"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by njaks »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.peticije24.com/milana_ivadin ... ije_srbije" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ДушанСП »

njaks wrote::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.peticije24.com/milana_ivadin ... ije_srbije" onclick="window.open(this.href);return false;
Вала баш :D
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by budababa »

Da li današnji nastup Brkića u prijateljskoj znači da ćemo ga gledati i protiv Danaca od početka? Jel' ima neki info, zašto reca sa trakicom nije bio na golu?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ДушанСП »

Не верујем,Стојковић је осетио бол десетак минута пре утакмице :mrgreen: али није ништа страшно,барем тако кажу медији.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by borrissey »

http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... n-za-dance" onclick="window.open(this.href);return false;
Владимир Стојковић је није бранио против Азербејџана иако је његово име и презиме било уписано у протокол меча. На загревању се пожалио на повреду и Радован Ћурчић је пред гол послао Александра Бркића.
:frown:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

borrissey wrote:http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... n-za-dance
Владимир Стојковић је није бранио против Азербејџана иако је његово име и презиме било уписано у протокол меча. На загревању се пожалио на повреду и Радован Ћурчић је пред гол послао Александра Бркића.
:frown:
Sta, nisi cuo za Aleksandra Brkica, bivseg golmana zvezde i partizana klubova osnovanih 1903, koji sada zari i pali po Italiji, brat jednojajcani blizanac Zeljka Brkica koji je nekad igrao u tamo nekoj Vojvodini pa onda propao i sada kopa kukuruze u Nadalju? Stvarno nisi? Pa gde ti zivis coveve!

:slon: :slon: :slon:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ДушанСП »

Велс,Аустрија,СРБИЈА,Ирска,Молдавија,Грузија никад смешнију групу нисмо имали,ако се сад не квалификују на СП у Русију,могу сви да окаче копачке о клин.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by madda fakka »

ДушанСП wrote:Велс,Аустрија,СРБИЈА,Ирска,Молдавија,Грузија никад смешнију групу нисмо имали,ако се сад не квалификују на СП у Русију,могу сви да окаче копачке о клин.
To se govorilo i za ove EURO 2016 kvalifikacije pa evo imamo -2 boda, izgubili od svih u grupi osim od Jermenije gde smo se izvukli sa 1:1 :) Bicemo treci u grupi jer je ovima iz saveza bitnije da budemo neuspesni nego da razvijaju Srpski fudbal.
I Bog je Slaninar...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ДушанСП »

madda fakka wrote:
ДушанСП wrote:Велс,Аустрија,СРБИЈА,Ирска,Молдавија,Грузија никад смешнију групу нисмо имали,ако се сад не квалификују на СП у Русију,могу сви да окаче копачке о клин.
To se govorilo i za ove EURO 2016 kvalifikacije pa evo imamo -2 boda, izgubili od svih u grupi osim od Jermenije gde smo se izvukli sa 1:1 :) Bicemo treci u grupi jer je ovima iz saveza bitnije da budemo neuspesni nego da razvijaju Srpski fudbal.
Знам,али ако ништа друго имали смо Португал и Данску,који су као нека имена,у овој групи за СП најзвучније име је Србија :D А слажем се за жеље које има савез,само масе су све нестрпљивије :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

ДушанСП wrote:
madda fakka wrote:
ДушанСП wrote:Велс,Аустрија,СРБИЈА,Ирска,Молдавија,Грузија никад смешнију групу нисмо имали,ако се сад не квалификују на СП у Русију,могу сви да окаче копачке о клин.
To se govorilo i za ove EURO 2016 kvalifikacije pa evo imamo -2 boda, izgubili od svih u grupi osim od Jermenije gde smo se izvukli sa 1:1 :) Bicemo treci u grupi jer je ovima iz saveza bitnije da budemo neuspesni nego da razvijaju Srpski fudbal.
Знам,али ако ништа друго имали смо Португал и Данску,који су као нека имена,у овој групи за СП најзвучније име је Србија :D А слажем се за жеље које има савез,само масе су све нестрпљивије :D
Vels i Austrija prvi u svojim grupama. Irci sa sansama za prolaz na Euro/baraz...ne bih se bas kladio na to ''ime''. Odavno mi nismo ime, makar ne kao reprezentativni kolektiv...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Rabba »

Brašanac dobio poziv pre Ivanića!?!

I onda me neko pita zašto me boli uvo za reprezentaciju!?!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by playmaker »

Rabba wrote:Brašanac dobio poziv pre Ivanića!?!

I onda me neko pita zašto me boli uvo za reprezentaciju!?!

Iskreno obojica su daleko od A reprezentacije koliko i ja. Ne pada mi na pamet da ih gledam... :evil:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Neizlecivi »

Meni nije cudno da Brasanac dobije poziv, jos je ponajbolji od crnih, Ivanic je takodje trebao biti tu, ako je i Brasanac. Meni najvise bode oci Petković iz zvezde, bek onaj. Pa pobogu ljudi. Ako se ne varam i Rodic u Malmeu je desni bek, ma mogli su sto njih da nadju. I jos jedno, Lazar Marković. Pobogu dragi, nije odigrao utakmicu pet meseci, ove sezone ni na klupi. Kljakav je i u reprezentaciji nikad nista pokazoa nije. Puca sve po savovima tamo...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

http://www.b92.net/sport/teme/kovacevic ... id=1050990" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply