Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Prodali Vanju Mancesteru!? Sram vas bilo! Pa onda ukinuli pretplatne karte. Nemam ja nista protiv da pomognem ugrozenima u ovoj nesreci koja nas je zadesila, ali zasto da ja placam kartu skuplje od cigana? Kojom logikom?

Vreme je da i policija nesto radi. Svi smo svedoci velike pljacke, a zna se sta sledi lopovima.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Teško je bilo moguće zamisliti gori rasplet od ovog koji nam se dogodio sa upravom... Dve skupštine, dva rukovodstva - stvarno ne znam da li se to igde dogodilo. Ova situacija može voditi samo u dva pravca: neka vrsta sloma kao 1999. godine, štrajk i rasulo ili bankrot i gašenje kluba. Naravno da su Rabren, Čabra i ostali šljam ali lično nemam velikih iluzija ni u pogledu rukovodstva izabranog na drugoj skupštini. Sigurno je samo to da i jedni i drugi imaju isti cilj: da što pre rasprodaju naše mlade igrače i uzmu pare. Suština problema je u načinu organizovanja profesionalnih klubova, pa i Voše - imbecilno je da faktički rukovodstvo sebi bira skupštinu koja će ga izabrati, što se desilo na obe skupštine. I, naravno, zaboravih najvažnije: pobediće ona struja (biće priznata ona skupština) koju prizna vlast, odnosno vladajuća stranka, sve drugo je nebitno. Ništa se neće promeniti dok ne bude došlo do organizacije klubova na drugi način, odnosno u našem slučaju do privatizacije, koja takođe nije bez rizika. Ali sada je već jasno da mi to nećemo ni dočekati kao klub. Za dve godine ćemo verovatno praktično nestati, bar iz vrha srpskog fudbala.
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post by PZS »

Kako glup potez, da čovek ne poveruje.
Ovo sa pretplatnim kartama za tekmu sa ganima, veze sa mozgom nema...
Slaninari sa pretplatnim kartama na istoku moraju da predju na zapad i plate 100 dinara više od cigana koji će smrdeti tamo na njihovim mestima. Da ne kažem da će tim istim ciganima klub platiti sve karte :frown:
Ja sam već poslao pomoć ugroženima, prijavio se da odem u Mitrovicu, ali su nas vratili. Izgleda da je najbolje reklamirati se preko tuđe grbače...
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Uprava

Post by kafe bagdad »

pedjans wrote:Teško je bilo moguće zamisliti gori rasplet od ovog koji nam se dogodio sa upravom... Dve skupštine, dva rukovodstva - stvarno ne znam da li se to igde dogodilo. Ova situacija može voditi samo u dva pravca: neka vrsta sloma kao 1999. godine, štrajk i rasulo ili bankrot i gašenje kluba. Naravno da su Rabren, Čabra i ostali šljam ali lično nemam velikih iluzija ni u pogledu rukovodstva izabranog na drugoj skupštini. Sigurno je samo to da i jedni i drugi imaju isti cilj: da što pre rasprodaju naše mlade igrače i uzmu pare. Suština problema je u načinu organizovanja profesionalnih klubova, pa i Voše - imbecilno je da faktički rukovodstvo sebi bira skupštinu koja će ga izabrati, što se desilo na obe skupštine. I, naravno, zaboravih najvažnije: pobediće ona struja (biće priznata ona skupština) koju prizna vlast, odnosno vladajuća stranka, sve drugo je nebitno. Ništa se neće promeniti dok ne bude došlo do organizacije klubova na drugi način, odnosno u našem slučaju do privatizacije, koja takođe nije bez rizika. Ali sada je već jasno da mi to nećemo ni dočekati kao klub. Za dve godine ćemo verovatno praktično nestati, bar iz vrha srpskog fudbala.
Свака ти је на месту, уз опаску да у овој гарнитури има и часних људи. Искрено се надам да ће се они на крају извући чистог образа.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Вас двојица нисте баш нормални.
Поредите рабрена, чабру јебеног трубача, балшу, павловића и остала **** са Хаџијем, Давидовим, Врањешом, Јованићем....
Ви треба да се лечите.
Макар је испливало за кога сте ви уствари или је испливало какви сте ви паметњаковићи, компјутер вориорси. Нема треће.
Па макар и слом био, што се неће десити, боље да играмо и петнаесту лигу него да нам чабра буде технички директор у лиги "од трећег до шестог места заувек".
Јесте, вииииииииииии знате да ће и ови да распродају децу и узму паре. Сигурно виииииииииии то најбоље знате.
Шта још ви знате унапред?

Ја би овакве **** бановао одма, имате среће што немам ту прилику. Јер би вам се онда ваш интернет свет разлетео у парампарчад.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Nikog ne vredjam I ocekujem da se tako ponasaju I ostali na forumu. Razumem da ima ljudi koji su licno zainteresovani, ali prostakluk je nedopustiv. I vise bih voleo da je Kokanidja u pravu, Ali naravno nije.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

KoKanidja wrote:Вас двојица нисте баш нормални.
Поредите рабрена, чабру јебеног трубача, балшу, павловића и остала **** са Хаџијем, Давидовим, Врањешом, Јованићем....
Ви треба да се лечите.
Макар је испливало за кога сте ви уствари или је испливало какви сте ви паметњаковићи, компјутер вориорси. Нема треће.
Па макар и слом био, што се неће десити, боље да играмо и петнаесту лигу него да нам чабра буде технички директор у лиги "од трећег до шестог места заувек".
Јесте, вииииииииииии знате да ће и ови да распродају децу и узму паре. Сигурно виииииииииии то најбоље знате.
Шта још ви знате унапред?

Ја би овакве **** бановао одма, имате среће што немам ту прилику. Јер би вам се онда ваш интернет свет разлетео у парампарчад.
Preterujes i ti sad... slazem se da su gore navedeni neuporedivi, ali ne mozes neke ljude nazivati majmunima i govoriti im da nisu normalni ukoliko se ne slazu sa tobom. I banovao bi svakog ko ne deli tvoje misljenje? Glupost... svi ovde vole Vojvodinu, to je cinjenica, i svako ima pravo na svoj nacin razmisljanja. Ko je u pravu, ko ne... pokazace se. Mada sam siguran da ovde niko ne podrzava pavlovica, rabrena i drugove. I bilo bi ok da smanjis malo ton, makar radi kulture.
Realnost je da ovde mnogi ljudi nemaju poverenja ni u jedne ni u druge... niti bi verovatno imali poverenje u neke trece, sto je i potpuno razumljivo gledajuci sta nam se desavalo u poslednjih X godina. Nazalost... ali takva je situacija trenutno.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Не претерујем ја ништа него управо ви. Користим те изразе јер стварно стварате гнев без потребе својим небулозама.
Ништа вам неодговара, ја не знам једино да смо Косту Хаџија из гроба извукли, ал и онда би ви имали теорије.
Морате да схватите да писање ваших глупости не може да се толерише, јер ми трошимо време, енергију, и највише живце да би све изгледало како треба, а ту има много посла, док вас боли курац и на скупштину да дођете ал зато сте овде неумољиви.
пеђанс - то шта ти у свом виртуелном свету очекујеш мораш да схватиш да уопште није битно и да нам уштедиш живце не пишући глупости.
Наравно, ти си у праву. Ал једино у доти и кантер страјку си у праву. Тад си верујем најубедљивији и најбоље проричеш будућност.
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Po meni oni koji budu imali podrsku grada ce biti rukovodstvo . A pravna drzava ? Slabo od toga vajde..sva vlast je kod politicara :mafia:
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

S obzirom na ime i veličinu kluba jako mali broj ljudi troši svoje vreme, svoja sredstva i energiju za Vošino bolje sutra. Sve je spalo na par ljudi i uvek su to iste osobe u pitanju i kad je reč o tribini ali i ostalim akcijama vezanim za Vošu. Zato razumem revolt koji KoKanidja ispoljava, lako je sedeti kući za tastaturom i pametovati, ali kad treba nešto konkretno uraditi nema nas nigde, a to se najbolje vidi i po broju gledalaca na utakmicama. Zato veliko poštovanje svima koji nisu odustali i još uvek se cimaju oko svega.
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

pedjans wrote:Teško je bilo moguće zamisliti gori rasplet od ovog koji nam se dogodio sa upravom... Dve skupštine, dva rukovodstva - stvarno ne znam da li se to igde dogodilo. Ova situacija može voditi samo u dva pravca: neka vrsta sloma kao 1999. godine, štrajk i rasulo ili bankrot i gašenje kluba. Naravno da su Rabren, Čabra i ostali šljam ali lično nemam velikih iluzija ni u pogledu rukovodstva izabranog na drugoj skupštini. Sigurno je samo to da i jedni i drugi imaju isti cilj: da što pre rasprodaju naše mlade igrače i uzmu pare. Suština problema je u načinu organizovanja profesionalnih klubova, pa i Voše - imbecilno je da faktički rukovodstvo sebi bira skupštinu koja će ga izabrati, što se desilo na obe skupštine. I, naravno, zaboravih najvažnije: pobediće ona struja (biće priznata ona skupština) koju prizna vlast, odnosno vladajuća stranka, sve drugo je nebitno. Ništa se neće promeniti dok ne bude došlo do organizacije klubova na drugi način, odnosno u našem slučaju do privatizacije, koja takođe nije bez rizika. Ali sada je već jasno da mi to nećemo ni dočekati kao klub. Za dve godine ćemo verovatno praktično nestati, bar iz vrha srpskog fudbala.
Daj nam svima objasni sta bi ti uradio - pustio da ostane sadasnja ekipa hohsaptlera i cekao da neki mafijas kupi Vosu?
Kako si toliko siguran da je novo rukovodstvo lose? I da li ti ne crvene obrazi sto nista ne radis, a drzis lekcije ljudima koji su se potrudili da nesto promene?
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Uprava

Post by kafe bagdad »

Цело вече размишљам шта да одговорим каниђи, а да ме човек не схвати погрешно. Не желим да својим опаскама уносим злу крв на форум, нити да омаловажим очигледан труд који је он и многи други уложили како би се извршиле промене у управи клуба. Када сам рекао за пеђин коментар да је на месту, хтео сам да кажем да је човек препознао неке суштинске проблеме који нас прате као државу и фудбалски клуб, а не да лицтирам са појединачним именима, нити да нагађам о потенцијалној продаји младих играча и сл.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Uprava

Post by Владика »

Ово је говор који буди наду-
[video]https://www.youtube.com/watch?v=S7jfDEd3X6s[/video]
Хаџи је погодио у центар и ово је оно што су Војводинаши морали да чују! Нико нема чарпобни штапић, јако смо дубоко заглибили и морално и финасијски. Најбоља управа у историји универзума направила је минимално дупло већи дуг него када су дошли да "СПАСАВАЈУ" Војводину! Зато ствари треба решавати корак по корак, мора се правити што шири фронт како би зауставили интересну групу која се противправно наметнула да буде на челу Нашег а не њиховог клуба. Једино у том аспекту могу да прогутам личност Миће Врањеша, нашег старог штрајкача.

http://www.dnevnik.rs/sport/hadzi-i-dav ... -vojvodina
Веома сам задовољан са именима која се могу овде прочитати, ово већ почиње да личи на клуб коме сам дао више од 30-година живота.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Dobro je što je pitanje i sudbina Vojvodine ponovo otvorena i verujem da ovde nema čoveka koji ne poštuje uložen rad i zalaganje na tome.
Međutim, 25 godišnje iskustvo ne može ,,na reč" da eliminiše skepticizam (zato i smatram da sve dobronamerne komentare i bojazni, kao npr Peđin, treba uzeti u obzir i ne ljutiti se zbog njih), jer nas realno iskustvo tera na oprez.
Dugačak je i neizvestan put do ostvarenje dobrih ideja i želja.Situacija (meni neupućenom) liči na pata karte.Da li će iz toga proizići kompromis (iako u ovom trenutku izgleda nemoguć) kao opcija, možda još ostaje kao nezatvoreno pitanje?
Da me neko ne shvati pogrešno, ne znam šta je rešenje i ne želim da delim savete bilo kome, već samo iznosim svoje trenutno razmišljanje, kao navijač Vojvodine.Možda je rešenje i poštena privatizacija, ali opet, lično ne znam da li ću navijati za privatan klub, koji nema nikakavog dodira sa sredinom iz koje potiče? Meni je najprihvatljiviji model Barcelone.No, mnogo pitanja, malo (dobrih) rešenja (kao i za sve drugo u našem društvu). :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Uprava

Post by duh slaninara »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/brank ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nemam komentar gospodine Babicu...
1.opet ono lazno vredjanje
2.paralelna skupstina koja ima podrsku "nekih" navijaca...
I bolje sto je otisao!
Љубав и страст,јачају с' годинама!
Post Reply