Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Drina wrote:Mitar Kanostrevac slavio 1. maj u dresu crvene petokrake i ponosno okacio gomilu slika na FB. Ovakve treba odmah sutnuti iz kluba i vratiti ih odakle su i dosli!
Noga u dupe i dovidjenja.
mitar
Posts: 1
Joined: Thu May 02, 2013 5:26 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by mitar »

Drina wrote:Mitar Kanostrevac slavio 1. maj u dresu crvene petokrake i ponosno okacio gomilu slika na FB. Ovakve treba odmah sutnuti iz kluba i vratiti ih odakle su i dosli!
Radi se o nesporazumu. Ja pripadam Vosinoj porodici. Vojvodina je moja kuca i moj klub, drugi me ne interesuju. Sto se tice fb, radi se o profilima mojih prijatelja koji su se htjeli nasaliti na moj racun. Ukoliko je neko drugacije protumacio ja mu se izvinjavam. Sa VOSOM do KUPA, a sa omladincima do osvajanja jos jedne titule! Pozdrav svim navijacima! Mitar
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Nikola »

Jebo akademiju, ako ce prodavati nasu decu bez seniorskog staza! Nedamo nase omladince!
ПУШТАМ КИШУ!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Helm »

Da li bi mogao neko ko prati Proleter da napise kako Ivanic deluje u odnosu na ostale igrace i koliko je bitan za tim?

Jasno mi je da se radi o izuzetnom talentu, ali Proleter se bori za trece mesto PLS, iskreni da budemo, to je u rangu kvaliteta Novog Pazara. Ako je decko medju boljim igracima tamo, onda ga definitivno treba dovesti kao pojacanje, a ne kao omladinca koji treba da se dokaze u prvom timu.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Tony Starks »

Pisali su ljudi koji su pratili Proleter da Ivanić igra odlično i da im je postao glavni igrač. Mislim da se iz ove perspektive može sad reći da je pozajmica Ivanića bila dosta dobra stvar, činjenica je da imamo gužvu u veznom redu gde bi on ovog proleća u najboljem slučaju bio u nekoj rotaciji sa Vranješom i Kosovićem, a ovako na leto se vraća sa polusezonom standardnog seniorskog fudbala i verovatno pun samopouzdanja. S druge strane, gledam sad malo sajt FK Novi Sad, koji baš i nije nešto ažuran koliko vidim, ali čini mi se da su Petrić i Kordić igrali otprilike svaku drugu/treću utakmicu, a i pitanje je na šta je to ličilo s obzirom na to da je Novi Sad u totalnom raspadu sistema. Za razliku od Ivanićevog slučaja, rekao bih da je ovde bio potpuni promašaj poslati ovu dvojicu na pozajmicu u klub koji se raspada, teško da je od toga moglo biti koristi. Sve u svemu, ne znam koliko se odmaklo sa tim od onih informacija koje su se pojavile zimus, ali formiranje B tima je neophodno i trebalo bi što pre da bude odrađeno, to je ono što je najbitnije da bi se valjano zaokružila cela politika oslanjanja kluba na sopstvenu omladinsku školu. Mislim da bi Proleter zaista bio idealan kao B tim Vojvodine.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by kej »

Ja sam gledao Proleter protiv Timoka(5:2) i tad je igrao svih 90 min. i bio igrač utakmice. Ma odličan igrač, mislim da je tehnički potkovaniji od svih klinaca koji nam sad igraju u seniorskoj konkurenciji. Nije neke konstitucije(nije nizak nego je možda za nijansu mršaviji), ali sa loptom zna sve i tačno se vidi da koristi glavu kad igra, vrlo inteligentan centralni vezni igrač. Što je najvažnije, deluje kao ozbiljan momak, nije npr. u Kataijevom fazonu. On je Poletanovićevo i Radojino godište i sledeće sezone već mora biti u kombinaciji! Vojvodina ima savršenu priliku da za sezonu-dve ima u prvoj postavi bar 7-8 igrača iz sopstvene škole u prvoj postavi.
O Ivaniću je dosta pisao forumaš Grba NS, on ga je više pratio u omladincima pa neka on kaže nešto više, ja govorim na osnovu 2-3 utakmice što sam gledao.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Helm »

Hvala. :cheers:
Pratio sam šta je pisano ovde, ali sam sad gledao transfermarket i vidim da ne igra svaku utakmicu tamo pa zato pitam. Zanima me da li samo bukne na po nekoj utakmici ili im je baš najbolji igrač u timu.
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by postman »

Ono sto sam ja gledao,Ivanic odskace kvalitetom od ostalih prvotimaca Proletera,mislim da treba da se sledece sezone vrati u Vosu i da zaigra za prvi tim.Ima odlican zadnji pas i zavidnu tehniku.Mana mu je - malo kila.Juce protiv Metalca nije igrao,ne znam zasto.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by kej »

Helm wrote:Hvala. :cheers:
Pratio sam šta je pisano ovde, ali sam sad gledao transfermarket i vidim da ne igra svaku utakmicu tamo pa zato pitam. Zanima me da li samo bukne na po nekoj utakmici ili im je baš najbolji igrač u timu.
Pa u početku je ulazio sa klupe, onda se malo privikao na seniorski fudbal, dao nekoliko golova i postao standardan sredinom sezone. Sad vidim da ga uopšte nije bilo u protokolu, sigurno je povređen.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Helm »

Nije ga bilo u protokolu ni pre 3, 4 kola. Nadam se da ne kuburi sa nekim sitnim povredama.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Пошто је сезона завршена,могли би Косовић,Гаћиновић,Настић и остали да одиграју још пар кола за омладинце до краја,јер како су кренули изгубиће прво место.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by kej »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=717668" onclick="window.open(this.href);return false;
Kako je moguće da je Drulović pozvao samo jednog našeg igrača(Sergej Milinković) u omladinsku selekciju? Iz ciganskog pogona koji kaska za našim klincima oko dvadesetak bodova u ligi pozvao je trojicu. Jedan od njih je i Ožegović, to je onaj što ga je Trajković juče prosipao po terenu posle svakog duela.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Omladinci i kadeti igraju sutra sa ciganima na Vujadin Boskov. Omladinci 11h, kadeti 13h.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by laki »

Jeste da smo imali par odlicnih sansi na kraju i da smo mogli danas da pobedimo (pisem o utakmici omladinaca), ali smo srecno dali gol za izjednacenje. Nekako pravedan rezoltat danas 1 - 1. Ocekivao sam bolje izdanje nasih obzirom da su ovi cigani realno prosek ekipa. Ili ja mozda nisam navikao na omladinski fudbal, ali gresaka kao da sam gledao petlice. Steta sto je Spremo igrao povredjen pa od njega nismo videli nista, bukvalno igrac manje na terenu. Sekula u drugom poluvremenu imao 2 dobra poteza. Sergej prilicno dobar ali mu falilo snage za zavrsnicu. Nastic onako. Ostale igrace ne znam, ali niko nije ostavio neki poseban utisak na ovoj utakmici na mene. Voleo bih da sam video Pankova kako igra na stoperu, ali steta sto pauzira zbog povrede.
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Bice zanimljivo videti ko ce biti polaznici otvorene akademije. Nadam se da ce osnaziti/otvoriti se skauting mreze po Vojvodini, a mozda i neke mlade nade iz inostranstva.
Post Reply