7. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:1

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

7. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:1

Post by mihailov »

U Novi Sad stize ekipa Smedereva koja je u losoj formi,a Vojvodina pokasava da se oporavi od soka iz Indjije!!!Utakmica je u subotu u 15:30!!!
Napred Voso!
User avatar
021
Posts: 862
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

U prelaznom roku i na početku prvenstva napravljeno je do sada neviđeno sranje, što je kulminiralo porazom od Inđije. Ako hoćemo da se situacija sredi, u klubu se momentalno moraju povući radikalni potezi. Pod jedan, treba se zahvaliti nekim igračima, a taj spisak je poduži. Kompozicija ekipe je katastrofa. U veznom redu smo zaista pretrpani(važno je da smo pokupili pola tima Mladosti). To bi možda i moglo biti prihvatljivo u uslovima kada ekipa igra na više frontova. A mi iz Kupa ispali, iz UEFA ispali, ostaje nam dakle samo prvenstvo. U ovoj skrnavoj ligi osvojiti treće mesto nije nikakav problem. Međutim, za više od toga je potrebno imati tim koji ne samo da može ravnopravno da se nosi sa zvezdom i partizanom, već mora biti od njih jači za klasu. Naravno, zbog brojnih, uglavnom nefudbalskih faktora, ali to je sada nebitno, da ne skrećem s teme.
Ova sezona je idealna prilika da počnemo stvarati novi tim Voše za budućnost. Pravi tim. Naš tim, u kome će okosnicu ekipe činiti momci iz omladinskog pogona. U situaciji smo da se mogu ubacivati mladi igrači u prvi tim, a da rezultati minimalno trpe. Tu pre svega mislim na Smiljanića, Aleksića, zaboravljenog Pavlovića treba „oživeti“, vratiti Vukobratovića, a od zime forsirati Medojevića i Mitoševića. Kup je najbolje pokazao koliko je srpski fudbal danas nekvalitetan, šta znače samo motivacija i borbenost u tom nedostatku kvaliteta i koliko je mala razlika između prve i treće lige. Dakle, one priče tipa ti igrači su još mladi i neiskusni, ne mogu oni da podnesu pritisak, bla, bla, bla... ne dolaze u obzir. Zvezda jedva pobedi Teleoptik u kome igraju dečaci uglavnom oko ’89. godišta (podmladak partizana), koje su naši klinci prošle godine razbili na turniru Stevan Nešticki. Ali, za tako nešto potreban je PROJEKAT u koji bi bile uključene sve strukture kluba. Mi tako nešto naravno nemamo, a sumnjam da ćemo ikad imati. I tu dolazimo do suštine cele priče, do vodećih ljudi u klubu, od kojih sve počinje.
Dosta je bilo pilićarenja. Bata mora da shvati, i da reši jednom za sva vremena - ili oni (RR), ili uspešna Vojvodina. To možda zvuči kao neka kletva ali je tako, jer ti ljudi čak i ako bi želeli da se potrude i urade nešto za boljitak Voše, oni to ne mogu, jer jednostavno nemaju znanja. Bati svaka čast, on je sjajan što se tiče finansijskog aspekta, ali fudbalska pitanja treba da prepusti pravim ljudima, kojih ima puno u okruženju (da spomenem samo Vislavskog). Ako se i predsednik u međuvremenu predomislio i uvideo da je to preveliki zalogaj za njega, neka se povuče, jer ovo je samo međusobno mučenje i zavaravanje.

Izvinjavam se na iscrpnom izlaganju, ali morao sam ovo da napišem (nešto sam i ponovio od ranije) jer mi je već duže vreme na srcu, i posle ovog posta se na to zaista više neću vraćati.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

021 wrote:Kup je najbolje pokazao koliko je srpski fudbal danas nekvalitetan, šta znače samo motivacija i borbenost u tom nedostatku kvaliteta i koliko je mala razlika između prve i treće lige.
Pazi, to ne mora uopste biti lose, tako je na primer i u Engleskoj gde se desi da petoligas pukne premijerligasa u FA kupu. Kod njih je fudbalska kultura na tolikom nivou da jednostavno svi igraju dobar fudbal. Ali kod nas je katastrofa to sto nam se ceo srozao pa umesto da su ovi iz donjih liga kvalitetom sustigli vrh nama su se superligasi spustili na nivo beton-lige...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ako u utakmici protiv Smedereva zaigraju Brkic(Kesic), Smiljanic, Aleksic, Medojevic , Stevanovic, Radosavljev, Korac, Nastic... ili samo neki od njih bice izvucene pouke iz sramne eleiminacije od Indjije...

Sto pre se resiti Sarca, Kahrimana, Lerinca (njemu svaka cast, ali njegovo vreme je proslo)

Despotovic je sada vec u ozbiljnoj krizi, mozda bi trebalo razmisliti o registraciji Kizinog druga!? Sada se vidi koliko je los potez bio olako propustiti priliku da se dovede D'acol!

Ocekuju se prvi rezultati rada novog trenera!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Odlican post 021,slazem se sa tobom u potpunosti.Generalno,jeste opao kvalitet nase lige,svi smo malo poleteli zbog prosle sezone,ali je i cinjenica da je Partizan tada bio nikad losiji,Zvezda takodje nije blistala osim na startu,a bogami moram reci da sumnjam da bi smo bili treci da je Zeta ostala u nasoj ligi.Svi nekako zaboravljaju da je put do treceg mesta mnogo olaksan nestankom Zete,pa i Buducnosti,a zna se koliko smo imali problema sa njima.OFk je takodje rasprodao dosta igraca i nije tako jak kao ranije i zaista nije uopste problem danas biti treci uz mali zaostatak za beogradskim dvojcem.Do finala kupa smo dosli pobedivsi samo jednog superligasa(Banat jedva,ali svi se secamo precke na kraju) i tu smo glatko izgubili.Medjutim sve to nije bilo dugog veka i kad smo ostali bez mozga ekipe(Davidova) problemi su konacno isplivali na videlo.Moramo da krenemo u stvaranje novog tima i svi ti mladi igraci moraju dobiti priliku,ja ne znam zasto im se ne pruzi bar sansa.Eto nasi beogradski rivali cesto na silu ubacuju te mlade igrace koji su cak slabiji od nasih,ali oni te sanse itekako koriste.Trenutno je Zvezda prestala sa tom praksom zbog dovodjenja stranaca,ali Partizan to itekako radi,doduse njegova omladinska skola je dosta dobro i proizvodi dobre igrace.Sto se tice OFK-a njegovi mladi igraci su dosta izvikani i izreklamirani,plus kupuju i neke vec formirane iz drugih klubova,ali njihova politika se i zasniva na davanju sanse tim mladicima da bi ih kasnije prodali.Sad tu je dosta umesana fudbalska mafija u sprezi sa savezom i zato OFK drzi mladu reprezentaciju,a i ostale mladje selekcije i njihovi igraci se moraju pozivati.Nasi se medjutim ne moraju,i to sto pojedinci dobijaju pozive je dokaz dobrog rada nase omladinske skole i vrednosti tih momaka,kojima se nazalost ne pruza sansa u nasem prvom timu,a sto je jos gore vise ne mogu ni da igraju u svom uzrastu kvalitetne utakmice jer nas tim nema omladince,kadete i pionire u ligi Srbije.A da ti momci vrede,to je tacno.Zato smesta mormo da promenimo politiku kluba prema mladjim kategorijama i pitam se dokle ce ovaj tim ziveti na plodovima tudjeg rada,sta ce biti kad konacno prodamo neke standardne prvotimce?S obzirom kako odredjeni dvojac odradjuje prelazni rok ne pise nam se dobro.
No sledi Smederevo,utakmica koju moramo dobiti po svaku cenu,a ja se nadam da ce se u subotu konacno makar nesto promeniti.Dosta je bilo onoga necemo da presavijamo preko kolena i necemo da menjamo stvari preko noci.Uopste nije preko noci,prosao je voz odavno,a cak i da jeste nama su promene neophodne.Ali videcemo vec da li ce u subotu da se okrene novi list ili ce se produbiti agonija.
Inace,pored mladih igraca sansu trebaju da dobiju i neopravdano zapostavljeni Nastic i Milan Milutinovic,nije u redu to sto im se radi,pogotovo kad se zna da kad god odigraju,mnogo vise pokazu od ovih standardnih na njihovim pozicijama.
Ocekujem da u subotu konacno krenemo agresivno od prvog minuta,da se igraci zalazu i na ovim manjim utakmicama a ne samo protiv Zvezde,Atletika i Partizana zato sto su im obecane premije i gledaju ih menadzeri.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Uf gde bas Smederevo sad...Nikad ih nisam voleo,uvek smo igrali teske utakmice sa njima, a i cesto su dolazili u teskim trenucima...
Jos sad nakon poraza kod kuce u prvenstvu morace da se vade.Samo se nadam da ce se ovi trgnuti od sokova i nabijanja kompleksa u Indjiji,ali bas nikako nisam optimista pred ovu utakmicu.
Daj Boze da gresim,ali bice tesko dobiti ovu utakmicu.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

021 wrote:. U ovoj skrnavoj ligi osvojiti treće mesto nije nikakav problem. Međutim, za više od toga je potrebno imati tim koji ne samo da može ravnopravno da se nosi sa zvezdom i partizanom, već mora biti od njih jači za klasu. Naravno, zbog brojnih, uglavnom nefudbalskih faktora, ali to je sada nebitno, da ne skrećem s teme.
Ova sezona je idealna prilika da počnemo stvarati novi tim Voše za budućnost. Pravi tim. Naš tim, u kome će okosnicu ekipe činiti momci iz omladinskog pogona. U situaciji smo da se mogu ubacivati mladi igrači u prvi tim, a da rezultati minimalno trpe. Tu pre svega mislim na Smiljanića, Aleksića, zaboravljenog Pavlovića treba „oživeti“, vratiti Vukobratovića, a od zime forsirati Medojevića i Mitoševića. Kup je najbolje pokazao koliko je srpski fudbal danas nekvalitetan, šta znače samo motivacija i borbenost u tom nedostatku kvaliteta i koliko je mala razlika između prve i treće lige. Dakle, one priče tipa ti igrači su još mladi i neiskusni, ne mogu oni da podnesu pritisak, bla, bla, bla... ne dolaze u obzir. Zvezda jedva pobedi Teleoptik u kome igraju dečaci uglavnom oko ’89. godišta (podmladak partizana), koje su naši klinci prošle godine razbili na turniru Stevan Nešticki. Ali, za tako nešto potreban je PROJEKAT u koji bi bile uključene sve strukture kluba. Mi tako nešto naravno nemamo, a sumnjam da ćemo ikad imati. I tu dolazimo do suštine cele priče, do vodećih ljudi u klubu, od kojih sve počinje.
Dosta je bilo pilićarenja. Bata mora da shvati, i da reši jednom za sva vremena - ili oni (RR), ili uspešna Vojvodina. To možda zvuči kao neka kletva ali je tako, jer ti ljudi čak i ako bi želeli da se potrude i urade nešto za boljitak Voše, oni to ne mogu, jer jednostavno nemaju znanja. Bati svaka čast, on je sjajan što se tiče finansijskog aspekta, ali fudbalska pitanja treba da prepusti pravim ljudima, kojih ima puno u okruženju (da spomenem samo Vislavskog). Ako se i predsednik u međuvremenu predomislio i uvideo da je to preveliki zalogaj za njega, neka se povuče, jer ovo je samo međusobno mučenje i zavaravanje.
.
Sjajna analiza.
021 mišljnja sam da treba ponavljati i insistirati na dobrim rešenjima, jer se u šumi sporednih događaja izgube iz vida stvari od esencijalnog značaja.
Uz Dejanov i iceov komentar, stvarno se nema šta dodati, osim pohvaliti analize i složiti se sasvim.
PS
Mnogo su se bezbiržno baškarili pojedinci, odnosno prvotimci, jer im je veštačkim putem ukinuta konkurencija.Posledica takvog okruženja je sramna igra Vojvodine i dešavanja u njoj.Čini mi se da je i Bata omekšao, a očinski prilaz se maksimalno zloubotrebio na svim nivoima Kluba: pa, ko se boji Predsednika još :?:
Ako ponovo samo jako zagrmi, kao pri dolasku, mislim da zemljotres neće biti dovoljan da razbije čauru nagojenu i očvrslu, spremnu za takve udare, godinu dana posle.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Sport

POBEDA LEČI RANE

Novosađani danas protiv oklopnika praktično nemaju izbora
Ivica Brzić: Posle debakla u kupu dospeli smo u komlikovanu
situaciju, iz koje moramo da se izvučemo. Đurovski još nije spreman

Novi Sad – Samo pobedom protiv Smedereva možemo da se izvadimo za blamažu koju smo doživeli u kupu i zato nas nijedan drugi ishod ne interesuje, kaže, uoči današnjeg meča sa oklopnicima, trener uzdrmane Vojvodine Ivica Brzić.

- Upravo zbog posledica debakla protiv Inđijaca, ovo je za nas vrlo komplikovana utakmica – dodaje strateg Novosađana. – Imperativ pobede će, sigurno, značiti i pritisak na igrače, ali, sami smo krivi, sami moramo i da se izvučemo iz ove ni malo prijatne situacije.

Trener Vojvodine nije siguran ni na koje igrače će moći da računa u današnjem meču, pošto su se na povrede žalili kapiten Pekarić, Stošić, Stojčev i Kizito, a što se rivala tiče tu, naglašava, nepoznanica ne bi trebalo da bude.

- Moj pomoćnik Novaković je snimio Smederevo na gostovanju Bežaniji i igrače sam već upoznao sa svim važnim pojedinostima – kaže Brzić.

Za razliku od meča u Inđiji koji je počeo sa klupe, mladi reprezentativac Dušan Tadić će danas sigurno biti u startnoj postavi lala. Ne i Mario Đurovski...

- Đurovski, koji je doveden kao alternacija Davidovu o kojem sam čuo mnogo pohvalnog, igrač je sa zaista dobrim idejama. Nažalost, nije dovoljno fizički spreman i ne može da izdrži visok ritam. S obzirom na to, možda bi bilo najbolje da igra samo u drugom poluvremenu – kaže Brzić.

TRANSFER-LISTA

LERINC, ZBOGOM!

Na jučerašnjoj konferenciji za novinare Brzić je rekao da više ne računa na Nenada Nastića i Lea Lerinca, ali nije želeo da objašnjava razloge takve odluke, uputivši predstavnike sedme sile na menadžment kluba.

- Ne bih sada o imenima, ali ćemo, već početkom naredne sedmice, obelodaniti listu fudbalera na koje, što zbog fudbalskih, što zbog nefudbalskih razloga, više ne računamo. Nekima od njih je to već saopšteno, nekima će tek biti – izjavio je za Sport direktor Vojvodine Cvetko Riđošić.

15.30

VOJVODINA

Kahriman, Mir. Milutinović, Pekarić, Đurić, Kizito, Kačar, Popović, Buač, Trivunović, Tadić, Despotović

Stadion: Karađorđe

Sudija: Ninoslav Spasić (Surdulica)

Pomoćnici: V. Jovanović i S. Milutinović

SMEDEREVO

Radanović, Petrović, Sočanac, Andrić, Radosavljević, Čukić, Nikolić, Zafirović, Novaković, Osmanović, Mirosavljević


Đ. VUKMIROVIĆ 28.09.2007 21:13:45


Dnevnik

VOJVODINA DOČEKUJE SMEDEREVO
Doktor Vukosav određuje tim

Smederevo danas dolazi na fudbalski megdan Novosađanima osokoljeno pobedom u Novom Pazaru. Oklopnici nastavljaju takmičenje u Lav kupu Srbije, a Vojvodina je tih briga rasterećena, jer je poražena u Inđiji od trećeligaša. Tih 2:3 još peku crveno-bele, a da li su se oporavili od rezultatskog šoka pokazaće današnji megdan na “Karađorđu.”

Utisak je da u Vojvodini nisu načisto koga više treba da se plaše: snage gostiju ili sopstvene nemoći. Prethodne dve prvenstvene utakmice Smederevci su izgubili, a Vojvodina je računala da će joj remi na Marakani trasirati put u bolje sutra. Eh, da ne beše Inđije...
- Iz ove kože ne možemo. Danas moramo da pobedimo kako god znamo i umemo. Tim koji će to pokušati ne znam, jer se nekoliko igrača žali na povredu. To su: Pekarić, Stošić, Stojčev i Kizito. Tek uz konsultacije s lekarom dr Borkom Vukosavom opredeliću se za startnu postavu. Izvesno je samo to da će igrati potpuno zdravi igrači - kaže Ivica Brzić.
Brzić želi da Vojvodina igra s dvojicom napadača, međutim...

- Očigledno je da ovim igračima više odgovara postavka “4-2-3-1”, ali još veći problem je u pristupu utakmici. Imali smo sastanak, verujem da su svi prvotimci svesni trenutka u kom se nalazimo – veli Brzić.

Uvideo je novi trener da je problem i u organizaciji igre.
- Slušao sam mnogo o Davidovu. Izgleda da je baš značio za tim. Pretpostavljam da je Đurovski doveden kao njegova zamena. Ali, on je došao nespreman. Ima ideju, ali nema ritam. Možda je u ovoj situaciji bolje da mu šansu pružim u drugom poluvremenu. Videću...

Kačar golgeter

Upitan da prokomentariše Despotovićevu golgetersku krizu, Brzić je rekao:
- Nikada centarforu nije lako kada ne postiže golove, ali za mene je važno i to da li ulazi u šanse, kako se kreće, a na tome nemam šta da zamerim Despotoviću. Učinak golgetera zavisi i od igre veznih igrača. Eto, sada je naš golgeter Kačar, pa neka i u meču sa Smederevom on postigne gol ja neću imati ništa protiv.

Smederevce je u meču s Bežanijom posmatrao Brzićev pomoćnik Branislav Novaković, a uoči današnjeg megdana prvotimac Dušan Tadić kaže:
- Rival nam je iskusna ekipa, ali posle bruke u Inđiji nema nam druge nego da pobedimo. Verujem da imamo snage da se vratimo u pobednički ritam – veli Tadić.

Mladi reprezentativac očekuje da Vojvodina uskoro vrati prošlosezonsku formu i da opet počne da beleži dobre rezultate.
- Neki igrači su se verovartno zasitili. Očekivali su da posle dobre sezone realizuju inostrane ugovore, ali im se to nije ostvarilo. No, to ne znači da su zaboravili da igraju, pa će kad-tad proraditi – nada se Tadić.
Današnji meč na stadionu “Karađorđe” u Novom Sadu počinje u 15.30 sati.

S. Savić



Komentar, s moje strane, posle Smedereva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ima jos nekih neprijatnih dogadjaja u klubu,ali nije forum za to....

Izgleda da je utakmicu u Indjiji neko namerno izbusio.Tek ce padati glave posle Smedereva...Strpljenje...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Stara Garda wrote:Ima jos nekih neprijatnih dogadjaja u klubu,ali nije forum za to....

Izgleda da je utakmicu u Indjiji neko namerno izbusio.Tek ce padati glave posle Smedereva...Strpljenje...
Delujes srecno? Treba li i mi tako da se osecamo pre nego sto nam otkrijes informaciju, ili da se spremamo da padamo u depresiju :D
User avatar
021
Posts: 862
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Smiljanić je idealan za mesto desnog beka, koje je upražnjeno odlaskom Nastića. Ima ono što je za tu poziciju najvažnije – brzinu i sjajan centaršut. Kada se ubaci iz drugog plana, on je nezaustavljiv. Može i u odbrambenim zadacima da se snalazi sasvim solidno, to se uostalom lako uči, a uz brzinu koju poseduje, nema šanse da bi iko mogao da ga prođe 1 na 1. On još uvek nije sasvim formiran kao igrač i ovaj „zahvat“ bi bio sasvim moguć i verujem vrlo uspešan. Stošić bi igrao levo, tamo je potrebniji zbog nepouzdanog Kizita (Šarca neću da računam), a po potrebi bi menjao Đurića i Pekarića.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

:) wrote:
Stara Garda wrote:Ima jos nekih neprijatnih dogadjaja u klubu,ali nije forum za to....

Izgleda da je utakmicu u Indjiji neko namerno izbusio.Tek ce padati glave posle Smedereva...Strpljenje...
Delujes srecno? Treba li i mi tako da se osecamo pre nego sto nam otkrijes informaciju, ili da se spremamo da padamo u depresiju :D
Znam u kom pravcu si ti ciljao,ali nije...Sutrasnji sastav sto istrci na teren mnogo ce nam reci kome je "pala glava"...

Steta sto PRIJATELJ nije ovde na forumu vec duze da potvrdi nagadjanja oko svega...Pozdrav za njega ako nas cita!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Ivica Brzić wrote:Očigledno je da ovim igračima više odgovara postavka “4-2-3-1”, ali još veći problem je u pristupu utakmici. Imali smo sastanak, verujem da su svi prvotimci svesni trenutka u kom se nalazimo – veli Brzić.
Izgleda toliko o onoj najavljivanoj napadačkoj igri :roll:
Stara garda wrote:Steta sto PRIJATELJ nije ovde na forumu vec duze da potvrdi nagadjanja oko svega...Pozdrav za njega ako nas cita!!!
Tu je on, ne sekiraj se 8)
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

021 wrote:Smiljanić je idealan za mesto desnog beka, koje je upražnjeno odlaskom Nastića. Ima ono što je za tu poziciju najvažnije – brzinu i sjajan centaršut. Kada se ubaci iz drugog plana, on je nezaustavljiv. Može i u odbrambenim zadacima da se snalazi sasvim solidno, to se uostalom lako uči, a uz brzinu koju poseduje, nema šanse da bi iko mogao da ga prođe 1 na 1. On još uvek nije sasvim formiran kao igrač i ovaj „zahvat“ bi bio sasvim moguć i verujem vrlo uspešan. Stošić bi igrao levo, tamo je potrebniji zbog nepouzdanog Kizita (Šarca neću da računam), a po potrebi bi menjao Đurića i Pekarića.
Ubedjen sam da ce Smiljanic vise igrati nego kod Rajevca.Iz pouzdanih izvora sam cuo da je Smiljanic imao ozbiljnu svadju sa Rajevcem,pa da je zato i poslat u CSK.Medjutim,tamo se zakacio sa jednim njihovim igracem i,ipak,odlucio da ostane u Vosi.
Izgleda da ce sutra biti zanimljivo...
STOP MAFIJI!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

4-2-3-1?Pa ili je neko lud ili nas z......a.Sami sebi kopamo rupu,lepo mozemo da napravimo dobru formaciju,ali ne mi moramo da igramo sa tri zadnja vezna ili barem sa dva.A zasto?Pa zato sto Popovica neko gura,momak je nas najstandardniji igrac uz Pekarica,Djurica i Despotovica,zato sto sad i Tumbasovic mora da igra jer ga njegove crnogorske gazde guraju i cekaju da bude za godinu dana prodat negde,i zato sto Kacar mora da igra jer ne bi imao ko drugi da nas spasava.To stvarno nije normalno.Kada se jos tome doda da onaj Djurovski trenutno nije nizasta,nije ni cudo sto nemamo igru,gde bi smo tek bili da nema Kacara?Jos Brzic kaze da "razmislja" da li da Djurovskog stavi u drugom poluvremenu?Pa momak ne treba da se pojavi na terenu dok ne prodje mini pripreme i onda tek moze da postepeno ulazi u igru,ali ne,znamo i da iza njega stoji podosta menadzera,a njima se zuri.Da se razumemo,mislim da su Djurovski,Tumbasovic i Korac ipak dobri igraci,ali mozda za neki drugi klub,oni su ovde dosli cisto da im Vosa bude odskocna daska za dalje,gomila dusebriznika stoji iza njih i mislim da nam oni uopste takvi ne trebaju pogotovo sto zauzimaju mesto nasoj deci.A i dosli su na taj nacin sto za njih nije placeno puno obestecenje,dakle opet kesa nije odresena i opet imamo igrace koji nisu potpuno nasi,a neko se kleo da toga vise nece biti.Dok ne budemo imali tim u kome su vecina nasa deca,plus da se svi zalazu do krajnjih granica,da su im ugovori 100 posto nasi,da se pripreme odrade dobro i da se tim stvori na vreme i uigra,nece nama svanuti.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Locked