Liga Evrope - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Radoye »

Nevernik wrote:...uprava bi trebala da napravi razgovor sa svakim pojedinacnim igracem. I neka ih pitaju da li zele da igraju u Vosi ili ne. Ako ne zele dovidjenja.
To. samo sto ih ja ne bih otpustio nego bi im do kraja ugovora odredio jedno parce zemlje na FCVB, podelio im krampove i lopate pa neka kopaju kanale po njemu - sirina metar, dubina metar ipo. :whip:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by мализека »

Убедљиво најгора игра у последњих неколико година. :frown: Тренер Марић недорастао и без концепта, играчи на нивоу Фарских острва. :shit:
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Schteph_F89 »

Nekako se nisam (mnogo) potresao porazom. Ono sto me nateralo da nesto napisem je upravo taj voljni momenat. Gledao sam i Jagodinu i Cuku sada, ljudi grizu. Da se primetiti i Cukin protivnik ima crnju koji pravi probleme, da ne ponovim sta su nama danas uradili. Iz svega ovog pouku izvuci i idemo dalje, ni prvi ni poslednji poraz.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Boske87 »

Džimi Marić je jedna velika 0 od trenera, još se sećam kako je uništio Borac iz Banja Luke pre par godina. Teška neznalica ali eto bitno da je slaninar poput onog nesrećnog Ristovskog.

Raspadali smo se i proletos ali opet demagog Sosa Babić zna i nešto fudbala pa nismo imali ovako sramne partije.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Salvador »

Svaka čast Mariću, za samo mesec dana uspeo je da Voša igra pravi slanobarski fudbal!

P.S. Sada ćemo makar natenane moći da se posvetimo stabilizaciji :roll:
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by fare »

Bruka i sramota ovo nije senka od proslogodisnje ekipe a fali nam samo Sergej, sa ovom igrom (bez ijednog jedinog pojacanja ) koliko ja pratim Vosu nikad se nije desilo da u jednom prelaznom roku Vosa nije dovela nekog igraca (ne racunam Makarica ) nam ne gine sredina tabele ili mozda i borba za opstanak jos ako nam odu Babic i Mijat o cemu se sve glasnije prica nadrljali smo. Takvu ocajnu Vosu nisam gledao jos od ma ne znam ni ja mozda onomad Vaduz u NS :oops: .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Voja »

Salvador wrote:Svaka čast Mariću, za samo mesec dana uspeo je da Voša igra pravi slanobarski fudbal!
Bojim se da mi ovakav fudbal igramo vec dugo.Guze nas i ispodprosecne ekipe u Srbiji,pa sto ne bi i neka evro ekipa.
Do sada smo sladili nekim evropskim utakmicama odredjenih ekipa iz nase lige,i pricali kako ovde sve zivo osvajaju,a vani ustvari pokazuju ko su i na koji nacin pobedjuju ovde. Bojim se da smo i mi ove godine postali deo tog miljea
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by ДушанСП »

Minja wrote:
Nevernik wrote:...uprava bi trebala da napravi razgovor sa svakim pojedinacnim igracem. I neka ih pitaju da li zele da igraju u Vosi ili ne. Ako ne zele dovidjenja.
Ziva je istina da je voljni momenat bilo jako tanak danas.

Ne treba seci preko noci, ali ne treba ni preterano tolerisati. To sto ne postoji nikakav imperativ osim imperativa fizickog opstanka kluba ne znaci da bilo ko sme da bruka crveno-beli grb koji nosi na grudima.
:!:
User avatar
Pera Centar
Posts: 828
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Pera Centar »

Milanu Jovanicu treba zabraniti da brani u Vojvodini, od 4 gola danas decko je kriv za tri, kad je lopta prolazila kroz njegov peterac, blizu njega, a on siri ruke da neko drugi rascisti situaciju.A trenera Dzimija, koji stavi ovu rupu na gol, pored jednog Zakule, treba da je sram.
Last edited by Pera Centar on Thu Jul 17, 2014 11:04 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Schteph_F89 »

Evo i Cuka 4 komada, tako da nismo mi jedini tako losi :mrgreen:

p.s. Salio sam se, jesmo.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by gospodinFKV »

Sve ce to Giardino pozlatiti :dance2:

Ako nista drugo, makar nismo poleteli... :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Turija »

Bolje da su i nama zabranili da igramo u Evropi, bar ne bi, pred tolikim svetom, sramotili generacije igrača i navijača kojima je Klub značio mnogo za ovih proteklih stotinu godina.
Vojvodinu treba ugasiti odmah.I ovako ona nikome ne znači ništa, osim još malom broju preostalih zanesenjaka. Već više od 2 decenije ona je samo puko sredstvo raznih interesnih grupa.Time bi barem sačuvali čast i lepe uspomene.
Ruglo od Stadiona zatvoriti što pre.Novosadski i vojvođanski fudbal premestiti na obližnje jaroše i livade.
Forum zaključati radi zdravlja njegovih članova.
Igrače poslati u blizance (i ovako ih posle večerašnjeg izdanja niko neće hteti), pa da ostvare svoje dečačke snove.
Novi Sad pretvoriti u klasičnu selendru.
Tada će sve biti kako se želi i na pravom mestu.
Doviđenja, prijatno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by KoKanidja »

Какав је оно масакр био.
Напад и средина су нам ужасни у сваком смислу и задатку, они су нам кроз њих пролазили и долазили до ових мученика из одбране као да напад и средина буквално не постоје.
Као да сам ја играо средину, тако су се кретали :mrgreen:
Ови су јачи, бржи, спремнији, технички бољи, изгледају јако озбиљно, стварно смо деловали као сан марино поред њих.
Мада кад погледам наш састав, па нема ту ко више да игра фудбал, појединац или два, не могу сами, кад играју са 9 играча мање.
То нам је то ове сезоне.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Red Marquis »

Onog trena kad sam video da naša vajna uprava šalje Babića i Gaćinovića u reprezentaciju sve mi je bilo jasno, i predomislih se oko puta u Slovačku. I bolje tako nego da se vucaram po slovačkim vukojebinama i gledam maltene reprizu meča Nemačka-Brazil uživo. Na sve to dodati odluku da Jovanić bude prvi golman (Žakula je Neuer za njega) a Puškarić bek i dobili smo jasnu sliku da se ništa ne menja u klubu. Zalaganje-0, disciplina-0, fizička sprema -0, guranje u postavu onih kojima tamo nije mesto-10.

Lepo reče Kaniđa, nema tu ko da igra fudbal. Ne verujem da ćemo biti nisko plasirani na tabeli ove godine, ali verujem da nas čeka još gori fudbal no dosad. A i gde ćeš bolje garancije za to od Džimija Marića?
Io odio Belgrado
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Denis »

Prodata utakmica, sad imaju opravdanje da sve rasprodaju kao sto su i planirali. Mislio sam da nikad nece doci ovaj trenutak ali posle 35 godina navijanja necu dozvoliti da prave budalu od mene i da ja gubim moje zivce zbog nekih u klubu. Pa svi pametni ljudi su odavno digli ruke od ovoga. Ostalo jos 500 jadnih dusa na stadionu. Zbogom Voso.
Locked