Vojvođanska fudbalska scena

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Grba_NS »

Čuo sam da se Borac sa Klise raspao...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by laki »

U kom smislu se raspao? Pa oni jedini primaju plate u tom rangu takmicenja! Sasa Drakulic je tamo spic a Dejan Bogunovic golman. Sasvim dobro rade i funkcionisu, ni blizu raspada! Cilj im je visi rang do godine.
Image
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Forza Voša »

laki wrote:U kom smislu se raspao? Pa oni jedini primaju plate u tom rangu takmicenja! Sasa Drakulic je tamo spic a Dejan Bogunovic golman. Sasvim dobro rade i funkcionisu, ni blizu raspada! Cilj im je visi rang do godine.
Ja sam isto ovako cuo. Njih je prosle godine preuzeo Osmajic.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Stefke »

У Борцу је врло чудна ситуација....
Колико сам упућен, екипа из Куле на челу са Осмајићем је преузела клуб и отерала из клуба све категорије (децу) осим првог тима, и довела неке своје играче... Обећали су улазак у виши ранг, кажу да се циља прва лига. Пара има, а биће и резултата ако је судити по њиховом. Тим предводи Саша Дракулић, а има и још неких релативно познатих играча.... Такође је ту и Асани сениор :mrgreen:
Видећемо шта ће бити.... надам се само да Борац неће бити још један "Хајдук" у низу :roll:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2104
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by N13 »

Stefke wrote:У Борцу је врло чудна ситуација....
Колико сам упућен, екипа из Куле на челу са Осмајићем је преузела клуб и отерала из клуба све категорије (децу) осим првог тима, и довела неке своје играче... Обећали су улазак у виши ранг, кажу да се циља прва лига. Пара има, а биће и резултата ако је судити по њиховом. Тим предводи Саша Дракулић, а има и још неких релативно познатих играча.... Такође је ту и Асани сениор :mrgreen:
Видећемо шта ће бити.... надам се само да Борац неће бити још један "Хајдук" у низу :roll:
Kako mogu ciljati plasman u visi rang i prvu ligu, ako su "oterali" sve mladje kategorije? Valjda jedan od uslova da bi se klubovi takmicili u saveznom rangu (ili cak srpskim ligama?) je da postoje mlade kategorije tog fudbalskog kluba koji takodje igraju svoju ligu.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Stefke »

N13 wrote:
Stefke wrote:У Борцу је врло чудна ситуација....
Колико сам упућен, екипа из Куле на челу са Осмајићем је преузела клуб и отерала из клуба све категорије (децу) осим првог тима, и довела неке своје играче... Обећали су улазак у виши ранг, кажу да се циља прва лига. Пара има, а биће и резултата ако је судити по њиховом. Тим предводи Саша Дракулић, а има и још неких релативно познатих играча.... Такође је ту и Асани сениор :mrgreen:
Видећемо шта ће бити.... надам се само да Борац неће бити још један "Хајдук" у низу :roll:
Kako mogu ciljati plasman u visi rang i prvu ligu, ako su "oterali" sve mladje kategorije? Valjda jedan od uslova da bi se klubovi takmicili u saveznom rangu (ili cak srpskim ligama?) je da postoje mlade kategorije tog fudbalskog kluba koji takodje igraju svoju ligu.
Отерали су млађе категорије и довели своје клинце.... Неке из Куле, а неке из других клубова или са стране. Постоје приче да су закупили неке куће око терена које се издају играчима, мада у то већ нисам упућен.
Углавном, клинци играју своје лиге, али то су неки нови клинци :mrgreen:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Grba_NS »

Minja, mislim da će se Hađinac vratiti u Kabel. Asani koliko čujem, iz Borca otišao u Zvezdu sa Najlona, a Mijić (ex Spartak, Partizan) se vratio u Žabalj.
User avatar
PlavaGardaBP
Posts: 26
Joined: Tue Jun 17, 2014 10:58 pm
Location: Бачка Паланка

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by PlavaGardaBP »

Ja koliko cujem Borac sa Klise puca na visoko i cilj je pls, radje bih video Kabel ili Novi Sad u pls nego Klisu i Slanu Baru ali sta je tu je.
Za Borac brani Deja Bogunovic, igrao je u Backoj i sa 30 kola nije napravio ni jednu gresku, za tu ligu je car a i za mnogo jace lige, u Metalcu kad su bili superliga branio je odlicno.
Znate vec ko im je uprava, mladje selekcije su pojacali kvalitetnijim klincima i ako nastave eto i Klise u pls mada opet kazem ne mislim da je to zdravo za nas fudbal a da OFK Kikinda, Radnicki Sombor, Srem SM(ugasen ali nadam se da ce ih resetovati kao RFKNS), Proleter ZR i ostali muku muce.

Kao sto sam protiv centralizacije Srbije i raznih BG klubova po saveznim rangovima tako sam i protiv centralizacije Vojvodine. Mnogo fudbalskih sredina propada i mislim da ni sami Novosadjani ne misle da je to dobro(ne znam mozda gresim, to vec ne znam).
Last edited by PlavaGardaBP on Mon Aug 25, 2014 11:28 pm, edited 1 time in total.
Бачка је шампион била и опет ће бити она, идемо Паланчани у лигу шампиона!
Форум навијача и симпатизера Бачке http://fkbacka.forumsclub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by vosa do groba »

Borac se nije raspao, ali situacija nije bas onakva kako se ocekivalo. Asani je otisao, a Mijic iz Zablja je trenirao mesec dana da mu niko nije dao dinar za troskove i vratio se tamo. Po meni su Kabel i Omladinac iz Banovaca glavni kandidati.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
PlavaGardaBP
Posts: 26
Joined: Tue Jun 17, 2014 10:58 pm
Location: Бачка Паланка

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by PlavaGardaBP »

vosa do groba wrote:Borac se nije raspao, ali situacija nije bas onakva kako se ocekivalo. Asani je otisao, a Mijic iz Zablja je trenirao mesec dana da mu niko nije dao dinar za troskove i vratio se tamo. Po meni su Kabel i Omladinac iz Banovaca glavni kandidati.
Napred Kabel :D
Бачка је шампион била и опет ће бити она, идемо Паланчани у лигу шампиона!
Форум навијача и симпатизера Бачке http://fkbacka.forumsclub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Ultra slanina »

Da li se 3.9. igra gradski derbi Indeks-Novi Sad? Kup grada ako sam dobro pročitao.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by severozapad »

Zanimljiva ekipa iz Novog Sada je i "Centar" koja je ovaj vikend dobila taj novi Novi Sad u Begeču, gde igraju domaće utakmice jer nisu našli stadion u NS, sa 2-0, golovima Tomića iz slobodnjaka. U ovom kupu su doduše već ispali.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by severozapad »

Koliko znam traže teren u Novom Sadu gde bi mogli da igraju, sve je još na nivou štapa i kanapa. Imaju par igrača koji su igrali po Novom Sadu i okolini ali i onih koji se nisu bavili uopšte fudbalom ranije. Fina priča za sada, sportska skroz.
User avatar
Milan
Posts: 4271
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Milan »

Par forumasa su direktno u toj prici, pa ako zele, mogu napisati sve na tu temu. Sve u svemu, cist lokalni entuzijazam...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Vojvođanska fudbalska scena

Post by Dejan »

Imaju opasnog trenera...
Post Reply