11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by budababa »

A da u Vojvodini zaista smatraju da su arbitri imali neujednačen kriterijum, na njihovu štetu, potvrđuje i ironična izjava njihovog predsednika Upravnog odbora Zorana Šćepanovića, koji je između ostalog izjavio i kako se nada da su se ''sudije dobro zabavljale'' u Humskoj.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by Grouch »

Jel moze neko da objasni kretensku odluku, i ko je ju je doneo,da se igra u plavim dresovima?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by churguzijanac »

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0% ... 0%BD%D0%B0" onclick="window.open(this.href);return false;

Sta fali plavim dresovima?
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by Grouch »

churguzijanac wrote:http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0% ... 0%BD%D0%B0

Sta fali plavim dresovima?
Ne fali im nista ako si Chelsea a ako si Vojvodina,pola bela-pola crvena, onda fali.Vec sam napisao da je nas dres svojevrsna reklama sam po sebi jer je veoma redak,nose ga,ako se ne varam,jos samo 2 velika kluba,bar u Evropi.Dres je svetinja i treba nositi rezervnu varijantu samo kad je to bas neophodno.A pogotovo je sranje ova bezlicna plava garnitura.Imamo mi i bele dresove ali njih se ne secam da smo ikad obukli.Ne bi me cudilo da je sudija to smislio samo me zanima,ako je tako,na osnovu cega jer smo 100 puta protiv crnog blizanca,ako ne i uvek, igrali u crveno-belom i ako je tako zasto smo to prihvatili bez protesta.A ako je neko od nasih to odlucio onda je totalni idiot.
Ne znam sta si hteo sa ovom wikipedijom,znamo svi koji su nam rezervni dresovi...
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by Turija »

Grouch wrote:
churguzijanac wrote:http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0% ... 0%BD%D0%B0

Sta fali plavim dresovima?
Ne fali im nista ako si Chelsea a ako si Vojvodina,pola bela-pola crvena, onda fali.Vec sam napisao da je nas dres svojevrsna reklama sam po sebi jer je veoma redak,nose ga,ako se ne varam,jos samo 2 velika kluba,bar u Evropi.Dres je svetinja i treba nositi rezervnu varijantu samo kad je to bas neophodno.A pogotovo je sranje ova bezlicna plava garnitura.Imamo mi i bele dresove ali njih se ne secam da smo ikad obukli.Ne bi me cudilo da je sudija to smislio samo me zanima,ako je tako,na osnovu cega jer smo 100 puta protiv crnog blizanca,ako ne i uvek, igrali u crveno-belom i ako je tako zasto smo to prihvatili bez protesta.A ako je neko od nasih to odlucio onda je totalni idiot.
Slažem se sa napisanim iznad.
I meni je ovo jako zasmetalo, kao i uvek kad ne igramo u pola bela-pola crvenom dresu, a možemo.Ko je tražio da igramo u rezervnoj opremi i zašto smo na to pristali?Mislim da pitanje zaslužuje odgovor upućenih, da ne kažem nadležnih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by ДушанСП »

Grouch wrote:
churguzijanac wrote:http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0% ... 0%BD%D0%B0

Sta fali plavim dresovima?
Ne fali im nista ako si Chelsea a ako si Vojvodina,pola bela-pola crvena, onda fali.Vec sam napisao da je nas dres svojevrsna reklama sam po sebi jer je veoma redak,nose ga,ako se ne varam,jos samo 2 velika kluba,bar u Evropi.Dres je svetinja i treba nositi rezervnu varijantu samo kad je to bas neophodno.A pogotovo je sranje ova bezlicna plava garnitura.Imamo mi i bele dresove ali njih se ne secam da smo ikad obukli.Ne bi me cudilo da je sudija to smislio samo me zanima,ako je tako,na osnovu cega jer smo 100 puta protiv crnog blizanca,ako ne i uvek, igrali u crveno-belom i ako je tako zasto smo to prihvatili bez protesta.A ako je neko od nasih to odlucio onda je totalni idiot.
Ne znam sta si hteo sa ovom wikipedijom,znamo svi koji su nam rezervni dresovi...
Немојте се препирати без везе,изгубили би у било каквим дресовима.Е сад колико сам упознат први дресови Војводине су били плави,а црвено-беле носимо од 1921.У здравље :cheers:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by Danilo »

Komentar apsolutno na mestu.Nase su boje crveno bele.
Otkud plavi dresovi.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by Firmin mali »

budababa wrote:Još jedan sporan detalj:

http://www.dnevnik.rs/sport/sudije-na-d ... al-za-vosu
Image
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by Grouch »

budababa wrote:Još jedan sporan detalj:

http://www.dnevnik.rs/sport/sudije-na-d ... al-za-vosu
Mozemo mi ovde da postavimo 5 ociglednih penala,crvenih kartona i ko zna cega jos,dzaba nam bez reakcije samog kluba.Sto se mene tice odavno je doslo vreme da objavimo da mi od sledeceg vikenda vise ne igramo u toj reziranoj predstavi pod radnim nazivom "Jelen Super liga".Opcija 2 je da te razni opskurni julovsko-sps-udbasko-komunisticko-lopovski likovi tipa Djurici,Terzici,Kokeze,Ruzici,Karadzici,Curkovici,Djorici itd heftaju u bulju...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by churguzijanac »

Meni su plavi dresovi sasvim ok. Plava je nasa boja kao crvena i bela i kakve veze ima boja dresova sa velicinom kluba.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ne fali ništa dresovima plavim, naša boja je bila ako se ne varam na početku svetlija plava, ali ok su ovi. Nisu mi se svidjali oni plavi sa zelenom štraftom što smo imali pre jedino.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by gospodinFKV »

ragazzi di Neoplanta wrote:Ne fali ništa dresovima plavim, naša boja je bila ako se ne varam na početku svetlija plava, ali ok su ovi. Nisu mi se svidjali oni plavi sa zelenom štraftom što smo imali pre jedino.
Zato su oni oker/'zlatni' bili pun pogodak. :mrgreen:

Voleo sam te dresove samo zbog 0:3 u plasteniku s sampinjonima...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by kafe bagdad »

Nevezano za ovu temu, ali samo pogledajte fotografiju na b92, red za karte u ns za utakmicu kk ciganije. Pametnom dovoljno da zakljuci koliko ce godina proteci pre uspostavljanja fer uslova za takmicenje.
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 11. kolo: Partizan-Vojvodina 1:0

Post by Salvador »

gospodinFKV wrote:
ragazzi di Neoplanta wrote:Ne fali ništa dresovima plavim, naša boja je bila ako se ne varam na početku svetlija plava, ali ok su ovi. Nisu mi se svidjali oni plavi sa zelenom štraftom što smo imali pre jedino.
Zato su oni oker/'zlatni' bili pun pogodak. :mrgreen:

Voleo sam te dresove samo zbog 0:3 u plasteniku s sampinjonima...
+1
Vratite zlatne dresove sa crveno-belom trakom! :wink:
Locked