Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1460
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Potpisao i Luka Lukovic i jovanic sutra potpisuje..inace Luka je U19 reprezentativac dosao i zvezde i ide u omladince
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

@srkins
Hajde obrati paznju na pisanje velikih slova i interpukcijskih znakova, nije ovo fejsbuk.

Veliki i strucni magovi iz uprave su raskinuli ugovor sa Srdjanom Becelicem i sad imamo nula(0) igraca na poziciji desnog beka!
Bogdan Tepic se nalazi na probi.
Nema pomaka oko dovodjenja najbolje ocenjenog igraca PSL Zorana Marusica koji je raskinuo ugovor sa Slogom iz Kraljeva i koji bi bio idealna zamena za Radoju, Poletanovica, Sergeja(Eto predloga Balsi da njegovom kasnijom prodajom obezbedi egzistenciju kluba :mrgreen:

Koliko je placeno Osmajicu za Veselinovica :?: :?:
Da li novopridosli igraci imaju manje plate od onih koji su odlazili da se rastereti budzet?

Izgleda transparentni budu samo kad odemo u nas sportski centar, izgleda je vreme za novu posetu :devil:
Dilema između dva golmana, na koje je Vojvodina „bacila oko“, rešena je i uz pomoć Kirovskog, koji odranije nije imao raščišćene račune sa navijačima novosadskog superligaša, pa je tas prevagnuo na stranu Jovanića.

- Odbojan stav navijača prema Kirovskom je uzrokovan na lažnom fejsbuk profilu, što je Kirovski i dokazao. On je naglasio da ne bi hteo da pravi problem klubu i odustao je od Vojvodine - objasnio je Pavlović.
Dovedite i Kiru pa da letite u paketu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3896
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Uf, a Jovanić je cvećka i njega ćemo da volimo. Ti si prvi golman Žakulaaa!
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3432
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Sve sam posten covek gradjanin. Mora da je cena i ovih poslovna tajna.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Otpao i Bogdan Tepic, valjda zato sto je dao gol :mrgreen:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Toto Riina wrote:Dilema između dva golmana, na koje je Vojvodina „bacila oko“, rešena je i uz pomoć Kirovskog, koji odranije nije imao raščišćene račune sa navijačima novosadskog superligaša, pa je tas prevagnuo na stranu Jovanića.

- Odbojan stav navijača prema Kirovskom je uzrokovan na lažnom fejsbuk profilu, što je Kirovski i dokazao. On je naglasio da ne bi hteo da pravi problem klubu i odustao je od Vojvodine - objasnio je Pavlović.
Cak i da je ovo istina, vreme za demant je proslo davnih dana, kasno se setio da dokazuje nakon sto je trebao da dodje kod nas. Uvreda je sto se uopste razmisljalo o njemu kao "pojacanju".
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

jeremy wrote:
lala1914 wrote:kako neko moze iskoristiti Omega i dobar u istoj recenici?
evo - opel omega je bio dobar auto devedesetih.
Ili, recimo, omega-3 masne kiseline kažu da su dobre za srce :)
User avatar
jeremy
Posts: 16
Joined: Tue Jul 23, 2013 10:17 am

Re: Transferi

Post by jeremy »

borrissey wrote:
jeremy wrote:
lala1914 wrote:kako neko moze iskoristiti Omega i dobar u istoj recenici?
evo - opel omega je bio dobar auto devedesetih.
Ili, recimo, omega-3 masne kiseline kažu da su dobre za srce :)
recimo :)
User avatar
Milan
Posts: 4270
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Mislim da smo se olako odrekli Bečelića. Koliko sam čuo, dečko je sasvim korektno igrao u CG, a pre svega toga je i Slaninar...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4867
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Milan wrote:Mislim da smo se olako odrekli Bečelića. Koliko sam čuo, dečko je sasvim korektno igrao u CG, a pre svega toga je i Slaninar...
Ne vidis obrazac ovde? :deal:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4050
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Toto Riina wrote:@srkins
Hajde obrati paznju na pisanje velikih slova i interpukcijskih znakova, nije ovo fejsbuk.

Veliki i strucni magovi iz uprave su raskinuli ugovor sa Srdjanom Becelicem i sad imamo nula(0) igraca na poziciji desnog beka!
Bogdan Tepic se nalazi na probi.
Nema pomaka oko dovodjenja najbolje ocenjenog igraca PSL Zorana Marusica koji je raskinuo ugovor sa Slogom iz Kraljeva i koji bi bio idealna zamena za Radoju, Poletanovica, Sergeja(Eto predloga Balsi da njegovom kasnijom prodajom obezbedi egzistenciju kluba :mrgreen:

Koliko je placeno Osmajicu za Veselinovica :?: :?:
Da li novopridosli igraci imaju manje plate od onih koji su odlazili da se rastereti budzet?

Izgleda transparentni budu samo kad odemo u nas sportski centar, izgleda je vreme za novu posetu :devil:
Dilema između dva golmana, na koje je Vojvodina „bacila oko“, rešena je i uz pomoć Kirovskog, koji odranije nije imao raščišćene račune sa navijačima novosadskog superligaša, pa je tas prevagnuo na stranu Jovanića.

- Odbojan stav navijača prema Kirovskom je uzrokovan na lažnom fejsbuk profilu, što je Kirovski i dokazao. On je naglasio da ne bi hteo da pravi problem klubu i odustao je od Vojvodine - objasnio je Pavlović.
Dovedite i Kiru pa da letite u paketu.
E konačno da je neko rekao. Ako je verovati ljudima na ovom forumu Veselinović je u Minsku imao veću platu nego što je vulićević tražio za produžetak saradnje. Mislim da su prevelike pare uložene u Veselinovića. Milko nam ne treba. Jovanić nam ne treba.
gospodinFKV wrote:
Milan wrote:Mislim da smo se olako odrekli Bečelića. Koliko sam čuo, dečko je sasvim korektno igrao u CG, a pre svega toga je i Slaninar...
Ne vidis obrazac ovde? :deal:
Ovi rade isto što je Kežman radio na početku sezone... Nema nikakve razlike.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Rabba wrote:Ovi rade isto što je Kežman radio na početku sezone... Nema nikakve razlike.
Kako nema razlike, razlika je drasticna - sada kajmak skuplja podoban menadzer i deli ga sa kim treba. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:
Milan wrote:Mislim da smo se olako odrekli Bečelića. Koliko sam čuo, dečko je sasvim korektno igrao u CG, a pre svega toga je i Slaninar...
Ne vidis obrazac ovde? :deal:
Jasno ko dan. Ko god je Slaninar, taj je nepoželjan - ali zato je Pankov pravi čovek za kombinat.
Last edited by Turija on Tue Jan 21, 2014 11:01 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10816
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Red Marquis wrote:Uf, a Jovanić je cvećka i njega ćemo da volimo. Ti si prvi golman Žakulaaa!
Mnogi naši igrači i njihova deca su za Riplija.
Tata mu branio u Vojvodini, a on navija za drugi klub.Stvarno su (smo) za posmatranje.Pantelić senior legenda Kluba, a sinovac :pegla: itd, itd
Svaka čast Branetu i Bobi.

Ti si prvi golman Žakulaaa :!: :!: :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Transferi

Post by Buca »

Turija wrote:
Red Marquis wrote:Uf, a Jovanić je cvećka i njega ćemo da volimo. Ti si prvi golman Žakulaaa!
Mnogi naši igrači i njihova deca su za Riplija.
Tata mu branio u Vojvodini, a on navija za drugi klub.Stvarno su (smo) za posmatranje.Pantelić senior legenda Kluba, a sinovac :shit: itd, itd.
Svaka čast Branetu i Bobi.
Ti si prvi golman Žakulaaa :!: :!: :!:
Pored boldovanog, tata mu je i član skupštine kluba. Ne želim da grešim dušu pošto ne znam kakav je njegov stav po pitanju uprave, ali je po meni ovo bitan podatak, naročito posle svih ovih događaja.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Post Reply