Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
salefkv
Posts: 602
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Nije da ne znaju vec nece da razlikuju jer verujem da i vecina njih svakako navijaju za te klubove. Postavljanjem "nasih" sigurno bi se smanjio broj ljudi u govnastim obelezjima.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Obezbeđenje koje radi na stadionu ima jako puno grohbara u svojim redovima. Što aktivnih tako i simpatizera. Ja sam recimo juče video jednog viđenijeg grohbara sa Telepa kako radi.
Vise nista nije isto!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Pa zar ni to ne možemo da organizujemo kako treba, strašno.
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

celavi lik koji je setao atletskom stazom je grobar!imao je propusnicu koji je faktor nemam pojma
Last edited by ultra komsa on Mon May 04, 2015 2:51 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post by Ultra slanina »

Pa to obezbeđenje rade momci koji dođu da uzmu crvenu ili crvenu i po ako dolazi neko od 2 govnjiva kluba. Boli ih baš k***c ko nosi koji dres/majicu, dođu otaljaju i odu kući. Ja lično poznajem jednog od tih koji radi, i on zove svoje poznanike kad im zafali ljudi. To nije profi obezbeđenje koje dobije naređenje po kom mora da postupa.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

FCVNS wrote:...misljenje anonimusa je trenutno bez tezine...
Ne, necu ni iznositi misljenje posto "nema tezinu", ali cu ti ukazati na cinjenicu da delovanje (ili ne delovanje) poznatih adminima je u velikoj meri i dovelo do ove situacije na tribini. Ti poznati adminima su velikim delom i dalje na tribini, a koliko sam shvatio tvoja ciljana grupa su oni koji nisu poznati adminima. Ti treba da znas zasto ja vise ne dolazim na stadion. A kako da znas koji je moj motiv i koji je motiv vecine tih kojih vise nema. Uf ala sam se zapetljao :roll:

Najjednostavnije receno: Postavljas pogresno pitanje, pogresnim ljudima na pogresnom mestu.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Crni
Posts: 19
Joined: Thu Mar 19, 2015 5:08 pm

Re: Uprava

Post by Crni »

Kraj ove veoma dobro smisljene (zdrave) price u reziji SNS kadrova i oportunisticke uprave svoj epilog dobice pocetkom jeseni.
Svojim prvim postom pozdravljam sve clanove foruma i obecavam da cu se potruditi da svojim nacinom pisanja i razmisljanja doprinesem kvalitetu istog.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

http://rtv.rs/sr_lat/vojvodina/novi-sad ... 96127.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vise nista nije isto!
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Kako to bas sada kada su nasi prijatelji iz bga isto osteceni tim penalom, kako to da se ne bunismo iz srca i najavljivasmo proteste policiji kada nas je drug Terza pokrao na cmarakani, ili kada nam ne svirase penal na Karaburmi, npr...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Jole wrote:Ne, necu ni iznositi misljenje posto "nema tezinu", ali cu ti ukazati na cinjenicu da delovanje (ili ne delovanje) poznatih adminima je u velikoj meri i dovelo do ove situacije na tribini. Ti poznati adminima su velikim delom i dalje na tribini, a koliko sam shvatio tvoja ciljana grupa su oni koji nisu poznati adminima. Ti treba da znas zasto ja vise ne dolazim na stadion. A kako da znas koji je moj motiv i koji je motiv vecine tih kojih vise nema. Uf ala sam se zapetljao :roll:

Najjednostavnije receno: Postavljas pogresno pitanje, pogresnim ljudima na pogresnom mestu.
Nema potrebe da mi odgovaraju oni koje nisam nista pitao...bolje je da ostanu bez odgovora nego da odgovaraju pogresni ljudi...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

ssnigd wrote:
Kako to bas sada kada su nasi prijatelji iz bga isto osteceni tim penalom, kako to da se ne bunismo iz srca i najavljivasmo proteste policiji kada nas je drug Terza pokrao na cmarakani, ili kada nam ne svirase penal na Karaburmi, npr...
Tačno tako. Muljajte i radite šta god hoćete, ali nemojte povrh toga još da nam mažete oči fekalijama i tražite pravdu. Muka mi je bre više, šta da zviždim igračima i urlam na njih kada su oni tu samo da igraju kako im se kaže.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Minja wrote:Mi smo pokradeni na vise utakmica, pa, ako niste do sada protestovali, nemojte ni sada.
:lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

Citam ovde da mnogi zale zbog toga da moze da se desi da Vosa nece igrati Evropu.Svima mora biti jasno da Vosi ove godine nisu potrebne Evropske utakmice.
Klub mora da se postavi na zdrave osnove i da ljudi koji vode klub konacno shvate da mladost ne moze biti jedini uslov da bi se igralo u Vojvodini.Mislio sam da ovo nikada necu napisati ali eto desilo se i to.
Filozofija prodaje igraca po svaku cenu i bez ikakvog plana neminovno vodi u veciti dug.Igraci se prodaju planski i to tek onda kada se pripremi zamena za prodatog igraca.
ps.Ko toliko insistira na Evropi vise misli na sebe nego na klub.Vosi nisu potrebne utakmice koje neminovno vode u krizu.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

FCVNS wrote:2015
Image
2011
Image


Au, sunce ti žarko!

Može se pokrenuti tema, ali ja stvarno ne vidim šta bi se postiglo diskusijom na tu temu. Verovatno bi se doslo do svih uzroka ovakvog stanja, ali teško da bismo došli do rešenja. Pogotovo ne u ovom trenutku, kada je celokupni navijački pokret na aparatima. Totalno je rasulo, a dobar primer je i brojka od 10 (!) Djavola na Karaburmi juče.

Svakako diskusiji nije mesto na temi o upravi, iako bi, i te kako, u novom topiku bilo mesta za uprave koje su dale doprinos ovakvom stanju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Uprava

Post by FCVNS »

Kakav je danas Sever takav zapad mozes ocekivati za par godina,odakle ces da crpis ljude za zapad,skoro svi koji su juce bili na zapadu su prve korake napravili na navijackoj tribini...nemamo mi vise sta ni da izgubimo ni da cekamo,kakvo stanje treba da bude da bi se nama upalila crvena lampica???Treba da vam je jasno da nazalost u narednom periodu mozemo ocekivati jos gore stanje na svim tribinama,ne vidi se svetlo,niko se i ne trudi da ga upali,ili ne zna sta da radi...a sta ce se na temi ako se otvori desiti niko ne moze da zna,moze se i ne mora otvoriti,ako nista drugo da napisemo nesto za kraj,ili za pocetak...
Post Reply