25. kolo: Vojvodina-Crvena zvezda 0:0

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Red Firm wrote:
Srbenda wrote:To je neki moj "izvestaj" jbg malo sam neiskusan u pisanju ovih stvari :oops:
Samo napred, vremenom se stekne rutina 8)

Uzgred, Voja je bio na utakmici, a mi nismo izgubili :lol: 8)
Ha ha! Padace cuskije :lol:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Evo ovako... Prvo da kažem da je debil onaj ko je dozvolio da Zvezda igra u narandžastim dresovima. Igrači su se jedva razlikovali, oči su mi ispale... Mislim da smo bili boja ekipa danas. I pored toga što su više kontrolisali igru, uz sramno suđenje koje nas je podsetilo na devedesete, cigani nisu uspeli da naprave ništa. Imali smo zrelije prilike, postigli smo čist gol koji je poništen, a pre toga smo imali šansu kada je Davidov izašao sam pred gol, ali je opet linijski mahao nepostojeći ofsajd. Jako mi je žao one šanse u poslednjim sekundama kada je Despot mogao bolje odreagovati, ali šta je tu je. Smiljanić je debitovao, OK je odigrao, biće igrač od njega...Odličan potez STARE GARDE što je bila na zapadu :!: To je trebalo i ranije uraditi, da se animira malo naša masa, i ućutkaju ciganski seljoberi.
Ne treba suviše da se zadržavamo na ovoj utakmici, važno je da smo produžili niz bez poraza. U sredu igramo UTAKMICU SEZONE, i sve misli treba da okrenemo ka tom susretu.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Navijanje odlicno,da smo na utakmicu doveli slepu osobu,mislio bi da su samo firmasi na stadionu :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Cujem cigani se zale da im je ponisten gol :roll:
12 utakmica bez poraza, samo da 13. ne bude kobna po nas. Neko rece da nam predstoji utakmica sezone - samo hrabro!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ja sam zadovoljan bodom.Pre svega zato sto nismo izgubili i nastavili seriju,a takodje ne volim da gubimo od cigana.Sad sto ih nismo dobili,nema veze,sad nije bilo tako bitno,dobicemo ih kada bude vazno.
Nismo bas najbolje odigrali,ispod nasih mogucnosti,ali opet mislim da je Zvezda relativno dobro odigrala,a opet 0:0 je.I to nesto govori,kad ne mogu da nas dobiju ni kad je njima dobar dan,a nama los.
Opet na kraju smo imali lepe sanse,a oni samo jednu pravu i to posle suta iz daljine.
Sudjenje-sramno,jer sudija je non-stop perfidno navlacio za cigane i sva sreca sto nije imao nikakvu priliku da svira neki penal,jer sam se ja toga bojao.Ali eto,zna se koji tim je drzavni projekat.
Sramno je i izvestavanje SOS kanala gde ne spominju nas ponisteni gol,a verovali ili ne severna tribina im je bila u kadru jedno 3 sekunde i to na kraju utakmice,a i to su jedva uradili prateci nase igrace.
Sto se tice navijanja,tu se zna ko je pobedio.Cigani nikad jadniji.
Drago mi je da je debitovao mladi supertalentovani Smiljanic,najbolji igrac nase kadetske reprezentacije.U ovakvim utakmicama se peku mladi igraci.
Nazalost,stoka seljacka na istoku je izlomila veliki broj stolica i to se ponavlja iz utakmice u utakmicu bilo igrali sa njima ili njihovom komunistickom sabracom sa stadiona stafete mladosti.I tu se vidi ko je ko.
No,u sredu sledi za nas UTAKMICA SEZONE.Biti ili ne biti.
Banat moramo dobiti,ocekujem dobru posetu i lepo bi bilo da je ulaz besplatan(zbog sire navijacke mase).Ocekujem grobare u finalu kupa,mada bih vise voleo Zvezdu.
Sve u svemu,na dobrom smo putu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Cause wrote:Falio nam je vezni red. Ostale linije su odlično funkcionisale.
Biće bolje. Sudija svirao domaćinski kao da igramo na Marakani. Sva sreća pa nije dozivao kreč.
Ovo su i po mom mišljenju najvažnije opaske sa terena, uz još jednu: trebao je igrati Nastić.Ono malo vremena kad je ušao na teren, pri kraju meča (a počeo ga je Rajevac zagrevati još od 37 minuta), pokazao je zrelost i izuzetnu opasnost po protivničku ekipu.Lepo je što je publici predstavljen Smiljanić i korisno za njega, ali ništa više od toga (zavisi šta smo hteli od ovog meča).Mislim, da nismo više od remija.
Da smo hteli pobedu, verovatno, ne bi ovako izgledao vezni red (ne bi u njemu igrali Tadić i Sikimić i, iz nužde, Pantelić).Igrali smo sa samo dvojicom klasičnih veznjaka (Kačar, Davidov) kojima je ubačen vruć krompir u ruke, da se nose sa kompletnim veznim redom zvezde (uz pomoć borbenog i dobrog Pantelića i samo borbenog Buača). Dok, na drugoj strani, drži se (već nekoliko utakmica) potpuno nekorisni Tadić.Dečko gubi čiste lopte, čekajući da uhvati korak driblinga.O njegovoj igri u defanzivi da ne govorim.Sreća, što je danas Petković, uz pomoć Đurića, mogao da zatvori celu tu levu stranu.
Odbrana nam je, opet, iznela teret utakmice.Pekara sjajan.Počeo je da igra kompletno po mom ukusu.Ne odbija odnete lopte u aut ili protivniku, već pravi od njih opasne kontre.Pravi centarhalf i Kapiten.Uz rame su mu bili celokupna odbrana: Kahriman, Stošić, Đurić, Petković i deo veznog reda :Kačar i Davidov.
Desoptović je po meni bio dobar.Samo, danas, nije imao sreće.Postigao je jedan gol, našao se u nekoliko izgledih šansi.Kad god se stušti prema protivničkoj odbrani, kad napadamo ili kad vrši pritisak na protivničku odbranu-panika je.Eh, da je dao onaj gol na samom kraju utakmice, vinuo bi ga u nebesa naše fudbalske scene.
Da skratim i završim.Zadovoljan sam bodom, utoliko što smo zadržali oreol nepobedivosti u proleću 2007.
Inače, odigrali smo najslabiju utakmicu ove godine (uz onu prvu protiv Mladosti u Novom Sadu) i zato opet: samo remi.Dobro je, što i kad igramo slabo i kad grešimo, od klupe do levog krila, ne ostajemo bez polovičnog učinka.Sve to govori da je ekipa jaka i da može još bolje, uz neke prekompozicije, ali ne tipa Sikimić u vezi.
Utakmica sa zvezdom je prošla:
OD SAD, SVE MISLI NA BANAT.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ovaj bod ide nasem treneru na dusu.Covek je stvarno izgubio kompas!!Pustiti Pantu od 34 godine da igra centralnog veznog je budalastina kakvu nisam skoro video!Sva sreca pa je Panta bio borben i odigrao zaista dobro,iako ga je grc uhvatio u 60.minutu!Mislim da je sad svima jasno da Buac i Tadic ne mogu igrati u startnoj postavi!!Buac stvarno daje sve od sebe,ali ne moze nista korisno da uradi.Tadic je nabacio par kila i stvarno deluje smesno,samo se nesto gradi,a od svega toga slaba vajda.Na desnom bi trebao igrati Nastic ili cak i Markovic,a na levom Panta i Kiza-da se menjaju,dok u sredini, uz Kacara i Davidova, bi trebao biti Pop ili mozda Milutinovic,pa cak i Krivi.Ko gura onog Sikimica,stvarno mi nije jasno???Taj covek je dao golove,svaka mu cast,ali to sto je on dao dalo bi i 90% clanova ovog foruma!Ja bih vise voleo da vidim malog Aleksica,kazu da je i on dobar i veliki potencijal!Uvodjenje Smiljanica je ok,ali ako ocekujes pobedu,onda ne smes uvesti tako mladog igraca na tako bitnu utakmicu,jer bilo je ocigledno da su mu se noge odsekle.No,nema veze,on je iz nase skole,pa mu se oprasta!I ta zamisao da Nastic kao izraziti desnjak igra na levoj strani,mislim-sta je sa mozgom?Stvarno,Rajevac je poceo da luta u Kuli i to svoje putesestvije nastavlja do daljnjeg...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

:roll: Sad ti znas kako mi treba da igramo bolje od trenera koji je uspeo da nas dovede do 3. mesta i do 12 uzastopnih utakmica bez poraza!Gresio je on,to je tacno,ali ipak zna o timu malo vise od nas na forumu. 8)
STOP MAFIJI!!!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Evo i mog vidjenja.

Dosao sam na zapad,samo iz razloga da vidim da li je moguce da se ljudi sa zvezdinim dresom komotno setkaju nasom tribinom. Da li je moguce da ne postoji neko da podvikne,da....? Neko iz Stare Garde je pi_karao nekoga upravo u toj varijanti i to je sve.

Ok,da nastavimo... Sto se same utakmice tice,da su igrali cigani sa recimo vozdovcem ovakvu igru,ne samo da bih promenio program nego bih televiziju bacio u kontejner. No,nasa Vosa je Vosa,a svaki bod treba,pa jos kada se put do titule uspori jajarama komunistickim,zadovoljan sam. Kahriman braio sigurno,odbrana kao i uvek sjajna,o njoj ne treba trositi reci. Djumi,hvala na Djuricu i Stosicu.
Kacar je majstorski vezao,cak sa nekoliko atraktivnih poteza ustalasao masu za zapadu,krao lopte,svaka mu cast!!! A dobio je 6-ticu u novinama,dok je cigansko dete onaj sto mu ime na spanskom znaci DOSTA! je ub'o osmicu... Kojesta.
Despot je cini mi se imao malo upotrebljivih lopti,ali ne treba mu zameriti,mora i on malo da predahne,bolje sada nego u sredu. Davidova je takodje,malo umor okovao,nije to bio onaj Davidov,gubio je neke lopte,ali ....stare zasluge! Aplauz Pantelicu pri izlasku sve govori.

Veliki broj ljudi,jako lepo popodne upotpunila je ko drugi nego - FIRMA! MOmci su zaista navijali sjajno,pokazali su sta znaci KULTURA navijanja a opet davanje 100 sebe! Stara Garda na zapadu na mahove pravila veoma akusticu atmosferu,ali FIRMA ,koja je po mojim procenama brojala oko 2.000 ljudi je ipak sampion utakmice. One nesrece na istoku su pokazali da su stoka i da su prilicno zastareli u navijanju,a obradovalo me je i to da smo konacno bili brojniji,iako to prostim pogledom nije moglo da se zakljuci ,ali ipak je sever dva puta veci od istoka,tako da ...

Sta da kazem,lepo je biti navijac Vojvodine i novosadjanin i sto neko rece: Sada se i na remi protiv kvazi prvaka negoduje!!! :lol: :lol:

Da kazem jos i da mi je drago to sto je smiljanic debitovao...vidi se da je buducnost ,ne samo Vose vec i sppskog fudbala!


Image
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Palic Crew
Posts: 83
Joined: Mon Nov 28, 2005 12:25 am
Location: Sever nizije
Contact:

Post by Palic Crew »

Samo da kazem da sam sa stadiona otisao zadovoljan...ostalo ste vec svi vi napisali...
Dace Bog da u sredu sve bude kako treba...
• Koliko?
• Dvadeset.
• Šta 20?
• A šta koliko?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Palic Crew wrote:Samo da kazem da sam sa stadiona otisao zadovoljan...ostalo ste vec svi vi napisali...
Dace Bog da u sredu sve bude kako treba...
A što ne bi bilo :mrgreen:
Utakmica u sredu počinje u 15:30h. Dakle isto mesto, malo drugo vreme :D 8)
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Anonimus wrote::roll: Sad ti znas kako mi treba da igramo bolje od trenera koji je uspeo da nas dovede do 3. mesta i do 12 uzastopnih utakmica bez poraza!Gresio je on,to je tacno,ali ipak zna o timu malo vise od nas na forumu. 8)
Taj trener je pogresan covek koji je u pravo vreme bio(i ostao) na pravom mestu.Seti se prve polusezone i nase igre,a pogotovo nasih rezultata.Sada ima srece sto mi igramo fantasticno,sto su svi u formi i na jos nekim faktorima koji su bitni,ali ne presudni.Kad sam procitao u Zurnalu,kako on na Veterniku(ovo je on sam izjavio) trazi deteline sa 4 lista i kako je pre zvezde nasao 3 deteline sa 4 lista i mi dobili 0:3,onda sam shvatio o kakvom velikom treneru je rec.Uostalom,vreme je pred nama,pa cemo videti o kakvom trenerskom imenu je rec!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Anonimus wrote::roll: Sad ti znas kako mi treba da igramo bolje od trenera koji je uspeo da nas dovede do 3. mesta i do 12 uzastopnih utakmica bez poraza!Gresio je on,to je tacno,ali ipak zna o timu malo vise od nas na forumu. 8)



Slazem se!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Veoma opasan period za trenera kada se on sam lomi. Ovo govorim iz prostog razloga što sam već video ovakvu situaciju u drugom klubu. Trener postigao veliki uspeh sa klubom koji je vodio i hvaljen na sva usta. Imao je ogroman izbor kvalitetnih i iskusnih igrača i onda je počeo svoj mali put u umišljanje boga. Pred evropsku utakmicu (4dana) menja formaciju 4-4-2 (cele god) na 3-5-1-1. U kontrolnoj utakmici ekipa dobija fk Rad (koji je te god. ispao iz lige) sa 5:4.

Poslednje tri utakmice se igralo sa konstantnim menjanjem. Ne treba izazivati igrače i rotirati ih konstantno kao u šahu jer se onda gubi sama koncepcija igre.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

van der iV a.k.a Totti wrote:Taj trener je pogresan covek koji je u pravo vreme bio(i ostao) na pravom mestu.Seti se prve polusezone i nase igre,a pogotovo nasih rezultata.
Ne bih se složio sa tobom. Ipak je potrebno neko vreme da se uklopi u novu sredinu i da se prenese neko znanje i iskustvo na igrače.
van der iV a.k.a Totti wrote:Sada ima srece sto mi igramo fantasticno,sto su svi u formi i na jos nekim faktorima koji su bitni,ali ne presudni.
Ovde bih se složio sa tobom samo uz napomenu da je trener odgovoran za tu formu igrača.

Jeste da Rajevac forsira neku zatvorenu varijantu i pretpostavljam da ga zbog toga neki ne vole. I ja bih voleo da je drugačije, ali ne može se na silu. Treba samo obratiti pažnju malo na komentare vrhunskih trenera iz Evrope koji u poslednjih godinu dana govore da je upravo ovakva igra ključ mnogih njihovih uspeha.
Locked