Pojacanja

Guest

Pojacanja

Post by Guest »

Konacno i neke lepe vesti. Posto je vec 6 meseci bez angazmana danas u 12h u prostorijama kluba ugovor na 6 meseci bi trebao da potpise Zoran Mijanovic(bivsi reprezentativac). Zoran je Vsino dete i mislim da bi time konacno resili pitanje golmana. Kako sam cuo iz dobro obavestenih izvora nase redove ovih dana bi trebao da pojaca i proslavljeni golgeter Igor Bogdanovic jer je raskinuo ugovor sa Bekescabom zbog neizmirenih dugovanja. Zeleo bih da pozdravim nove poteze uprave jer sa ova dva proverena igraca nas tim ce dobiti sasvim drugi izgled!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

SJAJNO

Post by Владика »

Za Kizu Mijanovica sam i ja cuo jer mi je covek komsija. On je sasvim o.k. momak i siguran sam da ce biti veliko pojacanje timu. Sada za Igora Bogdanovica to vec ne mogu reci ali ko zna, mozda konacno proradi!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Je*i ga mi samo gomilamo golmane i napadace. Ajde onda da dovedemo jednog kako treba. Uostalom. ne vidim razlog za dovodjenje Mijanovica, Canovic sve bolje brani..tu je Tode..stvarno nepotrebno. Za Bogdanovica ne znam...imao je dobru sezonu u Madjarskoj, mozda ga krene i kod nas...Nisam bas siguran u to da cemo dobiti taj "novi izgled", ekipa vec lici na nesto, a nadam se da ce se to potvrditi i u Cacku.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

sta ce nam oni?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Igora sam sinoc sreo ispred jednog poznatog lokala u gradu samo se zagonetno nasmesio na pitanje otkud on u NS,izgleda da sad maske padaju,tj.gde ima dima ima i vatre...

Ocekujemo i slike od Minje sa potpisivanja Bosketovog ugovora
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Ne razumem uopste... Posebno mi je za oko zapalo ono "proslavljeni golgeter". Ne znam samo gde se proslavio, u Vosi sigurno nije. Sto se nije vratio u zvezdu? Sada kada bi trebalo mladi da dobiju sansu, dovodi se Igor Bogdanovic? Dajte ljudi, jeste li vi bazdareni kako valja? Igor je gori od Marka i Vukelje zajedno....
You'll never walk alone!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Tandem u spicu IGOR & MARKO i odoh ja u Dunav :shock:

A sto se Mijanovica tice,ja sam prosle nedelje cuo da je on potpisao za CSK i mislim da je vec branio tamo,ali ne znam prijateljsku ili zvanicnu!!!

Pridruzujem se svima koji misle da nema potrebe za takvim igracima... jer,desice se Lukic,Jelic,Puaca i njima slicni.Do prve ponude i ciao!!!! Vise sam da se isforsira ovaj mladi tim pa makar se i nervirali i borili za opstanak sa njima.
Image
stoka
Posts: 17
Joined: Wed Jan 19, 2005 8:16 pm

Post by stoka »

Duke wrote:Sada kada bi trebalo mladi da dobiju sansu, dovodi se Igor Bogdanovic?
Voja wrote:Pridruzujem se svima koji misle da nema potrebe za takvim igracima... jer,desice se Lukic,Jelic,Puaca i njima slicni.Do prve ponude i ciao!!!! Vise sam da se isforsira ovaj mladi tim pa makar se i nervirali i borili za opstanak sa njima.
8) 8) 8)
Nemam sta da dodam :wink:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Ovo je stvarno prevrsilo svaku meru.Pa taj Mijanovic nije mogao da nadje klub dve godine od kako je otisao(necu da kazem grublju rec) iz Farensea iz Portugalije.A o Bogdanovicu svi imamo isto misljenje.Ciji li su sad interesi u pitanju i ko ih dovodi?Ne sekirajte se brzo ce to biti napisano ovde.Zamolio bih trenera(nije napad na njega) da nam kaze da li je on dao befel da se dvojica vec pomalo isluzenih igraca dovedu i zauzmu mesto nekim omladincima,ili on sa tim nema veze.Ja jesam za pojacanja ali ona moraju biti bolja od postojecih igraca a kako mi se cini ova dvojica nemaju nista bolje od Canovica,Todica,Belica,Vukelje pa cak i M.Jovanovica.Sretno u Cacku.Pozdrav.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Za Mijanovica sam cuo da mu je klub ostao duzan neke silne pare pa je valjda ovo neka kompenzacija dok ne nadje neki inostrani angazman? Sto se tice Igora ja mislim da on svakome od nas dodje po 1000 evra za svo ono nerviranje zbog njegovih promasaja. Ne znam zasto ponavaljamo greske, covek je jos igrao u Zvezdi! :evil:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Jel ovo neka prvoaprilska šala?Ako nije UŽAS!
Svaki komentar je suvišan.Prijatelju, najzad da se složimo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sad se setih jednog naslova iz novina "Mijanovic kao Sirer"!!!
Naime,igrali nasi (ne treningu) izmedju sebe,i falilo im igraca pa uzeli Mijanovica da igra u napadu,a on da 3 gola.E sad,razmisliti o soluciji da dovedemo Mijanovica kao pojacanje u napadu vec ima nekog osnova :lol: Secate se onih njegovih silnih voleja i makazica u poluvremenima meceva na kojima je bio Vosina rezerva? :lol:
Image
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

_

Post by Minja »

Vest je tačna, sa malom korekcijom, Igor je potpisao ugovor, a Zoran će to uraditi u ponedeljak. Ugovori su na 2+2 godine (opcija). Igor stiče pravo da igra protiv Zemuna, a Mijanovića treba očekivati na golu za dve nedelje.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

A Minja pascu u nesvest....... :cry:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
gabric_a

Re: POJACANJA!!!!!

Post by gabric_a »

Anonymous wrote:Igor Bogdanovic jer je raskinuo ugovor sa Bekescabom
Nije sa Bekescabom,nego sa Debrecinom (2. u madjarskoj ligi sa isto bodova kao Ferencvaros) :wink:
Dobar je Bogdanovic,proglasen je za najboljeg stranog igraca u Madjarskoj,2. strelac Debrecina sa 7 golova).I u prosloj sezoni je davao dosta golova,nadam se da ce i u Vosi da proradi!
Locked