18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Red Marquis »

Katai jeste :shit: , ne zbog prelaska već zbog svega što smo trpeli od njega dok je bio u našem dresu.

Oko priča o nameštanju...ako je ovo namešteno, onda je i namešten i prvi meč sa njima, i onaj na JNA, i onaj sa Donjim Sremom...i tako unedogled ove godine. Na svim tim mečevima je ista bila situacija. S jedne strane tim koji želi bodove, a sa druge tim koji ima trenera kome jedino što je gore od trenerskog znanja je mogućnost da bude motivator i psiholog klincima. A ti isti klinci predvođeni nabeđenom zvezdicom sad i kapitenom koji je naša verzija one primadone iz partizana Ninkovića, golmanom koji ne gospodari ni gol linijom a kamoli petercom, a u ostatku tima nijedan igrač koji može da šutne loptu niti da ukliže.

Kog faula ili uklizavanja se sećate ove sezone u timu, a da ga nije Pekarić napravio? Mlaka, beskrvna ekipa predvođena istim takvim trenerom od početka igra ligu bez briga, jedino se mi jedimo bez potrebe. Ako groblje ne reši borbu za titulu do našeg meča sa njima(a verovatno neće), gledaćemo opet isti ovakav meč. I takvo stanje će biti dok Marić ne ode i sa njim par ovih beskrvnih, a mi ne dovedemo barem 2-3 ratnika. Znači ova sezona je propala skroz, nadam se da neće i sledeća.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Radoye »

Katai jeste :shit: zato sto u nasem dresu nije odigrao nijednu utakmicu ovoliko nabrijano i napaljeno kao sada protiv nas. Izgleda da je on profesionalac samo kad igra protiv nas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Schteph_F89 »

student wrote:Mislim da nije uredu Kataia nazvati govnetom...
U pravu si, uvredio sam go**o.
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by West Ham »

Ono što se sinoć dogodilo na popularnoj Čmari jeste, ma šta neki od vas mislili, povratak u 90-te. Ostavimo ovaj put po strani i ciganska navijačka mumlanja, i usranu plaketu, i Slavka Štimca koji svira trubu... Naš tim jeste igrao prejadno, dajući time legitimitet svim čaršijskim naklapanjima prethodnih dana oko našeg sklanjanja... Naše mutavo ponašanje na terenu, kao i odsustvo prigovora na suđenje od strane Kluba nakon meča svakako idu u prilog takvim pričama. To je naša velika sramota. Istina je međutim da su na ukupni rezultat najviše uticali pičketina u žutom, poklanjajući ciganu dva gola, i naše dete koje je kao zadnji igrač poklonilo loptu za treći. U takvoj atmosferi potpuno je besmisleno na bilo koji način ulaziti u dubinske analize eventualnog učinka našeg tima. Mi smo dobili skrnavu plaketu, a oni pobedu. Kome istu nabiti u dupe, ostaje nam da većamo...
Ono što se, spletom okolnosti koje opcrtava činjenica da o ovome na desetak strana niko nije progovorio ni reč, u mojim očima nameće kao najjači utisak jučerašnje posete beogradu, je napad koji se dogodio na samom stadionu posle utakmice. Aj' sad napad, pomislićete, ali okolnosti koje su mu prethodile su bile prilično čudne. Naime, nekih barem pola sata nakon što je i poslednji cigan napustio stadion, svetla su potpuno ugašena. Ovo se, ako se ne varam, u poslednjih dvadeset godina dogodilo možda još samo jednom (ni za to nisam potpuno siguran). Elem, sa južne strane nas napada (preko ograde, dakako) neka nejač, njih desetak otprilike, sa sve bakljom i, kako vele oni koji su to videli odmah, isukanim kaišom kojim nas je jedan od nesrećnika, jel'te, gađao. Ništa dakle što bi prevazilazilo okvire navijačkog folklora kao ni ciganskog poimanja pojmova poput huliganizam/hrabrost/junaštvo. Nije za čuđenje čak ni beskrvna reakcija organa, istih onih koji su se prema nama ophodili kao prema životinjama. E onda se događa nešto što bi moglo (ako hoćete, i trebalo) ozbiljno dovesti u pitanje svaki naš iole civilizovani, diplomatski, proceduralno-ritualni odnos prema njima u budućnosti: spomenuti dečaci beže u LOŽU stadiona gde ih dočekuju dotadašnji nemi posmatrači ove verovatno inicijacije. Da sam ciničan bio bih spreman na višecifrenu opkladu da su dečaci negde iz ovih krajeva, ali do toga neće doći, jer njihov identitet nikad neće biti otkriven. Da ne postavljam ovde previše pitanja bez odgovora, završiću nečim što bi trebalo da bude na umu svakom budućem igraču, treneru, navijaču, predsedniku, zvaničniku FK Vojvodina koji stane pred njih u budućnosti: ONO SE NIJE MOGLO DOGODITI BEZ ZNANJA I UČEŠĆA FK crvena zvezda.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4859
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by gospodinFKV »

Klasnicna prica iz 90ih - vas niko ne sme da bije, osim ako ja to ne naredim. Kako su se smeli ti neki Firmasi drznuti da pred celom fudbalskom Srbijom ukazu na bolnu istinu, koju su ispratili mediji, a cigani od sramote ni ne komentarisu, jer cute i znaju...

Malo mi je tesko da poverujem da incident i transparenti nisu povezani...

Kanda je Kokezino debelo crevo i zvucno izolovano, pa informacije ne stizu do vrhuske kluba :dance2:
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Daljac »

Поред догађаја на крају меча, још један циганлук, који се мојој екипи догодио:

На крају целе баладе, када смо изашли коначно са стадиона, дошли смо до нашег аутомобила, паркираног преко пута истока, на месту где су довежени били и наши навијачки бусеви. Прилазећи аутомобилу, поред кога је стајао униформисани чувар реда, приметио сам да је испод задњег левог точка набијена празна стаклена флаша зајечарског пива. Узевши у обзир да су остали тамо паркирани аутомобили одавно већ били одвежени одатле, и да је флаша углављена тачно тако да пукне у парампарчад кад у рикверц кренем, јасно је да је то направљено са јасном намером да нас остави избушене гуме, и изгледа наочиглед поменутог органа.

Паркирали смо до сад у блатиштима, око стадиона, далеко и недалеко њих, по војвођанским селима и европским градовима, али нигде још ове форе сеоских вулканизера и ђилкоша нисмо доживели. Поздрав мајци вицкастог штос-хумористе, уз жељу да све пнеуматике на своме аутомобилу избуши још пре сезонске замене истих.
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Salvador »

Schteph_F89 wrote:...
Tako da pred utakmicu sa :shit: lepo kazes: Klinci, je*ace vas svi, od sudije do dodavaca lopti, mnogo toga ce da da vam narusava logiku i u startu preci preko toga a ne za svaki start se nervirati, lupati sakom o teren, kukati, silaziti sa i ovako kliskog koloseka... drugi nacin jednostavno ne postoji. I Pekara (KAPITEN!!!) da decu podseca na sve to tokom citave utakmice!
Sve bi ovo jedan valjani trener mogao resiti...
I meni je ovo gore glavni utisak.

Od cigana (uvek bili i ostali :shit:) i svih njihovih sudijskih, medijskih, političkih, policijskih i ostalih sluga i ulizica ništa drugo nisam ni očekivao, toliko smo se puta toga svega nagledali.
Ali zato ovaj naš čemer i beda od pristupa, stava i reakcije je nešto što me uvek iznova iznervira.
Ako su nam već klinci zeleni i slabi, pa barem bismo mogli da nađemo trenera koji će ih naložiti da grizu, jedu i idu na pobedu, jer šta mogu izgubiti (setimo se kako je recimo kačar grizao kada je igrao sa njima, takav pristup nam treba).
A ovog pacera od džimija kao da nam je najgori dušman namestio, svaku malo bitniju tekmu ove sezone smo izgubili kao najgori tim depresivnih bolesnika na lečenju.

A ovo za klince koje beže u ložu, 'državo' stidi se :oops:
ultra komsa
Posts: 422
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by ultra komsa »

imali smo rec da cemo ih napasti.nismo to uradili.primili smo gol iz ofsajda i onda sve krece nizbrdo.e sad samo ono sto smo trazili volji i zelju nismo dobili.imam osecaj da nasi moci nece da igraju i hoce da se Maric smeni.il ajde to jedino mogu kao opravdanje da razumem.ali da nismo videli jedno gazenje,jedan crveni zuti ma bilo sta,za to nema oprastanja.svi mi koji smo otsli smo budale.e sad zasto neko nas pravi budalama?i odakle pravo njima da se tako nonsalatno ponasaju?lepo sastanak i sve ih dovesti pred nas!kad vec niko nece da ih lupa na ulici,iako bi im to trebalo prirediti.a sto se cigana tice i onog pokusaja na kraju tekme manite se toga,pokazali su se vodji nosice zastavu na sledecoj utakmici i kraj.klasicna smesna jadna ultra pricica.tj pokusaj njihov.dakle lepo po meni necemo vise da igramo sa njima nek igraju sami.pa mi gubimo utakmica i utakmica sa sudjenjem na nasu stetu.nema vise ni smilsa.kod mene je sve ovo izazvalo kontra efekat e sad cu u inat ti p*ckama da idem na svaku utakmicu,samo da finansije dozvole,jer ovome nema kraja dok smo mi ovako mali.da da upravo to mi smo mali.zasto?jer se i sami delimo a ima nas koliko jer se uvek svadjamo i onda dolazi do ovoga.jaka tribina nama fali,da se boje i igraci i ostali navijaci.krenimo od toga pa ce mijat dobiti samar,pa nastic pa svako ko pogresi i onda lepo ce i maric da leti pod pritiskom.a ovako ko od njih ima pritisak?koga se boje?treba da se boje NAS!kao sto je nekada u ne dalekoj proslosti bilo....
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Salvador »

ultra komsa wrote:imali smo rec da cemo ih napasti.nismo to uradili.primili smo gol iz ofsajda i onda sve krece nizbrdo.e sad samo ono sto smo trazili volji i zelju nismo dobili.imam osecaj da nasi moci nece da igraju i hoce da se Maric smeni.il ajde to jedino mogu kao opravdanje da razumem.ali da nismo videli jedno gazenje,jedan crveni zuti ma bilo sta,za to nema oprastanja.svi mi koji smo otsli smo budale.e sad zasto neko nas pravi budalama?i odakle pravo njima da se tako nonsalatno ponasaju?lepo sastanak i sve ih dovesti pred nas!kad vec niko nece da ih lupa na ulici,iako bi im to trebalo prirediti.a sto se cigana tice i onog pokusaja na kraju tekme manite se toga,pokazali su se vodji nosice zastavu na sledecoj utakmici i kraj.klasicna smesna jadna ultra pricica.tj pokusaj njihov.dakle lepo po meni necemo vise da igramo sa njima nek igraju sami.pa mi gubimo utakmica i utakmica sa sudjenjem na nasu stetu.nema vise ni smilsa.kod mene je sve ovo izazvalo kontra efekat e sad cu u inat ti p*ckama da idem na svaku utakmicu,samo da finansije dozvole,jer ovome nema kraja dok smo mi ovako mali.da da upravo to mi smo mali.zasto?jer se i sami delimo a ima nas koliko jer se uvek svadjamo i onda dolazi do ovoga.jaka tribina nama fali,da se boje i igraci i ostali navijaci.krenimo od toga pa ce mijat dobiti samar,pa nastic pa svako ko pogresi i onda lepo ce i maric da leti pod pritiskom.a ovako ko od njih ima pritisak?koga se boje?treba da se boje NAS!kao sto je nekada u ne dalekoj proslosti bilo....
Baš to, mi umesto da se na sledećoj tekmi svi skupimo i j***mo im mater, većina mase se razočara i napusti stadion.
I onda nam je uvek neko drugi kriv.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by laki »

Meni je bilo ispod casti da u opste pominjem taj pokusaj akcije njihovih "huligana". Poslio sam u pocetku "hvala Bogu da ce se dogoditi incident", i onda sam skontao da su nas idioti gadjali bakljom kroz ogradu, a baklja se naravno odbila na njih same. Da su stvarno hteli nesto da urade sisli bi na atletsku stazu, gde nikog nije bilo od redara, i tu bismo mi mogli da sidjemo i samo preskocimo onaj "jendek" i bilo bi necega. Ovo je bio tipican cigasnki idiotluk i za sve ove godine koje idem na utakmice nisam video nista debilnije da je neko uradio.
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Red Marquis »

Salvador wrote: Baš to, mi umesto da se na sledećoj tekmi svi skupimo i j***mo im mater, većina mase se razočara i napusti stadion.
I onda nam je uvek neko drugi kriv.
Pa zato što većina zna odavno da se nećemo nikom matere naj***ti.
Pa mi smo ostali utišani i nakon kupa 2011-te, šta sad očekivati? I od koga? Pa i ovde ima onih koji i dalje govore o "konačno slaninarskoj upravi", koga će takvi da prozivaju?

Mural sa jugoistoka nas sve i dalje gleda i lepo ilustruje da se ništa nije pomerilo nabolje. Uzgred vi što idete na sastanke, pitajte Zoku sledeći put ko plaća ceh kad se okupe stari prijatelji - on, Terza i Kokeza. Nadam se barem da ga počaste i oni ponekad, zaslužio je čovek...
Io odio Belgrado
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Salvador »

Ne bih ja baš potcenjivao to što se desilo posle kupa 2011-e, digla se tu ozbiljna politička prašina, čak je i bivši predsednik države morao da objašnjava svoje intervencije.
Živ primer šta možemo kada smo ujedinjeni, a čini mi se da sami sebe sprečavamo da se vratimo na to stanje.
Po meni jedan od glavnih razloga je upravo ta naša malodušnost.

Uostalom, šta vi razočarani predlažete - da se zajedniči ovde dogovorimo oko toga da nam FKV više ne treba?
Objavimo lepo kapitulaciju, ugasimo jedini (!) novosadski fudbalski klub i pustimo da se naš stadion povremeno koristi za gostovanja uvaženih prijatelja iz prestonice: zvezde, partizana, cece i novaka, a sve sa pozdravnim govorom domaćeg potrčka ciganskog gradonačelnika?
Jel to ono što želimo?
Last edited by Salvador on Sun Mar 08, 2015 11:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Passion »

http://www.zurnal.rs/tifo/15136/firma-o ... a-drzavnog" onclick="window.open(this.href);return false;


Изгледа да их је баш погодило...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Red Marquis »

Salvador wrote:Ne bih ja baš potcenjivao to što se desilo posle kupa 2011-e, digla se tu ozbiljna politička prašina, čak je i bivši predsednik države morao da objašnjava svoje intervencije.
Da, isprva se digla Srbija, ali MI SMO UĆUTALI vrlo brzo nakon toga!

Ja jesam razočaran, ali ne planiram da prestajem da dolazim, trebaće neko i da zviždi ovima lelemudima koji nisu napravili faul u 3 meča sa blizancima ove godine.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 18.kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Milan »

Passion wrote:http://www.zurnal.rs/tifo/15136/firma-o ... a-drzavnog

Изгледа да их је баш погодило...
Jedna od boljih ikada-pravo u centar!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked