Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Uprava

Post by Plavim Dunavom »

Koga briga šta je tamo neka budala na nekom levom internet portalu napisala?Ajde ljudi da se barem u ovim trenucima okrenemo sebi i klubu i da se manemo drugih i njihovih klubova jer nije reč o njima.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Plavim Dunavom wrote:Koga briga šta je tamo neka budala na nekom levom internet portalu napisala?Ajde ljudi da se barem u ovim trenucima okrenemo sebi i klubu i da se manemo drugih i njihovih klubova jer nije reč o njima.
Apsolutno si u pravu...
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: Uprava

Post by Joe »

Neka mu je večna slava.
Hvala za sve!
:(
freaks-detelinara
Posts: 8
Joined: Tue Apr 24, 2012 11:06 pm

Re: Uprava

Post by freaks-detelinara »

Bato, pocivaj u miru.
ultra komsa
Posts: 422
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

pocivaj u miru...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Uprava

Post by Passion »

Пре свега и даље не могу да верујем, јер није постојао ни најмањи знак да овако нешто може да се деси. И ако сам генерално био за његов одлазак, јер сматрам да је ФКВ на челу са њим доживео свој врхунац и да напред са њим не може, ово никако нисам прижељкивао. Јако тешко ће се снаћи сада без њега. Сада ћемо видети који дугови нису плаћени. Сада следи оно ''Када је најтеже - клуб се воли највише''! Сада, када га више нема мислим да свако може реално да каже да је урадио доста за наш клуб. Није га дигао из пепела у звезде, али га је дигао на ноге, а то је оно најважније. Оставио је иза себе једну Војводину која на први поглед даје утисак јаког, стабилног и великог клуба; без обзира на то какво је стварно стање, то стање је за нас који га волимо, а не за свачије очи. Тако да, пре свега велико и искрено саучешће његовој породици и ближњима и хвала му за све што је учинио за фудбалски клуб Војводина! Поред свих лоших потеза, ја ћу памтити оне најбоље. Јер тако ми морал и савест налажу. А вама свима којима је као и мени ФКВ свакодневна тема.........па нека нам је са срећом, следе нам времена где ће се показати ко стварно воли овај уклети и тешко-разумљиви клуб.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Najiskrenije saucesce Batinoj porodici.

Da se ne lazemo, sada ce se videti da li je Batino predsedovanje u klubu bilo pozitivno ili negativno. Jednoumlje nikada nista nije dobro donelo, pa nam preostaje da sacekamo i da vidimo sta ce se desiti.
Mnogo toga je on uradio za ovaj klub, nama najbitnije da nasi najbolji igraci ipak ne idu u cz i partizan. Isto tako bilo je tu mnogo pogresnih poteza i koraka.
Nama preostaje ono pravo jedinstvo, jer jedino tako mozemo da zastitimo ovaj klub od najezde svakojakih likova. Sta ce se dalje desavati to niko ne zna.
Mnogi od nas su klicali uprava napolje i zeleli da mu vidimo ledja, pa da vidimo gde ce ici ovaj klub bez njega.

Pokazace se samo jedno, a to je ko zaista i iskreno voli ovaj klub.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Ratko Butorovic pronadjen mrtav u Hotelu Park

Post by Владика »

budababa wrote:Saučešće porodici, neka počiva u miru.
Као што је већ речено, у овом тренутку морамо збити редове и чекати развој ситуације!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

R. I. P. , Bato legendo!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Saucesce porodici.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

''Nezvanično, tvrdo klupsko jezgro želi da funkciju prvog čoveka Vojvodine preuzme Butorovićev sin Balša, koji je na neki način i pripreman za naslednika.''

Ako je to cena da ga ne preuzmu kojekakvi Peconi, Gajici, Ridjosici, Kostici,...onda daj malog
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Neumesno je sada pricati o tome, ali sam i pokrenuo pricu, pre nego sto se jave razni Kuriri i njima slicni da lesinare... Jer, Peconiji i drustvo nece cekati dok se slegne crna zemlja :(
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post by Boske87 »

TomaNS wrote:Jer, Peconiji i drustvo nece cekati dok se slegne crna zemlja
Suština, zato sam ja danas postavio onaj post na šta me Grba dočekao sa rečenicom da čovek još nije ni sahranjen. Nažalost takva su vremena, mora se brzo delovati, jer se petokraka raspada i neće birati sredstva uz podršku političara i dežurnih lešinara da deluju. Nisu ovo teorije zavere niti me drma paranoja već je ovo surova realnost života u Srbiji. Bati još jednom hvala za sve što je učinio za naš klub, i pored dosta pogrešnih poteza mislim da je istinski postao slaninar i da je volio Vošu.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Re: Uprava

Post by TomaNS »

Mislim da je Bata negde usput od onoga koji "voli" Vosu, postao oni koji VOLE Vosu i to je SUSTINA, ostalo su NIJANSE.
Sustina je i ono sto sutra sledi...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Stvarno strašna vest... Bato, počivaj u miru!
Nažalost, kao što je neko već i rekao, vremena su takva i mora se brzo reagovati. Lično sam za to da Balša preuzme Klub. Verujem da bi on hteo da pomogne Voši, a u sve ostale sumnjam. Bilo kada da se ovo desilo, bilo bi strašno i jako žalosno, ali trenutak je sada stvarno težak...
Post Reply