Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1460
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

ja bi najvise voleo kad bi nasli jakog sponzora koji bi nam pokrio te dugove ,druga mogucnost za lovu je plasman u grupu lige evrope, treca mogucnost je prodaja barem tri igraca i cetvrta mogucnost je sudbina hajduka ...iskreno najvise bi voleo da popunimo budzet iz sponzorstva i nagrada ali tesko...morace biti prodaje
User avatar
N13
Posts: 2104
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Sudbina Hajduka je jedna velika sramota za drzavu i fudbal. I spominjati takvu sudbinu vezanu za nas klub je glupost. Nismo najmocniji, ali nismo ni sisali vesla. Hajduk ugasen zbog 2.5 miliona evra (?!). Kod nas isto neka sica u pitanju.
A dok neki fudbalski klubovi imaju dug od 60+ miliona, stadion pod hipotekom, a dovode u svakom prelaznom roku po 10 igraca od kojih 5 budu najplaceniji u ligi. Ako nekog treba gasiti, onda su to oni.

Pravda za Rendzers!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Uprava

Post by trelos gia fcv »

Buca wrote:Igračima se duguje 2 i po plate, klupski račun je u blokadi i klub je u potrazi za generalnim sponzorom. Izjava Kežmana iz žurnala juče.
Kako te nije sramota???
Mislim sve i da je tačno sve što si pročitao, kako možeš pokretati tu temu dan pred utakmicu sezone?
Još jednom da te pitam - KAKO TE NIJE SRAMOTA?
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Uprava

Post by Buca »

trelos gia fcv wrote:
Buca wrote:Igračima se duguje 2 i po plate, klupski račun je u blokadi i klub je u potrazi za generalnim sponzorom. Izjava Kežmana iz žurnala juče.
Kako te nije sramota???
Mislim sve i da je tačno sve što si pročitao, kako možeš pokretati tu temu dan pred utakmicu sezone?
Još jednom da te pitam - KAKO TE NIJE SRAMOTA?

Ajde da ti objasnim 8) Nisam ja novinar žurnala niti Kežman, preneo sam informaciju jer je niko drugi izgleda nije primetio. A ako mi 1. avgusta igramo utakmicu sezone onda treba neke stvari da se zapitamo. Inače štampano izdanje žurnala je u pitanju.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Uprava

Post by trelos gia fcv »

Buca wrote: A ako mi 1. avgusta igramo utakmicu sezone onda treba neke stvari da se zapitamo...
A, da li znaš zašto utakmicu sezone igramo 1.avgusta?
Jel pratiš ti Vojvodinu i JELEN SUPERIŠKA SEKTA LIGU?
Kad planiraš da igramo utakmicu sezone?
U zadnjem kolu protiv žgadije - za titulu?

Jel sam smotio sa pitanjima, pa ne znaš na koje bi pre odgovorio?
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Uprava

Post by Buca »

trelos gia fcv wrote:
Buca wrote: A ako mi 1. avgusta igramo utakmicu sezone onda treba neke stvari da se zapitamo...
A, da li znaš zašto utakmicu sezone igramo 1.avgusta?
Jel pratiš ti Vojvodinu i JELEN SUPERIŠKA SEKTA LIGU?
Kad planiraš da igramo utakmicu sezone?
U zadnjem kolu protiv žgadije - za titulu?

Jel sam smotio sa pitanjima, pa ne znaš na koje bi pre odgovorio?
Nisi smorio sa pitanjima, samo ja tebe pitam da li ti misliš da su ona adekvatna? Pošto pišeš samo da bi nešto napisao. Evo da ti odgovorim pa možemo nastaviti u petak, subotu.
Pratim, i na osnovu toga ti mogu reći kada planiram da igramo utakmicu sezone. To neće biti jedna utakmica nego po 2 utakmice sa OFK-om, Napretkom, Pazarom, Donjim Sremom, Javorom, Radničkim jednim i drugim... Ali isto tako ne vidim zašto nam utakmica sezone ne bi bila u grupnoj fazi LE. A poslednje kolo je već par godina samo formalnost, od onog nameštenog meča kada je Milinković otišao pa do sledećih xy sezona dokle god naš drug Rabren bude izvlačio isti broj na žrebanju za ligu.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Uprava

Post by trelos gia fcv »

Vidim ja druže moj, Buco, da tebi Vojvodina nikada do sada nije otkinula niti jedan jedini živac...
I neka tako i ostane...
Bolje za tebe...
Pustimo priču...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4867
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

trelos gia fcv wrote:Kako te nije sramota???
Mislim sve i da je tačno sve što si pročitao, kako možeš pokretati tu temu dan pred utakmicu sezone?
Još jednom da te pitam - KAKO TE NIJE SRAMOTA?
Ne dizi tenziju, momak je okacio vest na koju je naleteo. Vecu si frku ti podigao ovakvim napadom, nego on sto je okacio losu vest, dan pre nego sto cemo pregaziti neke tamo Turke, sto satro vrede nesto vise od nas. Ne igramo revans plejofa za grupnu fazu, nego 3. kolo i to prvu utakmicu, tako da nema sile da je ovo utakmica sezone...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Buca wrote:Igračima se duguje 2 i po plate, klupski račun je u blokadi i klub je u potrazi za generalnim sponzorom. Izjava Kežmana iz žurnala juče.

Pitanje za Kezmana: Da li si investirao svoje pare u klub?

Ako jesi, pod kojim uslovima si to uradio, ako nisi, bilo bi lepo da se to javno kaze, posto postoje glasine na tu temu i bilo bi dobro da se rascisti sa tim, zarad mira u kuci.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Uprava

Post by trelos gia fcv »

gospodinFKV wrote:...dan pre nego sto cemo pregaziti neke tamo Turke, sto satro vrede nesto vise od nas. Ne igramo revans plejofa za grupnu fazu, nego 3. kolo i to prvu utakmicu, tako da nema sile da je ovo utakmica sezone...
U jbt :!: :!: :!:
Sa kim ja trošim svoje vreme... :frown: :rage:
Pa ti nemaš ni 15 leta...
Ali zato svašta znaš, mora se priznati...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4867
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

trelos gia fcv wrote:
gospodinFKV wrote:...dan pre nego sto cemo pregaziti neke tamo Turke, sto satro vrede nesto vise od nas. Ne igramo revans plejofa za grupnu fazu, nego 3. kolo i to prvu utakmicu, tako da nema sile da je ovo utakmica sezone...
U jbt :!: :!: :!:
Sa kim ja trošim svoje vreme... :frown: :rage:
Pa ti nemaš ni 15 leta...
Ali zato svašta znaš, mora se priznati...
Petnaest leta, nema sta. Ima logike, kazu mi ljudi da izgledam mnogo mladje...
[video]http://www.youtube.com/watch?v=K7l5ZeVVoCA[/video] :deal:

Vidim, ti bas sve znas, pa i to kad se neko zeza i karikira (da bi ulio optimizma i naboja pred spektakl sutra), a kad je ozbiljan.
Ja se izvinjavam, zaobilazicu tvoje postove ubuduce, ko sam ja da trosim tvoje vreme :cheers:

Elem, da mi se jos neko ne zakaci na ociglednu zaje*anciju. Naprotiv, mislim da cemo se jako pomuciti, 10x vise nego protiv Rapida, ali s ovim trenerom imamo vise nego dovoljno razloga za optimizam i prolaz dalje. Tim je uigraniji iz utakmice u utakmicu, dok Bursi takmicarska sezona pocinje ovde. Na kraju krajeva, i igracki kadar nam je jaci za odlicnog levog beka, centralnog veznog, golmana i desno krilo - igrace koje nismo imali protiv Rapida. :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2104
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=738048" onclick="window.open(this.href);return false;

Saradjujemo sa svima covece :D
Moze biti dobro ovo... ukoliko ta saradnja ne bude podrazumevala da im ustupamo nase mlade talente po (za njih) povoljnim uslovima.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Napisacu isto sto i za Proleter. Mrka kapa od svega toga.

Ino klubove pre svega interesuju jeftine "sirovine" (tj. mladi igraci) koje propuste kroz svoj sistem i onda prodaju za vece novce, sve ostalo im je u drugom planu.

Da li ce neki trener ici na obuku ili nece, irelevantno je, jer ako neko hoce da se edukuje dovoljno je da dodje na trening prvog tima. Klub ima najperspektivinijeg trenera u zemlji. Sta ces vise od toga.

Mlade igrace prodaju reprezentativni nastupi, evropski nastupi pa tek onda klupski nastupi.

Turniri, raznorazni, a ima ih ZILION su tek na 10. mestu po vaznosti za bilo koji trenafer.

Neka me vreme demantuje, ali cisto sumnjam.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Definitivno moze biti zanimljiva prica. Neka nam pozajme Lazara Markovica godinu dana kao znak dobre volje. :mrgreen:

Samo, nije mi bas jasno sta oni dobijaju ovom saradnjom. :?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Meni se sviđa ovaj potez. Benfika je poznata da ima nos za mlade i talentovane igrače, a i mi se oslanjamo na našu školu. Tu smo slični, a mogli bi i po mnogo čemu još da budemo, ali nismo...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Post Reply