Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Uprava

Post by shecky »

Nemoj mi reci da si valjda verovao u sve te price? ..
vdn slaninar
Posts: 1036
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Ne,nisam verovao al hocu da kazem da i sada su u upravi ljudi koji su cutali i podrzavali Batu,takve izvestaje,tako da ni oni nemaju kredibalitet za buducu vladavinu.Sto Rabren ili Vlaovic nisu istupili i rekli da je stanje alarmantno,ili neko iz Firme.Sad kad se tera Kezman svi se predstavljaju kao veliki dusebriznici Vojvodine.
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/2013/10/01/zoran-s ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Uprava

Post by Oasis »

Ko je sad ovaj Scepo? Jel ima bar neki poznatiji krimi nadimak?
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Mislim da je vlasnik ovog http://www.maxim-co.ls.rs/rs/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Taj se vec duze pominje kao naprednjacki kandidat.
ПУШТАМ КИШУ!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Vlasnik Skiper bara, kao i lanaca za reklamiranje na autobuskim stanicama i bilborda. Bio blizak LSV-u, ali u sustini u dobrim odnosima sa svim politickim faktorima. Posto sam imao priliku saradjivati sa njim, mogu reci da je Zoka bio krajnje korektan prema zaposlenima - u smislu, plate redovno, dugovi preduzeca nigde, prijave, itd... E, sada, naravno jedno je privatan biznis, a drugo Vosa, ali mislim da coveka ne treba osudjivati bez preke potrebe unapred.
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

I ja znam za povezanost sa Ligom. Navodno je gari Vojvodinas...
POŠTO OBRAZ ???!!!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Uprava

Post by kowalski »

Gari je jedan od organizatora i finansijera lazne romske stranke i kupovine glasova, i naslednik nekoliko firmi bivsih biznismena, po poslovnom ugledu i rezultatima slicnim pokojnom predsedniku. Ako ce on biti glavni, onda se pridruzujemo ozna-udba ekipama.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Cekaj, otkud sad LSV, Romi, zar nije ovaj iz SNS? Ili je jedan od onih koji su u svakom trenutku u "pravoj" partiji?

Sa takvima cemo se bas usreciti, sutra ce i nas da sutne kad mu se ukaze bolja prilika...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Uprava

Post by Samo borbeno ! »

Dobro je Minja ne mora svaki post da ti bude uprava napolje, shvatili smo da zelis da odu :roll:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Radoye wrote:Cekaj, otkud sad LSV, Romi, zar nije ovaj iz SNS? Ili je jedan od onih koji su u svakom trenutku u "pravoj" partiji?
Da, jedan je od tih.
Io odio Belgrado
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Nema mesta politici ovde, pa se mogu brisati postovi, ali je od tri nabrojane partije, po nalogu prve, osnovana druga (tim redom). No, da se vratimo na Zoku - opet kazem, do sada je praktikovao transparentnost u radu, nultu toleranciju na dugovanja i mahinacije i posten odnos i prema zaposlenima i prema kooperantima i prema svima sa kojima saradjuje. Za nase uslove, izuzetno posten pristup
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
roksanda23
Posts: 16
Joined: Tue Sep 17, 2013 6:40 pm

Re: Uprava

Post by roksanda23 »

Edit Minja:

Majstore, koliko ti naloga imas na ovom forumu?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Uprava

Post by shecky »

Meni jedna stvar nikad nece biti jasna .. kako ovde tako bilo gde.
Ako nigde drugde onda bar u Srbiji AMA BAS SVE ima veze sa politikom, tako da ukoliko neko ubaci neki red po politici ili carima zaista ne znam zasto to mora odmah da se brise?
Znaci hipoteticki ako bi ovo bio forum cigana ,niko ne bi mogao da postuje nista ukoliko spomene Colica sto bi Cvarkov reko..?

Ali da se vratim na temu ,ja iskreno nem pojma ko je ovaj lik , ali mi je simptomaticno to da polako Vojvodina postaje najveci crnogorski klub ..
Post Reply