35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1 (2:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

35. kolo: partizan - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Grof Žekula »

Три везана пораза и три утакмице у којима нити један фудбалер ФК Војводине није добио глас у избору за "Играча утакмице", превише говори о стању у коме се налазимо. Следе два везана дуела у суботу и среду против истог ривала, на истом месту и у исто време, у којима се не надамо превише, чак дотле да би већина потписала да је довољно да се не осрамотимо.

Ближимо се крају сезоне која ће остати дуго записана у аналима клуба по стварима које нису ваљале. Најгоре, од свега, је што не видимо излаз ни за наредне. Док реновирамо терене СЦ у Ветернику, надамо се да ће одатле доћи играчи који ће нешто знати, хтети и умети. Али не бива тако. И ови "наши" што сад трче по "Карађорђу" не вреде ама баш ништа.

Животарење у исподпросечности је најгора опција. Њу живимо! Докле?

партизан - ФКВ 2:1 (2:0)
1:0 - Терзић 4'
2:0 - Гомес 41'
2:1 - Нешковић 90'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3324" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Deep Purple »

Da li to prave budale od nas sa izjavama : "nismo imali sreće, primamo glupe golove, niko nas nije nadigrao, Novi sad zaslužuje evropu itd..." ?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Turija »

Po meni, bolje da se skoncetrisemo na mec u sredu, ako ce biti velikih promena na leto u Vosi?
Ako ne, onda je svejedno do kraja sezone. A, i u narednoj nam sledi tavorenje bez Evrope.

PS
Ostaje samo da se vidi hoce li mi se na Forumu obistiniti zimska prognoza da ce u Evropu i Vozdovac, kao druga projekcija posle Cukarickog?
Cetiri beogradska kluba u Evropu, a Vosa, Radnicki Nis i Napredak u zapecak - domaci i evropski? Odlcno za fudbal u Srbiji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by slanobarac »

Džaba sve nema vajde od ove sezone. Prase se ne goji uoči Božića.
Voždovac je ovosezonskim a i prošlogodišnjim igrama apsolutno zaslužio igranje u Evropi.Navijam za to a to što su svi iz Bg ne znači ništa. Ne bih voleo da ovaj projekat iz Topole igra Evropu. Mislim da si dobro prognozirao mada su ti motivi bili drugačiji.
Mene više zanima hoće li Proleter obezbediti opstanak kad već nije Evropu kao što mu je jedan forumaš predviđao. Kad se gasi neka to bude sa stilom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Turija »

@slanobarac
Ne kazem ja da Vozdovac i Cukaricki nisu zasluzili igrama, ali su imali ogromnu podrsku i logistiku sa svih strana. Ne znam cime je to zasluzeno?
Pitam se da li su zasluzili Vosa, Radnicki i Napredak takav (ne)tretman, kao tradicionalni i uspesni prvoligasi u EXYU u onakvoj konkurenciji i uspesni u evropskim kupovima, davali igrace za Reprezentaciju, kada su Vozdovac i Cukaricki bili Bg zonasi?
Naravno da nisu, kao i da se dovode u sramnu finansijsku i medijsku poziciju, gotovo pred gasenje.

Sto se tice Proletera, mislim da nece proci to sto su zamislili.
Ako je vec RFKNS projekat grada, neka guraju to bez unistavanja Proletera i Proleter ostave na miru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by slanobarac »

@Turija
slažem se sa svim što si rekao samo ne vidim kakvu logistiku je imao Voždovac? Na terenu su bili sasvim solidni.
A za naše probleme treba tražiti odgovore u NS, da se manemo mi svega ostalog. Znaš Voša me pomalo podseća na SFRJ. Krenula da se raspada a krivi cia, usa, eu, Vatikan..... a da nije bila trula iznutra ne bi se raspala. Tako ja to vidim a možda i grešim?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Voja »

Mislim da je za nas sezona zavrsena sto se pobeda tice,sto je bilo radosti bilo je
Image
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by vdn slaninar »

Чукарички је приватан клуб,годинама стабилан,а успон је кренуо продајом наших Мићина и Тедића за преко 4 милиона.Термин пројекат смо користили за клубове који су били гурани резултатски од ФСС,а финансијски од владајуће структуре,рецимо Раднички КГ кад је од једном добио врхунски рукометни,одбојкашки ,кошаркашки,ватерполо клуб,тад и више никад.Пројекат је био и Раднички Ниш са Лалатом,гурали су га свим силама у Европу.Пролетер је комбинација Кокезе(ФСс),Бродарца и ко зна кога још.Мислим да са мало боље организације и стабилности,значи да не крећеш сваке године од нуле,да имаш обезбеђен буџет две године унапред,да имаш окосницу екипе пар година,лако издваја од муља ЛЛЛ.Не браним,ни не знам како су освојили сваки бод Чука и Вождовац,ал некако их нисам приметио да су у хајпу.
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by torrente »

x-čina danas!
Malo vedrine u ovaj sumorni forum da unesemo,dajte malo vedrine i ako smo u k..cu...daj da vidimo ko nije dugo dao gol za Partizan ,tj. da vidimo ko nam ga meće!!!
Možda proradi neko i kod nas,a mozda i Rockov krene da radi ono za šta i služi...možda počne da brani?!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Dragojlo »

Aahaahh, kvota na nas 19, ko da smo Hajduk iz Divoša....
Doduše, opravdano rekao bih.... :roll:
A što se tiče strelaca, tipujem na Lutovca, Holendera, ćelavog Miletića ili tako nekoga....
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by fare »

Evo prvi put u svom životu od kako navijam za Vošu (od rođenja) da ima prenos ja neću gledati pogledaću samo konačan rezultat toliko sam razočaran ove sezone :(
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by slanobarac »

Opet promešane karte. Čak petorica startera protiv zvezde sada sede na klupi. Tako je to kad imaš 20 igrača istog (ne)kvaliteta.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by 021 »

slanobarac wrote:Opet promešane karte. Čak petorica startera protiv zvezde sada sede na klupi. Tako je to kad imaš 20 igrača istog (ne)kvaliteta.
To je da zavaramo protivnika, da misle da nemamo pojma, a onda kad olako shvate sledeću utakmicu i potcene nas, mi ćemo da ih iznenadimo. To je bila taktika i protiv CZ, zato ćemo danas izgubiti, a u sredu pobeđujemo (i posle na isti način u finalu Kupa). :greenbutt:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by Turija »

fare wrote:Evo prvi put u svom životu od kako navijam za Vošu (od rođenja) da ima prenos ja neću gledati pogledaću samo konačan rezultat toliko sam razočaran ove sezone :(
Ja cu, ipak, gledati prenos (,,iako su odavno svi ,,izgledani"), ali onako opusteno uz pivo.
Zamislite apsurd: kada te najvise nervira na terenu kapiten Vojvodine, iako nije prvi put od neke skoro dve decenije unazad.

PS
Ko je Borak???
Zar nije Bogunovic rezervni golman, kad vec nije Puskic (a, ne znamo ni zasto vise nije Puskic na klupi)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: partizan - VOJVODINA, subota 14h (A1P)

Post by slanobarac »

Rockov je bleda senka nekadašnjeg igrača sezone. Nažalost.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked