Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Najgore je sto u ovoj situaciji svi gledaju licnu korist i kriju se iza kluba.
Da li vam je Cvetko resenje, ako jeste ne treba dirati nista!! Vreme je za promene sastava skupstine i vracanje sabora. Ko je doveo protu i odobrio sve njegove poteze? Treba menjati sve u klubu i sastav skupstine.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Izaslno i na zvanicnom sajtu da ce se i Balsa oglasiti povodom ovoga. Epilog me bas zanima...

Ali opet sto se svega ovoga tice, sigurno postoji nesto sto se krije, na obe strane. Ima nepovezanih stvari.
Kao prvo, zasto Firma (pre svega vodje!) tek sad se oglasavaju protiv Kezmana. I pre njegovog dolaska se moglo naslutiti da ce takve ugovore stavljati, iz kojih ce imati licne koristi. I kad je dosao u klub, dovodjenjem Barica i Fatica se odma znalo s kojim ciljem je Kezman tu, ali Firma je tad cutala, pa jos skandirala ime Butorovica, pravila njegove grafite i parole?

E sad mene zanima ono sto sam procitao da je Marko Nikolic (jedini covek u klubu u kojeg stvarno imam poverenja) izjavio: Da je Kezman nasao sponzora, da on i Balsa imaju resenje za ovu situaciju, ali neki drugi ljudi u klubu ih sprecavaju u tome? Ako je Nikolic to stvarno izjavio, onda je to tako, ne bi on izmislio, sigurno. A ko su ti ljudi koji ne zele sponzora u ovakvom trenutku? Pa pre svega takve treba ocistiti.

Onda, da li je istina da je Firma trazila 50.000 evra. I to treba ispitati, jer to se poklapa sa cinjenicom da Firma tek sad skandira protiv Kezmana. Ali to su jos uvek nagadjanja, tako da necu nikog kriviti. Sigurno je da Kezman radi u svoju korist pre svega, a ostaje pitanje da li pored toga radi i u korist kluba (kao sto Marko kaze), da li u klubu postoje neki drugi ljudi koji ne zele dobro klubu, da li vodje ucenjuju i zahtevaju neku korist od svega toga.... nadam se da ce se sve to razjasniti.
User avatar
Milan
Posts: 4262
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Mislim da si pogresno protumacio da je Nikolic to izjavio. Nestrucno je napisan tekst, pa tako izgleda...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Junior »

N13 wrote:E sad mene zanima ono sto sam procitao da je Marko Nikolic (jedini covek u klubu u kojeg stvarno imam poverenja) izjavio: Da je Kezman nasao sponzora, da on i Balsa imaju resenje za ovu situaciju, ali neki drugi ljudi u klubu ih sprecavaju u tome? Ako je Nikolic to stvarno izjavio, onda je to tako, ne bi on izmislio, sigurno. A ko su ti ljudi koji ne zele sponzora u ovakvom trenutku? Pa pre svega takve treba ocistiti.
To nije Nikolić izjavio, već "izvor" za Alo.
http://www.alo.rs/sport/fudbal/firma-ht ... mana/30942" onclick="window.open(this.href);return false;

edit: Milan me je preduhitrio.
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Uprava

Post by Plavim Dunavom »

Dokle god ne shvatimo da svi oni komplet moraju napolje iz kluba, dakle i Balša i Kežman i Rabren i Čabra i ostala slična interesna i rođačka kompanija kao i sitni političari muljatori iz upravnog odbora, zatim takozvani bivši navijači koji su sada raznorazni komesari u klubu, kompletan sastav skupštine, r* i lj* iz marketing službe i tako dalje, nama neće svanuti.Sve terati, ali bukvalno sve.I ubuduće takvima više nije mesto ni u loži, neka kao i svi ostali prate mečeve sa tribina, ali sumnjam da bi ih tada to uopšte zanimalo.I prekinuti praksu da grupa "odabranih" tobože govori u ime svih navijača kao i to da im klub plaća gostovanja, avionske letove, zapošljava ih......Naravno sve ovo je ipak utopija, a sumnjam da postoji neki kapacitet koji bi makar digao glas protiv daljeg urušavanja kluba.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Uprava

Post by zapad »

Milan wrote:Mislim da si pogresno protumacio da je Nikolic to izjavio. Nestrucno je napisan tekst, pa tako izgleda...
Mislim da grešiš. Svi tekstovi koji su se danas pojavili u nekim dnevnim novinama i portalima su veoma stručno napisani i svi su došli verovatno iz iste kuhinje i pera Djure Kanistera, ličnog Kežmanovog čoveka za odnose sa javnošću. Nigde se ne spominje ni jedno ime ko je u ime navijača tražio pare, nigde se ne navodi ni jedno ime koje staje u Kežmanovu zaštitu, već sve je "iz dobro obaveštenog izvora".
Koliko u svemu ima nelogičnosti najbolje se može videti u ovom tekstu čiji ću link ostaviti ispod, a gde se veliča Kežmanovo angažovanje u klubu. Čisto sumnjam i da je neko toliko lud da ga izvredja na sred ulice i da mu posle toga pred više desetina svedoka traži 50000 evrića :frown:
Zbog svega pročitanog sam mišljenja da je tekst veoma stručno napisan i nije slučajno baš u tom delu teksta spomenut Marko Nikolić kome su ti isti navijači jedinom otvoreno dali podršku.

http://www.pressonline.rs/sport/fudbal/ ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4860
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Capelja aka ''***'' wrote:Povodom dešavanja na utakmici Vojvodina – Novi Pazar 2:1, kada su navijači na severnoj tribini skandirali ’’Kežmane odlazi’’, ovim vas putem obaveštavamo da će se predsednik FK „Vojvodina“, Balša Butorović oglasiti saopštenjem do kraja nedelje.

U narednih par dana on će imati nekoliko razgovora sa članovima Upravnog odbora, potpredsednikom Matejom Kežmanom i generalnim sekretarom Radisavom Rabrenovićem.
Cekamo! :greenbutt:
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Добро Плави Дунаве јел си ти нормалан? Ал си се ти изнагађао и остао жив. Ја ти кажем човече да сам ЈА БИО (пошто мислиш да причам напамет или да сам од неког чуо) кад је то речено овом дебилу и да сам му ЈА то рекао. Да се нису тражиле никакве паре и да то никад неби урадио у животу и да ми није требао Кежман ако сам хтео да узмем било какве паре преко Клуба икада.
Ајде да завршимо са тим, да се не настављају овако глупа и безобразна нагађања о тражењу пара. Срамота бре.
Биће Скупштина и биће наравно сви обавештени о томе, и неће бити новост само склањање тог говнета него и многе друге ствари, надам се.
johnny sin
Posts: 20
Joined: Mon Aug 12, 2013 4:38 pm

Re: Uprava

Post by johnny sin »

KoKanidja wrote:Ајде полако. како бре можеш да напишеш да је тачно и да се смејеш? Каквих бре 50 хиљада еура? Лепо му је било речено да НЕМАМО ШТА МИ СА ЊИМ ДА ПРИЧАМО, ДА ЋЕМО РЕЋИ СВОЈЕ НА ТРИБИНИ, А ДА ЋЕ СКУПШТИНА ДА РАДИ СВОЈ ДЕО ПОСЛА. То је буквално цела прича са њим, а са њим је било још четворо неких телетабиса који могу то да потврде. Г* једно р* ж*.
Наравно да је крив онај ко му је допустио да крочи у наш Клуб.


НАШ ПОНОС, НАШЕ ИМЕ И НАША ИДЕЈА НИКАД НЕ СМЕЈУ ДА ИМАЈУ ЦЕНУ !!!

Нека проба мало да оде у звезду, нека неко из Боке Јуниорс пређе да води Ривер Плату, нека неко из Олимпијакоса пређе да води Панатинаикос, нека неко из Динама оде да води Хајдук, итд....
Ово само код нас има.
lepo mu je bilo RECENO, nemamo sta mi sa njim da PRICAMO... pa jeste li pricali ili ne?? ako je pricano moglo je svasta i da se trazi :)
ili si bio prisutan pa znas?
kazman nije u klub stigao juce, tu je vec par meseci, zasto odmah nije teran, nego se cutalo, tkao da ti razlozi tipa iz hajduka u dinamo padaju u vodu...
Kezman je nebitan, KOMPETNA UPRAVA NAPOLJE!!!
a NAS PONOS, na njega je davno pljunuto, za zna se i ko http://www.sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=1&id=799" onclick="window.open(this.href);return false;
NASA IDEJA, mislim da trenutno nemamo ideju nego lutamo u mraku
ostalo je smao NASE IME i nada da ce opet dobiti na tezini...
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Вид овог сад што је духовит и што прати ток разговора.

Следећа утакмица је тек она тамо среда 25.Септембар и Куп у Краљеву јер је Ниш одложен, надам се да ћемо је дочекати са новим председником и директором који ће да саставе нови Управни Одбор.
johnny sin
Posts: 20
Joined: Mon Aug 12, 2013 4:38 pm

Re: Uprava

Post by johnny sin »

okacio si post sa odgovorm na pitanje dok sam kucao svoj.. desava se, nemoj da budes prepotentan...
nov predsednik daaj Boze iz tvojih usta u Bozije usi :cheers: jer ne moze se terati Kezman, a ne i predsednik koji ga je doveo... greska i nesposobnost... znaci da i nije za to mesto gde se nalazi...

bojim se da ce Kezman otici, a predsednik nije upalio zito :!:
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Uprava

Post by Plavim Dunavom »

KoKanidja wrote:Добро Плави Дунаве јел си ти нормалан? Ал си се ти изнагађао и остао жив. Ја ти кажем човече да сам ЈА БИО (пошто мислиш да причам напамет или да сам од неког чуо) кад је то речено овом дебилу и да сам му ЈА то рекао. Да се нису тражиле никакве паре и да то никад неби урадио у животу и да ми није требао Кежман ако сам хтео да узмем било какве паре преко Клуба икада.
Ајде да завршимо са тим, да се не настављају овако глупа и безобразна нагађања о тражењу пара. Срамота бре.
Биће Скупштина и биће наравно сви обавештени о томе, и неће бити новост само склањање тог говнета него и многе друге ствари, надам се.
Ne znam zašto si se ti osetio prozvanim?
Inače hoćeš reći da gomila navijača nije zaposlena u klubu i hotelu i da nikom od navijača ništa nije plaćano i da nisu leteli avionom na euro gostovanja?Isto tako hoćeš da kažeš da su isti ti navijači redovno kritikovali upravu kada je bilo gomila povoda zato, a primere sam naveo u prethodnom postu?Mislim da su stvari potpuno jasne i slepcu, a ne nekome ko samo malo treba da uključi mozak i porazmisli.
Ako pažljivije pogledaš, nisam ni napisao da su tražili tih 50000 eura, ali verovatno je glavnim igračima u priči(a sumnjam da ti i ostali znate svaki njihov korak)zavrnuta slavina i ukinute neke pogodnosti, da ne pričam o tome da su našli nekoga ko će bolje zastupati ubuduće njihove interese, a ti interesi svakako nisu pogodni za sam klub, da ne pričam o tome kakve su to kompromitovane persone.E u tome je poenta.
Što sada ne budu strpljivi, što sada ne daju podršku Kežmanu i kompaniji, pa ne treba lomiti preko kolena kako su oni više puta tvrdili.Šta ako razni Kostići, Gajići i Peconiji navale na klub kada Kežman i ostali odu kako su opet oni tvrdili? :mrgreen:
Valjda se u ovoj priči oko uprave svi mi navijači nešto pitamo, a ne samo grupica odabranih ili je sve to debela zabluda?
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Plavi Dunav je skroz u pravu.

To je po meni jedan od najvecih problema, ne samo kod nas, nego u celoj navijackoj sceni Srbije. Odredjeni pojedinci su navijaci radi licne koristi, a ne radi ljubavi prema klubu, a imaju tu moc da manipulisu masom. Opet napominjem, to je opste poznata stvar za celu navijacku Srbiju. Pa same cinjenice da vodja delija preko noci postaje vodja grobara je dokaz da tu nema ljubavi prema klubu vec nekih drugih stvari. Ili ako hocemo nase primere, pred kraj sezone 2011/2012 se terala i vredjala uprava, nagovarali su celu masu (znaci ceo sever, istok, zapad) da pevaju protiv uprave, kad odjednom preko noci, nastaje preokret, uprava pocinje da se dize u nebesa, sto je trajalo do dan danas, kad se predsednik te uprave svrstava u legende kluba, prave freske i koreografije o njemu. A godinu dana ranije se vredjalo i teralo iz FKV. Za mene je to dovoljan dokaz da je neko izvukao korist od te uprave i manipulisao masom kako bi bilo po njegovom. Dobro je poznato da se navijaci Vojvodine retko ujedine oko bilo koje stvari, pa tako i oko uprave. Znaci uvek ce biti neko ko je ZA smenu, i neko ko je PROTIV smene uprave. A na stadionu ce se terati uprava samo u slucaju ako su oni pojedinci protiv uprave.. Upravo zbog toga su grobari podeljeni na tribinama, i ne zelim takvu sudbinu i nama. Sve bih dao kad bi svaki covek koji se nadje na tribini Karadjordja bio tu samo iz jednog razloga - jer voli Vojvodinu!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Uprava

Post by Grof Žekula »

Večernje novosti wrote:Butorović: Sve mi se smučilo!

Na fudbalskom centru "Vujadin Boškov" nema mira. Ekipi je taman krenulo, a u isto vreme zaškripalo je na relaciji navijači - klupsko rukovodstvo. Fudbaleri Vojvodine su minulog vikenda nadigrali Novi Pazar na "Karađorđu" i drugu jesenju pobedu, kojom su potvrdili lepu evropsku seriju i najavili plodniju jesen nego što je start nagoveštavao, proslavili sa domaćom publikom. Međutim, najvatreniji navijači Vojvodine sa "severa" su upravo u duelu sa Pazarcima, "prozivali" potpredsednika Mateju Kežmana zahtevajući njegov odlazak iz kluba.

Marko Nikolić, šef struke, otvorio je dušu posle tog meča i uz konstataciju da su problemi nagomilani, saopštio novinarima da staje u zaštitu igrača uz apel da se sve strukture kluba mobilišu, ne bi li se trenutno stanje prevazišlo sa što manje turbulencija koje bi mogle da ostave traga na ekipu.

- Verujte, sve mi se smučilo. Razumite me, ne bih ništa da komentarišem, ali svakako da ću se za dva-tri dana obratiti zvanično, ispred kluba. Tada ćemo više znati i imati o čemu da razgovaramo - rekao je Balša Butorović, predsednik Vojvodine.

Mateja Kežman, potpredsednik Novosađana, i pored najave da će se oglasiti i javnosti ponuditi svoje viđenje "aktuelnog trenutka" u klubu, danas nije odgovarao na telefonske pozive.

Nije tajna da je osnovni problem u novosadskom superligašu novac koji nedostaje. Novosađanima je za korak izmakla zarada koju bi ostvarili plasmanom u grupnu fazu lige Evrope, a zna se da letos u prelaznom roku nisu ništa pazarili od mogućih transfera njihovih igrača u inostrane klubove. Međutim, zna se da bi u klub uskoro trebalo da legnu sredstva iz sporazuma o saradnji sa Benfikom, koju su nedavno ugovorili upravo Balša Butorović i Mateja Kežman. Reč je o pozamašnoj cifri koja bi svakako uticala da se klupski račun odblokira. U planu je i konkretizacija saradnje sa PSV Ajndhovenom, što bi takođe "osvežilo" klupsku kasu.

Osim toga, očekuje se da će na zimu biti realizovani neki od planiranih transfera uz obeštećenja, koja bi obezbedila nesmetano funkcionisanje kluba...
Ako je ovo podvučeno tačno, kako će se to realizovati ako Kežman ode? Čini mi se da niko od ovih to neće bez njega (tj da je on bio (početni, inicijalni) "razlog" potpisivanja ugovora)...
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Uprava

Post by Rivelinjo »

Obratiti se zvanično = posložiti priče šta da slažemo.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Post Reply