22. kolo: Zemun-Vojvodina 1:4

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

22. kolo: Zemun-Vojvodina 1:4

Post by Dejan »

mesto: Zemun
datum: 1.4.2007. 14h
Gradski stadion,Zemun

Sa ovom pobedom bi najverovatnije dosli do trece pozicije na tabeli!Zemun je do sada prikupio svega tri boda,ali mi smo proteklih sezona bas protiv ovakvih ekipa gubili dragocene bodove!Nadam se da ce se jos jednom potvrditi da je nasa Vosa na dobrom putu da zauzme svoje mesto koje joj i pripada u nasem fudbalu...

Srecno nam bilo :!:
uvek odani
Posts: 14
Joined: Wed Sep 06, 2006 11:25 am
Location: Novi Sad
Contact:

Re: 22. kolo: FK Zemun - FK Vojvodina, nedelja 1.4.2007.

Post by uvek odani »

Dejan wrote:Nadam se da ce se jos jednom potvrditi da je nasa Vosa na dobrom putu da zauzme svoje mesto koje joj i pripada u nasem fudbalu...

Srecno nam bilo :!:
Neznam kako tebi ali meni Vojvodina nije treća. niti mi tu pripada. Za mene Vojvodina je uvek PRVA i tu PRIPADA !!!!
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mislio sam da posle ove utakmice zauzme trece mesto...
Naravno da je Vosa meni kao i vecini ovde jedina na prvom mestu :!:
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Dosta teska utakmica iako ne izgleda tako na pavi pogled.Kako god okrenemo to je derbi Novog Sada i Zemuna.Ono sto me brine smo mi, tj da se ne opustimo po sistemu lako cemo.Treba nastaviti tu seriju dobrih rezultata, posebno na strani.Mora se uliti dodatno samopuzdanje pred play-off.Ono sto brine je da zemun u zadnje vreme igra mnogo bolje nego ranije, a setite se samo koliko smo muka imali u prvoj utakmici u Novom Sadu u jednoj srce-stajacoj utakmici. Zapravo kad malo bolje pogledam nasa dobra serija je i krenula od te utakmice, tako da ne bi bilo dobro da se tu i zavrsi.
Zemun mnogo sigurnije igra na sredini terena,u napadu tu i tamo,ali je odbrana sigurno losiji deo tima na celu sa vrlo nesigurnim i neiskusnim golmanom.Bas davno nisam video takvu jedinicu u nasoj ligi,a bilo je svakavih.Los u sutevima izvan 16 i posle kornera. Tu je definitivno Vosina sansa koji bi trebali da iskoriste...

U zdravlje 8)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Treba uci maksimalno ozbiljno u utakmicu, dati sve od sebe i prebiti Zamunce jedno 4-5 razlike. Cisto zbog samopouzdanja za zavrsnicu prvenstva. Ako uletimo u plej-of na krilima ovakve pobednicke serije svasta se moze desiti, i bogami nikome nece biti svejedno da nam istrci na megdan...
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Biće ovo teška utakmica za nas, kao i sve naredne, iz mnogo razloga.
Najvažniji je taj, što treba imati snage i zrelosti, pa održati u nogama i u glavi, kontinuitet dobrih rezultata, pogotovo, u previše rano načetoj priči o odlascima.Nadam se da će nam ostati dovoljno mudrosti da uđemo u finale Kupa i sa jednim istorijski vrednim rezultatom (Trofejom) zlatnim slovima zapišemo sezonu 2006/2007.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Pokusavam da se prisetim nekih utakmica u gostima sa Zemunom i sve cega se prisecam su uglavnom pobede i po koji neresen rezultat.Najcesce je cini mi se bilo 2:1 u nasim duelima.Evo prisecam se i pogodka Dragana Gage Radojicica sa preko 42-43 metra,cini mi se da je tada zavrseno 2:2 ako se ne varam,ali nebitno.Ocekujem pobedu koja bi nas (uz realna ocekivanja poraza partizana u Cacku) dovela na dva boda od drugog mesta..... kako to lepo zvuci,zar ne????Ovim mecom nemamo sta dobiti,mozemo samo izgubiti,zato se nadam da cemo ih odrati!!!!!
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

I odrali smo ih 8)

Davidov,Despotovic i Tadic trio fantastiko 8)

Veoma dobro smo odigrali jedina zamerka gol koji smo primili posle veoma velike greske Kahrimana...i mozda Krivokapic nije trebalo da odigra celu utakmicu...Ostali svi jako dobri!

p.s.Odlicno navijanje Firme :!:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Bas tako Dejane!

Lepo smo odigrali i imam utisak da smo sve bolji i bolji

Firma,Davidov,Despotovic,Tadic i svi ostali odlicni!

Kahriman opet pocetnicka greska :oops:
Krivokapic najlosiji
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Sta reci...Milina gledati utakmicu!ODLICNA IGRA!!! Prvi gol,po mom misljenju, najlepsi, sjajna akcija nema sta! Despot ako ovako nastavi (daj Boze da tako bude) bice ubedljivo najbolji strelac lige,ne znam kakvo je trenutno stanje na listi. Davidov..........ne znam sta da kazem.Kako se samo poigravao sa odbranom Zemuna,driblao,dodavao, ma sve na nivou!Moramo ga po svaku cenu zadrzati! Navijanje extra,mnogo su nasi bili glasniji od zemunaca,svaka cast!
P.S. Jel se igra sledece nedelje,ili je pauza zbog podele lige? :?: :?
STOP MAFIJI!!!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Extra smo odligrali svaka cast momcima!
Steta sto Davidov svoju igru nije krunisao golom kod one solo akcije...
Kahriman je kriv za gol mada se meni cini da je isti dat iz ofsajda?!?
Krivi je bio los al kako je prolazilo vreme tako je i on igrao bolje , cist promasaj je bilo ubacivanje Pante al... koga briga sad za to..
Davidov je igrac za reprezentaciju bez oklevanja!!
Moramo pohvaliti i Nikolu Petkovica decko je odigrao najbolju utamicu otkad je u Vosi i zasluzeno je mladi repr.
Svidela mi se i igra sve boljeg i maltene sada nezamenjivog Popovica svaka cast!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Anonimus wrote: P.S. Jel se igra sledece nedelje,ili je pauza zbog podele lige? :?: :?
Sledece nedelje 8)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

I, kakav je raspored do kraja prvenstva? Jel' igramo dvokruzno sa svakim ili nesto drugo?
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

U prvom kolu plej-ofa, narednog vikenda, sastaju se: Vojvodina - Mladost Apatin,Crvena zvezda - Bežanija i Partizan - Hajduk Kula.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Danas u SPORTu citam kako nas Ostojic hvali i kaze da smo najbolji klub u zemlji.Ajd kontam,reda radi to on... medjutim,sad gledam na SOSu covek nas je nahvalio na konferenciji posle utakmice,da ne poverujes.Svaka cast!!!!
Image
Locked