Lista zelja igraca od strane navijaca...

Locked
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Lista zelja igraca od strane navijaca...

Post by Dejan »

Voleo bi da se ovde treneru predlazu igraci za koje postoji sanse da u buduce nose dres nase Vose.Naravno zamolio bih sve da budu objektivni u skladu sa trenutnim stanjem u klubu!
Mislim da bi ovo moglo da bude zanimljivo i korisno...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Prezime: Davidov
Ime: Milan
Ima oko 26 godina:
Visina: 185 cm, težina: 82.
Mesto u timu: vezni.
Sportska biografija; karijeru počeu u FK ''Omladinac'' iz Deronja, gde je prošao sve selekcije, da bi sa 18 godina prešao u FK ''Tekstilac Ites'' iz Odžaka.
2000.godine odlazi u FK ''Cement'' iz Beočina u drugu saveznu ligu.
Posle odigrane jedne sezone u FK ''Cement'' prelazi u FK ''Mladost'' iz Apatina gde nastupa u prvoj saveznoj ligi Jugoslavije jednu takmičarsku sezonu.
Sezona 2002/2003.godine dolazi u FK ''Hajduk Rodić M&B'' iz Kule.
Sezona 2002/2004.godine nastupao na 22 utakmice postigao 1 pogodak i dobio 7 žutih kartona .
Sezona 2003/2004.godine nastupao na 24 postigao 1 pogodak i dobio 4 žuta kartona.
Treneri: Miloš Cetina, Milan Đuručić, Bogić Dragi, Čedomir Đoinčević, Ostojić Miloljub i Raičević Momčilo.

Prezime: Davidov
Ime: Aleksandar
Ima oko 21 godinu:
Visina : 173, težina : 68 kg.
Mesto u timu: vezni ili polu špic.
Zdravstveno stanje bez povreda i odsustvovanja sa terena.
Sportska biografija : karijeru započeo u FK ''Omladinac'' iz Deronja 1991.god,zatim prelazi u kadete FK ''Hajduk Rodić M&B'' 1998 god. Prošao sve selekcije, bio kapiten omladinaca.
1999. Pozvan za omladinsku reprezentaciju Jugoslavije na turniru u Slovačkoj osvajaju treće mesto . Iste te godine debituje za a tim FK ''Hajduk Rodić M&B''.
2003.godine na pripremama u makedoniji za mladom selekcijom odigrao dve utakmice. Nastupao za mladu reprezentaciju 30.03.2004.god protiv ekipe Norveške.
2004.godine selektor mlade reprezentacije ga pozvao na prvu fazu priprema za evropsko prvenstvo koje se održava u Nemačkoj.
Sezona 2001/2002.godine nastupao na 1 utakmici.
Sezona 2002/2003.godine nastupao na 11 utakmica postigao 3 pogodka i dobio 1 žuti karton.
Sezona 2003/2004.godine nastupao na 27 utakmica postigao 3 pogodka i dobio 3 žuta kartona i 1 crveni karton.
18.08.2004.god nastupao za mladu reprezentaciju na utakmici protiv slovenije.
Prethodni timovi: sve selekcije FK ''Hajduk Rodić M&B''.
Treneri: Sava Preradović, Kuzeljević Slavenko, Miloljub Ostojić i Momčilo Raičević
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Prezime: Radivojević
Ime: Jovan
Ima oko 22 godine!
Visina: 174 cm, težina 69 kg.
Mesto u timu: vezni.
Sportska biografija: karijeru počeo u FK ''Crvena Zvezda'' sa klise.
Kao pioniri prelazi u FK ''Novi Sad'' gde nastupa za sve selekcije u klubu, da bi kao omladinac sa 17 godina nastupao za prvi tim FK ''Novi Sad'' u drugoj sveznoj ligi Jugoslavije.
U zimskom prelaznom roku 2003.godine dolazi u FK ''Hajduk Rodić M&B'' iz Kule.
Sezona 2002/2003.godine nastupao na 16 utakmica i dobio 1 žuti karton.
Sezona 2003/2004.godine nastupao na 28 utakmica postigao 4 pogodka i dobio 4 žuta kartona.
Treneri: Momčilo Raičević, Ostojić Miloljub

Ovo bi bilo o Igracima iz Hajduka :wink:
Rakic
Posts: 5
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:08 pm
Contact:

Post by Rakic »

mislim da bi mogli da napravimo i listu SUDIJA koje bi mogli da dovedemo, ali posto svi imaju cvrste ugovore vezane za svoje klubove u prvoj ligi morali bi da posaljemo scout-e po nizim ligama... a kad napravimo neki transfer onda bi mogli i kojeg NOVINARA da pazarimo...

Igrace imamo u mladjim selekcijama samo treba prepustiti treneru prvog tima da prepozna prave... a ne znam da li to kod nas tako funkcionise...

Podrska DJUMIJU :!: :!: :!:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Predrag Videnkovic: rodjen 1986 god u Niksicu!Igra na poziciji ofanzivnog veznog ili polu spica!Zaista je veliki talenat!Karijeru je poceo u Celiku kasnije presao u Rudar(P) pa u kom i konacno u Bokelj!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Dejan Nenezic rodjen u Baru 1980 god igra na poziciji centralnog veznog fudbalera!dosta dobar fudbaler!

Mada po meni dosta je bolji njegov brat
Marko Nenezic rodjen takodje u Baru 1982 god igra zadnjeg veznog ili po levom boku (levak je)Dosta dobar fudbaler!

Posto podatke vadim sa Hiljadu strana nisam siguran da li si jos u Mornaru!

Nemanja Milisavljevic rodjen 1984 u Nisu.Ponikao je u Radnickom(N)odlikuje ga dobar dribling i zavidna tehnika.Perspektivan igrac,inace igra na poziciji ofanzivnog veznog!

Max Jeffa igrao je za Pazar i ofkNis igrac Nigeriskog porekla rodjen 1981 god veoma dobro igra po desnom boku mada ne znam da li je jos u fkNisu!

Iz Novog sada sam vec spominjao Damira Horvata i lazareskog koji je trebalo da predje u Vosu!

Miroslav Opsenica rodjen 1981 u Apatinu veoma kvalitetan fudbaler igra po levom boku!
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

dejane da nisi ti neki menager ?
pustite trenera da radi svoj posao.Mi (fk vojvodina) nemozemo da se takmicimo sa grobljem i cigljem oko kupovine nekih igraca ,mozemo samo prvi da ih spazimo.Ako ih vi ovde objavite to gubi svaki smisao .
Lm ova nasa zemlja je poznata da ima najvise trenera i politicara ,svi imaju izlaz i znaju kako
Sick boys!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ja pustam trenera da radi svoj posao!Ovo nisu igraci koji imaju visoku cenu(takoreci dzabe su... :wink: )nisam ni trener ni menadzer ni politicar suvise sam mlad za tako nesto!
Mislim da ovo moze biti samo od koristi za Vosu!
neko iz mase
Posts: 59
Joined: Wed Feb 02, 2005 1:10 am
Location: Novi Sad

Post by neko iz mase »

salim se dejane ,ok je sve (nisam se ulogovao)
nekoliko od tih imena je trener vec spomenuuo da bi voleo da ih vidi u vosi.pozdrav
Sick boys!!!
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Post by Tancha »

Dejan wrote:Dejan Nenezic rodjen u Baru 1980 god igra na poziciji centralnog veznog fudbalera!dosta dobar fudbaler!

Mada po meni dosta je bolji njegov brat
Marko Nenezic rodjen takodje u Baru 1982 god igra zadnjeg veznog ili po levom boku (levak je)Dosta dobar fudbaler!
To su mi neki dalji rodjaci...Jedan je igrao posle Mornara u Novom Pazaru :? ,ne znam da li je jos tamo.
Pedja-Francuz

Post by Pedja-Francuz »

babatune iz Cacka. Odlican je, igra na poziciju desnog beka.
Lazar Popovic ( Cukaricki ), Vladimir Vukajlovic ( Cacak) mogli bi pojacati napad.
Treba isto gledati gde je Miodrag Pantelic.
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Tancha wrote:
Dejan wrote:Dejan Nenezic rodjen u Baru 1980 god igra na poziciji centralnog veznog fudbalera!dosta dobar fudbaler!

Mada po meni dosta je bolji njegov brat
Marko Nenezic rodjen takodje u Baru 1982 god igra zadnjeg veznog ili po levom boku (levak je)Dosta dobar fudbaler!
To su mi neki dalji rodjaci...Jedan je igrao posle Mornara u Novom Pazaru :? ,ne znam da li je jos tamo.

Nemojte,molim vas njih! Ne verujem da bi nam bili od velike pomoci. Sugradjani smo i garantujem vam da nijedan fudbaler Mornara nema kvalitet za prvu ligu. Ustvari,ima ali tamo za Lemic ili Sutjesku. Nisu za VOsu. Vec su bili u 2 navrata u srbiji. Na probi u Mladosti iz Apatina i Novom Pazaru (preko sLobodana Kustudica). Prosli su kao bosi po trnju. Dejane ne znam odakle ti oni padose napamet. Ako ih nisi gledao k'o ja po sto puta (zadnji put u subotu protiv petrovca 0:1),nemoj da dajes ovakve predloge. Najbolje i treceg brata da si stavio -Bogica :))) Xaxaxaxxaxxaxaxa
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

NEEE!!!

Post by slavko »

Tancha wrote:
Dejan wrote:Dejan Nenezic rodjen u Baru 1980 god igra na poziciji centralnog veznog fudbalera!dosta dobar fudbaler!

Mada po meni dosta je bolji njegov brat
Marko Nenezic rodjen takodje u Baru 1982 god igra zadnjeg veznog ili po levom boku (levak je)Dosta dobar fudbaler!
To su mi neki dalji rodjaci...Jedan je igrao posle Mornara u Novom Pazaru :? ,ne znam da li je jos tamo.
Nemojte Nenezice,sugradjani smo,nemaju kvalitet za VOjvodinu. Ako cemo vec da pravimo tim,pravimo ga na drugi nacin. Sto puta sam ih gledao,zadnji put protiv petrovca u subotu,nisu dobro odigrali... Dejane,nemoj vise ovakve predloge:))))) Mada,mozda i bude od njih nesto
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Uredu necemo se vezivati za jednog igraca,mada sam cuo da je Marko zaista talentovan...
Nastavite sa davanjem predloga :!:
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

OK

Post by slavko »

Ok,evo imam ja predlog da se dovede zaboravljeni Petar Djenic. Decko je igrao u Radnickom (Nis),bio je ekstremno talentovan,trazio ga je Bajern,ali uzela ga je Zvezda. Ne znam gde je sada,mislim da je bio u Kini ali i sto tako mislim da bi nam mnogo koristio. Naaravno,ako se vrati u staru formu.
Locked