Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Brick Liman »

Image

:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3432
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ssnigd »

Hahahahahah pa ovo je genijalno :)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

podbara wrote:Да ли може неко да објасни шта тачно није у реду с нашим стадионом? Просто је невероватно да овде могу да се играју утакмице квалификација за Европско првенство док на пример пред кола такмичења за лигу европе као не могу? Ала нам Уефа лупа шамаре, то је невероватно. :evil:
Koliko znam, do plejofa mogu i kvalifikacije za Ligu Evrope. E sad, da li se menjaju neke propozicije - to ne znam.

Ono koliko se secam iz ranijih prica, svlacionice su nam problematicne, kao i neka prica oko bezbednosti igraca pri ulasku na stadion.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Passion »

То за безбедност око играча и уласка у терен је заправо то што играчи немају директан пут из свлачионице на терен него морају да пређу атлетску стазу. Значи у принципу фали нам тунел до терена директно.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Grof Žekula »

Ружнал wrote:Делегат: Стаменковић је ударен; Пискавац: Није истина!

Дисциплинска комисија ФСС одлучила је да суочавањем разреши инцидент који се догодио на „Карађорђу“ после утакмице Војводина – Слобода (2:1).

С једне стране стајаће делегат Ненад Николић, на другој тренер Ужичана Љубиша Стаменковић. Николић је у извештају са утакмице забележио да је Стаменковића пред свлачионицом напао један од навијача домаћег тима и ударио га у лице.

Тренер Слободе, међутим, изјавио је да се тако нешто није догодило и негирао наводе Николића.

Датум суочења није одређен, али је за овај случај веома важно да се утврди ко говори истину. Ако је тренер Слободе нападнут, Војводина ће бити кажњена због лоше организације утакмице.

Ако Стаменковић „победи“, биће интересантно видети како ће комисија проценити извештај делегата.
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Imam neku dojavicu Radnicki-Jagodina 1... Ne drzite me 100% za rec, ovo je jednostavno informacija od drugarice koja radi u mozzartovoj kladionici.

Sad tek pocinje rasprodaja bodova i namestanje...
1892
Posts: 1091
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by 1892 »

Nije za ovu temu ali ne znam gde da postavim, u svakom slucaju malo prostacki ali Muta je pogodio sustinu, radi se o kosarci ali se moze povuci paralela i sa fudbalom
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yq78wjFtLU" onclick="window.open(this.href);return false;
Come on you Reds!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Samo sto je u kosarci potpuno druga prica... U fudbalu niko ne moze da prismrdi evropi, dok u kosarci, hteli to priznati ili ne, ipak koliko toliko ucestvuju (msm generalno na srpske klubove). Tu mi nekako ne pije vodu guranje od strane saveza, dok je u fudbalu druga prica.
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by simicpk »

Je l i u rukometu druga prica?
Guraju :shit: gde god stignu i na bilo koji nacin.
ФКВ
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Necu da raspravljam, nemam zivaca. Gledaj sta hoces i nerviraj se za badava, tvoj problem.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8915
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

Kakva god da je prica u kosarci, Muta definitivno nije pozitivan lik. Jedan od dva najgora coveka koji je ikada usao u srpsku (i pre toga jugoslovensku) kosarku.

A nije da nije bila zestoka konkurencija.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Sto je bitnije, a ono sto me najvise nervira, je to da jebena Arena koja ima ugovor sa Zajednicom da prenosi 3 utakmice po kolu, ne postuje isti.

Prvih par kola su prenosili 3 utakmice, pa su se spustili na 2 (medju tim utakmicama UVEK Partizan), a sad samo jednu (opet Partizan). :roll: :evil: Nemam problem sa navedenim klubom, ali imam problem sa tupavom Arenom koja nam pusta po 2-3 prenosa hrvatske lige i bosanske, a srpske ne.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3896
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Red Marquis »

DekiFirma wrote:Sto je bitnije, a ono sto me najvise nervira, je to da jebena Arena koja ima ugovor sa Zajednicom da prenosi 3 utakmice po kolu, ne postuje isti.

Prvih par kola su prenosili 3 utakmice, pa su se spustili na 2 (medju tim utakmicama UVEK Partizan), a sad samo jednu (opet Partizan). :roll: :evil: Nemam problem sa navedenim klubom, ali imam problem sa tupavom Arenom koja nam pusta po 2-3 prenosa hrvatske lige i bosanske, a srpske ne.
Prenosili bi i danas verovatno neki meč, ali danas je mega/giga/turbo dizel duel u basketu pa je sve ostalo nevažno.
Drugog maja prenose partizan-R.Niš i Jagodina- zvezda. I oni se polako pretvaraju u RTS kad je odnos prema našim klubovima. Zakon tržišta šta ćeš...dokle god se 90 odsto ljudi pali na njih, prinuđeni ćemo biti samo to i gledati...
Io odio Belgrado
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Sve to stoji, logicno da im je isplativije da prate samo klubove na koje se pali vecina Srba. Ali sto ne prenose i dodatno jednu utakmicu nekog treceg kluba, ne kosta ih preterano puno a opet ce imati pristojnu gledanost. Naranvo, ne mislim na BSK i seljacke klubove, mislim na Radnicki, Slobodu itd.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Drina »

Jagodina ni sa igracem vise nije uspela da pobedi Radnicki. Pobegli smo na +6 i gotovo osigurali trece mesto!
Locked