14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

Post by budababa »

Pobeda u Nišu i prolaz u polufinale kupa donekle su odagnali loš utisak koji imamo o igri i rezultatima voljenog tima ove jeseni. Vratili smo se na svoju standardnu poziciju (večito treći), a iskorak ka drugom mestu bi mogli napraviti u poslednjem kolu na Marakani. Uslov je da najpre u subotu savladamo Kragujevčane, tim koji se nalazi tik iznad zone ispadanja i igra u stilu toplo-hladno (u poslednjih pet mečeva imaju dve pobede i tri poraza). Radnički spada u grupu timova koji još nisu okusili slast pobede na gostujućem terenu, dok stari klub i dalje ima najčvršću odbranu lige, ali i jedan od najneefikasnijih napada. Goste sa klupe predvodi Dejan "Švaba" Đurđević, a od poznatijih igrača tu su Darko Fejsa, Tintor, Otašević, Mutavdžić, Spalević, Sikimić...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by gospodinFKV »

Bice gusto, bice 1:0 :mrgreen:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by kej »

Sa obzirom da smo dve utakmice zaredom davali golove u poslednjim minutima i prebrodili teška gostovanja, za očekivati je da tim dobije na samopouzdanju i mirnoći. Možda to doprinese i boljem fudbalu. Mada, bojim se da ćemo opet gledati isto mučenje. Ima da se porodimo za 1:0, i to carskim rezom. Poslednji klub koji je od nas popio dva komada je Rapid..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by the Gari »

kej wrote:Poslednji klub koji je od nas popio dva komada je Rapid..
Zato što smo mi ekipa za evropske domete! :mrgreen:

Šalu na stranu, ja se tog Kragujevca uvek nekako bojim, bez posebnog racionalnog razloga. Mada pamtim i 8:1 i 5:0...

Nego, šta je najbitnije... Poslednja utakmica na Karađorđu! Da sam u Novom Sadu, ja bih se pobrinuo da obezbedim probranu družinu da dovuče svoje stražnjice na Zapad (Sever, Istok, ko šta voli) na jedno fino oproštajno smrzavanje pred najdužu zimsku pauzu u savremenom fudbalu. Banda nesretnika zaljubljenih u Vošu, mnogo alkohola posle tekme i još više prisećanja o svoj bedi i sjaju oko Starog kluba i priključenijama. To je najbolje što u ovom trenutku Vojvodina ima da ponudi, a isprazno moralisanje i kurčenje, te palumuđenje u nedogled su stvari koje nam niko ne može oduzeti.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Tony Starks »

Mislim da ćemo nastaviti seriju pobeda od 1:0. Neki rani gol, recimo u prvih tridesetak minuta, a onda mrcvarenje do kraja. Prvi klub posle Rapida koji će imati tu čast da primi dva komada od nas biće petokraka. :smoker:
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Ljubomir1996 »

http://firma1989.com/kragujevac.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Tony Starks »

Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Mare »

Znala je naša Voša često da ukaki baš kad svi mislimo da će pobediti. Bilo je u prošlosti, i to vrlo često situacija, da posle neke teške pobede na strani, gde možda niko nije ni očekivao da se pobedi ili posle neke manje serije dobrih rezultata u sledećoj laganoj utakmici kod kuće, kad se posle dužeg vremena nakupi ljudi i iz jazbina izađu oni čije guzice se odavno nisu smrzavale na Karađorđu naša Voša baš tada razočara.
Očekujem nešto veću posetu od prosečnih 1.500 ljudi, ipak je besplatan ulaz, poslednja utakmica kući pred pauzu i prošli smo u kupu.
Tako da veliki oprez, ova ekipa Kragujevca se ne razlikuje puno od one iz prošlog prvenstva, a onda su kao bili neki hit. Završili su tu sezonu na 6 mestu sa samo 5 bodova manje od nas koji smo bili je l te večito treći.
Momcima srećno sutra i da pobedom dočekamo poslednje kolo pred put na čmarakanu.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Schteph_F89 »

Situacija kakva je takva je,ocekujem pobedu pa makar i u 97.min.!Podrska svih 90+ minuta ne sme da izostane.Posle utakmice neka se kuka,psuje,i sve ostalo,za vreme utakmice nikako ne stvarati pritisak koji je i ovako prevelik.Ako se klub voli kad je najteze onda je to sigurno sada! :cheers:
21000
Posts: 12
Joined: Mon Oct 29, 2012 11:40 pm
Location: Karadjordje

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by 21000 »

Bio bih zadovoljan sa dobrih starih 1-0,ocekujem lepo popunjene tribine i a od igraca trcanje i borbu za svaku loptu...Tony Starks za ono sto si napisao svaka ti dala :cheers:
...Procice jos puno igraca i uprava kroz nas voljeni klub ali mi cemo uvek biti tu...Svi na Karadjordje...
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by najo »

Pozdrav svim slaninarima.Dugo vec pratim ovaj forum,a evo sad sam odlucio da se ukljucim u nadam se,zdravu diskusiju.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by the Gari »

najo wrote:Pozdrav svim slaninarima.Dugo vec pratim ovaj forum,a evo sad sam odlucio da se ukljucim u nadam se,zdravu diskusiju.
Dobrodošao! :cheers:

A što se zdravlja tiče, on je, kao što znaš, uz Vojvodinu uglavnom narušeno... :wink:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by milancl »

Gledao sam taj Kg usput protiv Hajduka u Kuli (kad mi dobismo Donji Srem u prvenstvu). Totalno sam se razočarao, nisu ni nalik onoj solidnoj ekipi od prošle sezone, i već sam napomenuo na forumu da je to najgora utakmica kojoj sam u životu prisustvovao. I pogled na tabelu daje mojim rečima na vrednosti. Ali upravo zbog toga se nekako i pribojavam sutrašnje utakmice. Da ne patetišem o tome kako ne igramo lepo za oko i kako se mučimo, to i vrapci na grani znaju, zato što se mene tiče nek bude opet 1:0. Nažalost, ne mogu da stignem na utakmicu (eh, da je bar sat kasnije), pa se vidimo protiv cigana.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Dejan »

Војводина : Раднички 1923 24. новембар 2012, 16:00

Главни судија: Спасић Нинослав

Помоћни судија 1: Милутиновић Срђан

Помоћни судија 2: Гагић Милош

Четврти судија: Обрадовић Срђан

Посматрач: Савић Здравко

Делегат: Царан Ђорђе
http://www.fss.rs/sr/referees/delegiranje_sudija.html" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by lazarr »

2 komada,2 komada
to je nasa nada........

Sutra dajemo 2 gola i belezimo najubedljiviju pobedu.
2:0
Locked