi ako gresim.

Jel gostujuci navijaci idu u kavez ili na mali jug?

Edit: Greska oko toga gde su bili smesteni Bursini navijaci :)
Last edited by duh slaninara on Tue Aug 04, 2015 3:32 pm, edited 1 time in total.
Љубав и страст,јачају с' годинама!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Na mali jug. Kavez se skida i stavljaju stolice. Jedino ce ulaz izmedju istoka i juga biti zatvoren za domace navijace zbog gostiju.
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Jel moze slika istoka sa stolicama u bez zastitne ograde?
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Uprava

Post by Passion »

Mackycool wrote:A šta da radi masa koja nije stigla da kupi kartu za zapad/istok? To što oni nisu spremni da deru svoje grlo 90 minuta ne znači da bilo ko treba da se nad njima iživljava, a samo zbog toga što su bile rasprodate karte za druge tribine...
Е па онда лепо узмеш и испоштујеш. Стани у је*ени коп, нико ти неће мерити децибеле које испушташ. Свуда у свету се зна, навијачка трибина - СТАЈАЊЕ!!! Нико те неће тући и вући за уши, али људски је да сви испоштујете. Јер због тих ''насилника'' и имате слике за фејс, твитер, инстаграм и сл. Притом не мислим директно на тебе, јасна ти је поента надам се.

Дакле, да сумирамо: нико од нас не очекује 6000 ултраса на Северу, само је потребно да испоштујеш и станеш у тај коп.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
kuzma liman
Posts: 541
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Uprava

Post by kuzma liman »

Sto se tice severa i maltretiranja , tukli su ljude na tribini vise puta sam video zadnji put protiv sherifa kada su tukli (njih 4 mozda i vise ) starijeg coveka koji je sedeo blizu istoka ! Mene je neko raspizdio zato sto dovoljno glasno ne pevam pre nekih 5-6 godina od kada sam totalno batalio sever...
Ove godine sam bio na severu sa Letoncima i stvarno nije bilo nikakvih problema i niko nista nije rekao ljudima sto su sedeli pozvali su ih da ustanu i dosta mase je posle ostalo na nogama i sasvim fino je delovala atmosvera. Mislim da taj agresivni pristup prema svojima nije resenje animiraj masu pa ce se i oni dici to je mr Cooper znao da radi dobro !!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Ja, zaista, ne razumem...eto, ne razumem...

Koliko hiljada, miliona (...) puta treba napomenuti da je Sever navijačka tribina!!! Na-vi-jač-ka! Tamo se stoji i navija. Ako nećete to da poštujete, nemojte uopšte dolaziti, za ime Boga!

Nego, dođete, grickate semenke i onda vam krivo kad vas podignu...ljudi, pa i policija više poštuje taj kop od vas, izgleda... :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Iskreno se nadam da Kokeza i njemu slicni najureni nece biti u blizini FKV!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Pa kokeza je sad funkcioner FSS oni valjda po defaultu imaju prava da udju na stadion u po bela dana :D
Post Reply