Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Bravo Meleg

Zbiljic preuzima OK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ćomi i Meleg...jedine pozitivne stvari u poslednjih par godina u i oko kluba. Mali (ali ipak cenjeni!) melemi na kratere od rana prouzrokovanih od uprave, Firme, skupštinara, trenera, stručnog štaba...
Kad dvadesetogodišnji klinci koji treba da razmišljaju samo o uhlebljenju, u malom prstu imaju više morala od svih koji prolaze kroz ovaj klub lopova i secikesa. Bedna li si Vošo...
Io odio Belgrado
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

Neizlecivi wrote:http://mondo.rs/a1020514/Sport/Fudbal/D ... odini.html
"Pamtiću samo najlepše trenutke - a bilo ih je mnogo. Moj odlazak je opravdan, ne znam zašto se iz kluba čude. Uprava je rekla da ne računa na mene i da nisam doprineo ekipi. Skinuli su mi traku bez osnova, nisu me vodili na pripreme iz samo njima znanih razloga, rekavši da ja odbijam trenfer koji je bio rekla-kazala. Ponuda nije postojala. I još mnogo mnogo stvari koje ne želim da iznosim u javnost. Sada kažu da ne znaju gde sam! Nasmejaću se! Ali, ipak, klub ne čini jedan čovek. Nije ovo benzinska pumpa, ovo je fudbalski klub, ovo je Vojvodina. Pitam se samo gde sve ovo vodi! Nisam se oglašavao do sada, ali osećam potrebu da to kažem navijačima i pružim podršku mojim saigračima. Ne osvrćem se na ono što je bilo, maksimalno sam koncentrisan na svoj novi klub", napisao je Dejan Meleg.

On se zahvalio treneru Radoslavu Bataku i poželeo sreću njegovim doskorašnjim saigračima koji već večeras igraju prvi takmičarski meč sezone protiv Ružomberoka (20h, "Karađorđe").

"Celom stručnom štabu na čelu sa trenerom Batakom želim sve najbolje u predstojećoj sezoni. On je ostavio lep utisak na mene kao čovek i kao trener. Veliko hvala mojim drugovima i igračima sa kojima sam proveo lepih godinu i po dana. Takođe, zelim im ulazak u Ligu Evrope. Biće teško, imaju vrlo teške protivnike... Veliko hvala svim navijačima na podršci", napisao je on i dodao:

"Možda nisam sa vama večeras, ali srcem sam uz vas. Puno sreće!".
Cutite ljudi, cvece cveta u klubu. Zele samo najbolje Vojvodini.
Turija moj dobri ovo ti je moj odgovor od početka do kraja ! Stvarno nije Voša benzinska pumpa !!!
Veliki pozdrav za sve ljude na forumu :lala:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

U poslednje 2 godine mnogo dece iz Vojvodine je debitovalo ali malo ih se ustalilo u timu.Ajmo neka se vise prestane sa folirantskim debijima i stvarno se stane iza nekoliko talentovanih momaka iz skole.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Djumi wrote:U poslednje 2 godine mnogo dece iz Vojvodine je debitovalo ali malo ih se ustalilo u timu.Ajmo neka se vise prestane sa folirantskim debijima i stvarno se stane iza nekoliko talentovanih momaka iz skole.
Potpis.
Jedan od tih momaka bi mogao biti Mesarevic.
Pretesko je breme bilo veceras za njega, ali ima ,,stofa,,. Nisu mu bas nesto pomogli ni iskusniji veznjaci u mecu protiv Slovaka. U pocetku smo bili agresivni i dosta tecni u igri, ali kako je mec odmicao padali smo, cini mi se najvise fizicki. Mesarevic je veceras nagovestio potencijal, ali je previse zurio sa predajom lopte, kako i rece g-din Vasa Pusibrk Lazi Bakmazu u tv prenosu.
Istina je da je bilo dosta dece debitanata, ali skoro sve kvazi, kako bi se pokazalo da se vodi racuna o mladima. Vrlo malo su pokazali - za sad.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

lazarr wrote:Kako stvari stoje, Paločević - partizan, Puškarić- čuka
Moj post od 29.05. kome su se nekolicina forumaša smejali.

http://mondo.rs/a1020988/Sport/Fudbal/D ... ricki.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Puška je svoj prelazak danas ozvaničio a ovaj drugi je već sve bio dogovorio ali je Elmer Davež pobegao u Videoton i sve se izjalovilo.
Posle se Paločević izvlačio na priču da neće otići kod crnih iz poštovanja prema navijačima Voše. Čista laž. Provereno.
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Čukarički ne računa više na Stanišu Mandića.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

Dovedite Stefana Tripkovića igrača Zvijezde09 iz Etno sela Stanišići i biće najbolji igrač Vojvodine !!!
https://www.youtube.com/watch?v=5QBEqil9H20&t=5s" onclick="window.open(this.href);return false;
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post by Vosa je sve »

Vanic moze ubediti onog ukrainca i neke igrace metalca da pojacaju vosu
e sad nisam pratio dal ima igraca tamo za vosu
User avatar
N13
Posts: 2067
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Dzon Meri danas bio na Vujadinu? :roll:
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Verovatno je samo poseta u pitanju. Ugovor sa Rudarom mu je istekao, pa sad kulira. Verovatno je došao da vidi da li može da trenira kod nas dok ne nađe novi angažman.

Teško da možemo sada da ga priuštimo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4008
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Karlsson wrote:Ugovor sa Rudarom mu je istekao
Nije.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Jel onda produžio u međuvremenu ili pogrešna informacija?

http://www.fkvojvodina.rs/2016/07/dzon- ... z-velenja/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4008
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Karlsson wrote:Jel onda produžio u međuvremenu ili pogrešna informacija?

http://www.fkvojvodina.rs/2016/07/dzon- ... z-velenja/" onclick="window.open(this.href);return false;
Produžio je u međuvremenu. Sa podforuma crveno beli spomenar, tema "gde su šta rade":
Voja wrote:John Mary potpisao ugovor na jos godinu dana sa Rudarom

http://nkrudarvelenje.com/2016/10/12/jo ... atno-leto/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/5022 ... a-terzicem" onclick="window.open(this.href);return false;
Па да не кваримо дечку снове, кад толико хоће тамо да иде. :mrgreen:
Post Reply