Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Pripreme

Post by Djisa »

Ko je Vidovic?
Kup je nas!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Pripreme

Post by Dejan »

Djisa wrote:Ko je Vidovic?
Jovan
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Pripreme

Post by Tony Starks »

Fudbaleri Vojvodine će u sredu 14. 08. 2013 u svom FC „Vujadin Boškov“ ugostiti ekipu Palića člana Srpske lige grupa Vojvodina.

Početak susreta zakazan je za 18:30 časova.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pripreme

Post by Chana »

ZA KOJI MINUT, OD 17,30:
http://www.fkvojvodina.rs/2013/08/omlad ... -utakmicu/" onclick="window.open(this.href);return false;

A SUTRA OD 18 h NA VETERNIKU:
http://www.fkvojvodina.rs/2013/08/gostuje-palic/" onclick="window.open(this.href);return false;
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

Promenjen protivnik igramo sa Spartakom.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Pripreme

Post by Toto Riina »

User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Pripreme

Post by Box »

Vojvodina (rezerve) - Spartak ZV (mislim da su isto rezerve) 2:1 ... Tvrda ali dobra utakmica!

-Simon igrao, onako, vidi se da je van forme , ali je sa par poteza pokazao da ce biti dobro pojacanje.
-Golman Popovic srednja klasa , nista specijalno
-Igor Vujacic (mislim da je on bio br. 5) je stopercina!!! Odlicno organizuje odbranu, dobija svaki duel i odlicno resava sve probleme koji se stvore losim dodavanjem ili sl.
-Fatic jako slabo igra i mislim da ne sme da uzme mesto Vujacicu u slucaju da ode Trajko.
-Baric igrao desnog beka i odigrao mnogo bolje nego na debiju (doduse , tada je bio na levoj strani).
-Nastic opet mlak.
-Vuk jako nesiguran i stalno gura loptu nazad , nema ideja... Vidi se da je dugo van "stroja".
-Tumbasevic odlicno odigrao
-Denkovic ce biti odlicno resenje za napadaca/krilo ... Jako je agresivan , brz , ne odustaje i vidi se da ima dobar "skil".
-Bilbija ... Vreme je za kartu u jednom pravcu ... Nula bodova!

Denkovic,Vujacic i Tumbasevic moraju biti bar na klupi. Odskacu od ostatka rezervi za klasu...


edit : Zaboravio sam strelce ... Prvi gol Baric glavom posle odlicno ubacene lopte iz kornera (Simon) , drugi gol Denkovic iz kontre 1-1 sa golmanom , asistencija Bilbije...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Pripreme

Post by Helm »

Na kojoj poziciji je igrao Vukcevic? Desno krilo pretpostavljam?

Jako mi se dopada sto vidim da je Bilbija igrao ovu utakmicu, a Mijat nije. To verovatno znaci da ce on u 11 protiv Vozdovca.

To jest, nisi zaboravio da napises izmene nadam se. :D

Sad vidim da si i 11. zaboravio, de napisi da se ne nadam bezveze. ;)
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Pripreme

Post by salefkv »

Helm wrote:Na kojoj poziciji je igrao Vukcevic? Desno krilo pretpostavljam?

Jako mi se dopada sto vidim da je Bilbija igrao ovu utakmicu, a Mijat nije. To verovatno znaci da ce on u 11 protiv Vozdovca.

To jest, nisi zaboravio da napises izmene nadam se. :D

Sad vidim da si i 11. zaboravio, de napisi da se ne nadam bezveze. ;)
Igrao je Mijat,
Prvu priliku na utakmici propustio je Mijat Gaćinović kada je na pas Jagoša Vukovića iz drugog plana utrčao ali ga je Jovanić omeo pa je mladi napadač prebacio prečku.
amo što se krenulo sa centra, Gaćinović je oduzeo loptu igračima Spartaka, bacio „u vatru“ brzonogog Denkovića koji je izašao sam pred golmana „plavih golubova“ i rutinski ga savladao.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Pripreme

Post by Box »

Simon je počeo kao levo krilo ali su se on i mijat često rotirali... prilično sam siguran da je Bilbija asistent....
E aada , nisam navodio sve koji su odigrali već samo one koji su novi u timu ili povratnici ... ostatak je odigrao prosečno.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Pripreme

Post by Helm »

Ček ček ček, Jagoš Vuković?! Da li imamo nekog omladinca po tom imenu?! Box, Igor Vujačić kojeg navodiš, je l' bio onako osrednje visine, skladno građen? Recimo za pola glave niži od Fatića?
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Pripreme

Post by salefkv »

Helm wrote:Ček ček ček, Jagoš Vuković?!
Ovo je samo nagadjanje, ali taj Jagos Vukovic bi mogao biti http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%88%D0%B0 ... 0%B8%D1%9B" onclick="window.open(this.href);return false; ovaj, decko igra u PSV-u ali je na pozajmici u Rodi, moguce da je istekla pozajmica, a Kezman ga sa svojim PSV vezama dovodi kod nas.
Kao sto rekoh, nagadjanje, ne znaci da je sigurno
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Pripreme

Post by Helm »

Zato i pitam, nije baš često ime. Ali ako su Vujačić i Fatić igrali onda to nije on. Al pošto Box nije siguran ko je štoper sa brojem 5 onda ćemo da proverimo. Vuković je jako visok, Vujačić nije.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Pripreme

Post by mihailov »

Jeste, Jagoš Vuković je u pitanju :wink:
Napred Voso!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Pripreme

Post by shecky »

Koliko ja znam ovako bez guglanja taj Vukovic je igrao za Rad ranije.
Post Reply