3. kolo: Vojvodina-Spartak 1:0

Locked
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Casual »

Konacno! Koliko mi je drago sto smo ih dobili bas na ovaj nacin!
Neka se vrti na svim medijima kako smo dali gol, da nijednom protivniku vise ne padne na pamet da se valja protiv nas. Ovi su igrali najgori bunker do sad.
Prvo poluvreme i nije bilo toliko lose, drugo dosta jalovo. Vazna pobeda, idemo dalje!

edit: Slazem se N13 sa analizom!
Last edited by Casual on Sun Aug 25, 2013 11:50 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Junior »

fare wrote:Ja kako sam cuo od ortaka koji je bio na Karadjordju da je Fatic katastrofa (kaze nezna ljudski loptu da izbaci) a Denkovic odlican (brz , dobro barata loptom samo kaze da je igrao na levom krilu a levom ne zna nista :o i plus je nahvalio Kaludjerovica kaze da je dobro odigrao samo da nema kome da cusne loptu povratnu tu na 20 metara (falio je Vranjes) :D .
Mene da si pitao, rekao bih skroz drugačije :mrgreen:
Fatić korektan, par puta dobro sprečio njihove napade, Denković apsolutno ništa nije uradio, a o Kaluđeru da ne govorim, neprimetan potpuno.

Što se same utakmice tiče, ja bih tri puna stadiona menjao za jedan ovakav meč!
Sjajna parola Firme, dobar ambijent na zapadu, opet se (bar na kratko) osetilo jedinstvo svih nas, podrška ekipi do samog kraja, bez ijednog zvižduka i konačno gol u nadoknadi (koji ima posebnu draž baš zato što smo ga dali dok se njihov igrač izležavao).

Čudno je to kad tvoj tim odigra katastrofalnu utakmicu, a ti se kući vratiš srećan kao retko kad u poslednje vreme. Ovo samo naš klub može, FCV style :cheers:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by severozapad »

Da li može neko da napiše kako je tačno glasio transparent, ili više ako ih je bilo.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by MiSmoFKV! »

severozapad wrote:Da li može neko da napiše kako je tačno glasio transparent, ili više ako ih je bilo.
Image
User avatar
Teksas
Posts: 28
Joined: Fri Jul 19, 2013 5:37 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Teksas »

Nice result, 3 points is 3 points, however.

:)
We played 1-1 against Galatasaray.
Our 16 years old player Enes Unal scored against them.
30 Augustus we will play in Europa League draw. Fener will be fucked by CAS on 28 augustus :mrgreen:

I hope you will be in the groupstage, fine day! :cheers: :cheers:
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Само Војводина »

Mislim da je greška što Nikolić nije odmorio Vuleta i Envera ovu utakmicu... Po meni, ako je nekome potrebna pauza, onda njima, igrali su svaku utakmicu do sad, najviše trčali, a treba nam odmorna desna strana za Šerif.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by the Gari »

Iz ove perspektive dobro je što nisu svirani penali, indirekti šta već i što nismo dali gol na vreme, zato što su ovakve pobede - neprocenjive! Sa svim tim tenzijama i cirkusima na kraju! Ovo nam je trebalo pred Moldaviju.

Dajte nam Totenhem! :devil:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Sima Strahota »

Da ne dovodimo ljude koji nisu gledali u zabludu, a neka me neko ispravi ako grešim - protivnički igrač koji se valjao u momentu začetka akcije iz koje je dat gol (Torbica mislim), kad je video da nećemo izbaciti loptu ustao je i potrčao. Samim tim je sve što je usledilo još slađe.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Firmin mali »

Sima Strahota wrote:Da ne dovodimo ljude koji nisu gledali u zabludu, a neka me neko ispravi ako grešim - protivnički igrač koji se valjao u momentu začetka akcije iz koje je dat gol (Torbica mislim), kad je video da nećemo izbaciti loptu ustao je i potrčao. Samim tim je sve što je usledilo još slađe.
Valjao se Kovacevic,koji je usput nas bivsi igrac,i nije ustao i potrcao iznesen je na nosilima navodno je povredjen.
Last edited by Firmin mali on Mon Aug 26, 2013 12:17 am, edited 1 time in total.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Box »

...E na sta smo mi spali kada cekamo da nam Skuleta donosi prevagu na terenu...

Ne znam ljudi , ja kao da sam gledao Vojvodinu koju vodi Jasar. Bez ideje , mlitavo ,jedino je neka slaba zelja bila tu (za razliku od onog tima koji je vodio doticni)...
Sto se igraca tice : Delac!!! ;Djuric klasika;Lekovic slab ;Fatic metiljav ali je dva puta oduzeo loptu jako iskusno (na ivici faula); Vule dobar standardno ; Tumba prosek; Poletanovic malo bolje nego ove sezone; Alivodic prosek; Kaludjerovic nista; Simon ,iako znam da jako dobro zna , dosta losih suteva i izvedenih kornera,tehnika je tu , o tome nema dileme ; Denkovic je odlican fudbaler grize kao tigar i upusta se u dribling bez obzira sto to, za sada , slabo prolazi.Definitivno mu treba davati vise sansi.
User avatar
N13
Posts: 2081
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by N13 »

I da zaboravih. Zna li neko ko je u Spartaku br. 4? Malo je falilo na kraju da izujem patiku i da ga gadjam kad se okrenuo prema zapadu i psovao nam sve po spisku...

I moze li mi neko objasniti sta se desilo na severu pocetkom drugog poluvremena? Firma je oterala ljude sto nisi bili u kopu, vec sedeli po strani?
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Nevernik »

Ustao je i potrcao je ali onako invalidski...vukuci nogu.
Sta je posle radio nisam obratio paznju jer sam bio zauzet proslavom gola :)
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Casual »

Koliko sam ja uspeo da vidim, valjao se nas bivsi igrac Kovacevic, ustao je posle i krenuo kao da sepa, vrlo verovatno da ga je grc uhvatio, dakle - nespreman. Inace, izbacili bi nasi verovatno loptu da se ovi nisu valjali pre toga jedno 10 puta bez ikakvog razloga, pa i ta 4ka u prvom poluvremenu je isto tako iznesen na nosilima pa je odma nakon toga jurcao k'o lud. :frown:
Volem Vošu!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Nikola »

Lep osecaj, svaka cast Firmi za parolu!!! U meso! Podrska klubu da odjebe pritiske za novog crvenog toleta.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 20:30h

Post by Voja »

http://www.sportnetwork.rs/play/58623/j ... partak-1:0" onclick="window.open(this.href);return false;

Petaaaaaaaaaar Skuletiiiiiiiiiiiiic.... :mrgreen:
Image
Locked