18. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Slanina

Post by Slanina »

Ne mogu da verujem da mi nemamo ni jednog komentatora koji zna bar 60% igraca iz nase lige!Ovaj Andrijasevic il je pijan ili je totalni kreten!Njemu su navijaci Vojvodine navijaci Zvezde,Mandic mu je "mladi" igrac koji je odigrao samo dve utakmice za Vosu,Maslic mu je Jovanovic ima jos toga samo ne mozes pohvatati!
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

O Marku Jovanovicu ne zelim da cujem vise ni jednu jedinu rec. Covek je stoka (Stoko izvini). Sramota da covek koji promasi ovakve prilike, moze sebe da nazove spic igracem. Inace, stisli smo ih dobro, imali sansi, al dzaba kad nama cigani iz prilike i po daju dva gola.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Pa ljudi moji kakave sanse ovaj Jovanovic propusta!! Ne mogu da verujem...i onda u sledecem napadu cigani daju gol. Prijatno sam iznenadjen igrom Vose, napadaju, igraju ofanizvno, ne znam kada smo zadnji put tako igrali na marakani. A ne igramo bez Kize, Dundje, Govedarice, Belica..
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Posle prvih 45 minuta zvezda vodi 2:0!Zaista neverovatno :!: :!: :!:
Vojvodina je celo poluvreme bila bolja diktirala tempo napadala stvarala sanse!iako je gubila sa 1 nula!Jovanovic je promasio 4 stopostotne sanse :!: :!: :!: Dvaput je potpuno sam i neometan sutirao glavom jednom preko jednom pored gola,mladi Pavlovic je imao dobru sansu ali je lopta prohujala pored stative,Franciskovic je izveo veoma dobro slobodnjak ali je Randjelovic posle parade jedva izbio loptu,Vukelja i Maslic igraju super i uz ubacivanja Lazarevica iz pozadine stvaraju sanse za Jovanovica koji naravno sve promasuje!
I naravno po nepisanom fudbalskom pravilu posle velikih promasaja stize kazna zigic je iskosa sa nekih 14 metara sutirao i pogodio donji desni ugao canovicevog gola!
TRENERU SVAKA CAST ZA IGRU I TAKTIKU ZAISTA NIKO MU NISTA NEMOZE PRIGOVORITI :!:
Da Beli nije bolestan garant bi vec vodili!Ja mislim da mi zaista jovanovica treba da proteramo iz kluba!Taj igrac sa svojim kvalitetom koji poseduje bi grejao klupu i u OFK.Kikindi!
Zaista svim igracima i treneru svaka cast sem jednom napadacu!
Firmasi zaista odlicno navijaju mnogo,mnogo su glasniji od brojnijih cigana narocito se jasno cuju povici ciganske pic**!
Sto se tice komentatora bruka!!!Maslic je gotovo ceo poluvreme bio prekrsten u jovanovica,a Mandic u Maslica bilo je jos dosta bisera...

Sta da kazem nadigrali smo zvezdu u svim segmentima,posed lopte,sutevi na gol...ali i pored svega gubimo zaista nesvatljivo...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

zvezda3:0Vosa!Sta vise reci pekaric je posle centarsuta sa leve strane neometan sutirao tik pored stative,Milutinovic je sa 7 metara malo iskosa posle dobre akcije Vukelje pogodio samo spoljni deo mrze,opet posle promasaja zigic na odbijenu loptu canovica postize treci gol!Vosa je i dalje dobeo igrala ali je usledela povreda Franciskovica,i valjda posle silnih promasaja i umora Vosa je pred kraj utakmice malo popustila,ali je Canovic briljirao na golu!
Voleo bi da vidim zvanicnu statistiku poseda lopte i suteva.Jovanovic u drugom poluvremenu valjda kada je video sta je promasio nije smeo vise ni da sutira :evil: Posebno mi je naljutilo kada su u par navrata Franc i Pavlovic upucivali malo prejake lopte marku ovaj se okretao u njihovom pravcu i kao sa visine ih gledao!TREBA DA SE SKUPE NAVIJACI I DA GA PROTERAJU,AKO TREBA BOLJE DA NEKOM I PLATIMO SAMO NEK IDE :!:

Jako mi se svideo detalj kada je mladi Pavlovic razocaran zbog propustene sanse da se zvezdi da par golova izasao a Djuricic mu je prisao i zagrlio ga da ga utesi...Zaista trener pokazuje da je dobar pedagog Pavlovic je zaista dobro odigrao kao i skoro ceo tim sem znate vec koga!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8906
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

e jebiga... :?

Sta je sa Govedaricom, zna li se koliko je ozbiljno?
1892
Posts: 1085
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

djumiju svaka cast,nije se obrukao...ipak ne moze on covek dati golove
dobro je odigrao mali pavlovic,lazarevic i vukelja?!
licno mislim da mi tu smrdljivu zvezdu ne bi pobedili ni s ronaldom i sevcenkom a ne MARKOM JOVANOVICEM!!!a cini mi se i da kod prvog gola canovic nije bio bas najbolje postavljen(sta je trazio na drugoj stativi...)
sve u svemu-igra NIJE LOSA
-efikasnost KATASTROFA
Come on you Reds!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Govedarica je posle jednog malo jaceg duela na treningu nazalost zaradio potres mozga! :cry:
Guest

Post by Guest »

Jovanovica ako vidim da je obukao dres vojvodine!!!!!!! zapalicu stadion, kakav ljakse celavi....

JOOOOOVVVVVVVAAAAANOVICU MARSSSS IZ KLUBA!!!!!!!!!!!!!!!!1111
MARSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS STOCARUUUUUUUUUUUUUUUUUU
User avatar
Turija
Posts: 10799
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bez obzira na poraz zadovoljan sam, pre svega igrom.
Ne sećam se kad smo ovako nadigrali zvezdu u Beogradu, da su to morali, nevoljno, da priznaju čak i žestoko pristrasni komentatori televizije, pa i trener zvezde Dostanić.Ljudi, ja ne verujem u one procente poseda lopte 52% :48% u našu korist.Mislim, da je realni podatak poražavajući za Zvezdu i da je dobro našminkan za navijački TV auditorijum.
Vojvodina, onakva kakvu želimo.Skoro bez slabih igrača, osim najisturenijih Jovanovića, Maslića, i u nekim situacijama Vukelje.Međutim, ne može im se osporiti htenje, tako da ne mogu da se žestim na njihovu neefikasnost.
Jovanović je kriv za prvi gol i silne promašaje čistih zicera, a i Vukelja je stajao nekorisno.Maslić, nije loš, ali ga je možda ubila trema i klizav teren.Verovatno će morati na klupi da peče zanat, tako da će Prijatelj, izgleda, (iako se ne sme suditi po jednoj ovako teškoj utakmici) pogoditi broj njegovih utakmica ovog proleća.
Od Vukelje sam, moram priznati, očekivao, ipak, više.Primetno igra bolje, dosta dobro deli lopte,ali još uvek nije dobio željenu brzinu i često duže od potrebnog vuče loptu.Što bi se reklo: malo petlja.
Sviđa mi se postavka igre i da su igrači dobro pokrivali teren. Bili tamo gde treba u odbrani i u napadu, Raduje me činjenica da smo izdržali ritam 90 minuta.
Dakle, osmorica veličanstvenih zaslužuju sve pohvale.Pre svega, opet, taj mali Pavlović.Odigrao je fantastično i povrh svega ZRELO.Mandić izvanredan po desnoj strani, kao i ostala trojica odbranbenih igrača, Stepanov, Pekarić i Lazarević, na čelu sa dobrim Čanovićem, osim kod prvog gola.Kasnije je grešku višestruko nadoknadio.
Video sam, danas u Beogradu u igri mladog Đurića, našeg novog Jokanovića.Svaka mu čast, iz Srema na Marakanu i takva igra, kao Jokan iz Novog Sada i Siniša iz Borova Sela, na prvoj utakmici za Vošu.
Zadovoljan sam i sa izmenama ( Popović , Milutinović, pa i Bihorac), što im je pružena šansa, a nismo izgubili igru.Ovde moram pomenuti da mi se čini da bi i Đurović treba da dobije šansu, jer kako dečaci igraju govori to, da tek na kraju spominjem Franca koji je odigrao dobro, ali više ne za koplje iznad ostalih.Šta bi bilo da su tu još Deki ,Ljube i Belić?Meni se čini da će svi morati dobro da grebu za mesto na terenu i klupi.
Realizacija i skok igra u odbrani moraju se popraviti, tj mora se ići u susret lopti, ne čekati je i ne kasniti za protivničkim napadačem.U napadu, nekako mi se čini da nam se špicevi guraju nerazvučeni u peterac, ako to može dobro videti na TV.
Uglavnom, što se igre tiče, Voša jesenas i sada, kao nebo i zemlja, jedino što u narednoj utakmici moramo IMPERATIVNO uzeti prva tri boda.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9881
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Uh,uh,uh.... odakle poceti!? :roll:
Jedna od retkih utakmica u poslednjih nekoliko sezona,zbog koje sam kidnuo sa posla ranije i ... nisam se pokajao.
Mi ovde kao hrabrimo Djumija,a on je 1000 puta "ludji" od nas!!! 8)
Uleteh taman kada su bili graficki prikazi sastava ekipa... na posao sam isao i razmisljao,koga staviti sa Vukeljom,Marka ili Maslica?Sta li ce Djumi presuditi?
Vidim da i on "veruje" Marku... verovatno ce njega i staviti kao startera... kad ono... :shock: :shock: :shock: Vukelja,Marko i Maslic!!!! Ovoga se ni slavni Boskov ne bi dosetio,a svi znamo (i SAM sam vam ovde preneo nekoliko njegovih "lucidnih" resenja u vezi meca sa Atletikom iz Madrida u Kupu sampiona) sta je Vujke u stanju uciniti,samo da iznenadi protivnika.
Na brzinu sam pokusao da desifrujem Djumija i da vidim gde cemo izgubiti,da li cemo igrati bez veznog reda... medjutim,i tamo sve na svom mestu.... odbrana,reklo bi se standardna.... Zaista Djumi,ovom postavkom ne da ste iznenadili zvezdu,nego i sve nas koji ovde sa vama delimo sve ove nase "porodjajne" muke,i moram vam odati veliko priznanje za sam pristup utakmici.Utakmica pocela,a ja i dalje skeptik,ne verujem... kontam iako sa (po opredeljenju) napadacima,povuci cemo se... ali kada u pokusaju razrade prve nase akcije videh svakog igraca na "svom" mestu,rekoh u sebi:"Alal vera Djumi,bice ovde krvi".
Ali,da sve ovo ne bi licilo na bajku pobrinuo se nas.... znate vec... :lol: Marko,Marko....
Ajd sto se covek (ispostavice se) drzao procenta realizacije iz Antalije,Koreje (Minja,gde si sad?Hoces li ga opet braniti? :wink: ),nego... kako samo pusti onog bisevca da nam zabije gol... bez reci sam. (PRVI GOL) Canovic - kriv ili ne?Zaista ne mogu da kazem,jer nikada u zivotu nisam bio ni na jednom treningu golmana,i nemam taj kvalitet da procenim,mada mislim da i nije bas toliko kriv.Pre bih rekao "KASNO MARKO..." :(
Sta reci za nasu igru u prvom poluvremenu (posle primljenog gola)?
Za mene je to bilo FANTASTICNO izdanje Vose!!!! 8)
Momci su radili sve ono sto sam samo mogao u snovima ocekivati od naseg tima.
Sve me malo podsetilo na nasu ekipu predvodjenu "JEDAN JE SAULA GORAN" i na izdanje iz perioda kada smo bili jesenji sampioni.Neko ce reci,zvezda se nije naprezala,pa zar "EKIPA NE IGRA ONOLIKO KOLIKO JOJ PROTIVNIK DOPUSTI"?
Svim segmentima igre sam bio prezadovoljan,sem zavrsnicom.Odavno nisam video takvu smirenost u odbrani i mirno i racionalno iznosenje lopte iz naseg kaznenog prostora,bez bespotrebnog napucavanja i bunarenja.Lazarevic je BRILJIRAO!!!Odavno nisam doziveo da igraci Vose spoje pet dodavanja,od noge do noge... da imamo koncepciju,sistem... da se prepoznamo kao ekipa koja ima cilj,u kojoj igraci ne zuje kao muve bez glave (sem mozda jedne :wink: ),pa raznolikost suteva,i iz 5 metara,i sa 16 i sa 30.... Toliko suteva zvezdi nismo uputili od nase poslednje pobede pa sve do ove utakmice zajedno.U pojedinim trenutcima,uhvatih sebe kako sanjam,sanjam da je ova ekipa 5 sezona zajedno... da osvajaju prvenstvo... brzo sam ja zaboravio i Belog i Dekija,Ljubeta,Kizu.... Pustili smo mladost da igra i nimalo nismo pogresili.Nazalost,dok sam sanjao Marko se silno trudio da me probudi,drmao me je,sutao,derao se... i kada se (napokon) nemocan okrenuo i predao dodje onaj krakasti zigic i probudi me,rasprsi mi san.Da je ostalo 1:0,prvim poluvremenom bih bio prezadovoljan,ipak poneo sam i malo gorcine na pauzu.Jos da iznesem dva tri zapazanja iz prvog poluvremena... Vise cenim Todica od Canovica,ali mu moram odati priznanje za onu intervenciju u prvom poluvremenu kada je skinuo onaj sut iskosa (po zemlji) sa ivice 16 m.,jer pouzdano znam da su to "Todiceve lopte" :D i da bi vec tada bilo promene na semaforu. :x
Vidim i svi vi ostali,koji ste gledali prenos prepoznali ste "talenat za prepoznavanje igraca" kod komentatora cije ime nije ni vredno spominjati.... zna li on gde je uopste Novi Sad??? :?: :?: :?: SRAMOTA!!!! :twisted:
Mada,i mene je malo "zbunio" transparent "NAPRED VOSA" na ciganskoj tribini???? Jel to onaj od utakmice u NSu ili se opet "nesto" desilo????
Drugo poluvreme,ocekivano... ipak su ovo mladi momci da bi ucinili cudo i dostigli 0:2!!! Ali mi je drago da i dalje nisu odstupili,mada su kako je vreme odmicalo vidno popustali... nije im zameriti.A dostanic se osokolio pa poceo da se razmece spicevima,a??? :lol: A nije ni svestan da mu je najbolji spic bio.... Marko,Marko.... :arrow: e,sve sam cekao da navijaci zapevaju "Djumi,naljutio si Voju" 8)
A Marko kao Marko,pici po starom.... nema veze,ne krivim coveka,cak sta vise odusevljen sam njegovom zeljom,borbenoscu,razgrtanjem protivnickih igraca... kamo srece da imamo 11 takvih u ekipi,ali koji jos i ZNAJU FUDBAL!!!
SBBKBB... (sta bi bilo,kad bi bilo) Beli ili Deki,ili ja,Djumi... bilo ko,umesto Marka.... ma gde jos u sred beograda da ih tucemo... 8) ovako je nekako logicnije. :lol:
Mislim da je Djumi otkrio pravu poziciju za Vukelju,ali da ovaj vise mora da postuje saigraca... primetio sam i nekoliko nerezonskih resenja,prilikom dobre osnove za dobru akciju.
Maslica vidim prvi put,i mogu reci da je simpatican profil igraca,ali mi se cini da nema "zimske gume" il se varam!?Mozda u tandemu sa Belim... videcemo....
Canovicu kao golmanu koji je primio 3 gola,ne mogu dati prelaznu ocenu,mada mu ne mogu nista extra ni zameriti.Svi ostali su odigrali u skladu sa svojim trenutnim mogucnostima.
Gledam sada ovaj post i vidim da ne dadoh komentar o Francu!!!?
Franc je danas bio istinski vodja ove ekipe,gazda na terenu sto se kaze... povremeno me podsetio na pixija,jer se na marakani predstavio bas u takvom izdanju.Prvi put sam 100% zadovoljan igrom koju je Franc prezentovao,dobri pasovi,pravovremene reakcije,izuzetno dobra defanziva... i jos i nekoliko suteva... iz dana u dan,sve bolji i bolji...
eto,Djumi... pre meca sam rekao da ces danas pokazati sta mozemo ocekivati od tebe kao NASEG TRENERA,i zadovoljan sam.A nadam se i ostali na forumu,pa i PRIJATELJ!!!

Da zakljucim: prilaz utakmici sa zvezdom kakav i treba da ima najstariji prvoligas,ponosan i drcan...
rezultat "strasan",ali smo njime (cini mi se),pokrenuli FK VOJVODINA,stali na noge... napravili osnovu za radovanja koja slede... :!:

Ima li neko nesto protiv mog posta??? :wink:

p.s.eh,da cesce dolazim na meceve,malo bi mi bio ceo forum za "moje utiske" 8)
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Fotografije sa utakmice

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Neka uvek ovako igraju na strani, nece mi biti zao ako izgube sve jednu utakmicu do kraja u gostima! Nisam uspeo da se setim (i pored intenzivnog napora) kada smo poslednji put tako nabili zvezdu na marakani (a i kod nas, sem recimo 94/95 i naravno nesto ranije). Licno sam prezadovoljan prikazanim, a rezultat je nepravda. Cenim da nas je ubio onaj drugi gol, jer da je ostalo 1:0 letelo bi perje u nastavku, utakmica bi bila jos bolja...

Sjajno izdanje Firme, posebno u prvom delu. Tenzija je pala u nastavku, kako na terenu, tako i na tribini.

Napali smo ih i izgubili! Muski! Nije nas hteo gol (ili Marka). Iz ove utakmice moze mnogo da se nauci. Mnogo! I uliva nadu, bar meni...
You'll never walk alone!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Lepo je kad u državi imamo stručne komentatore... E, pa zar ti nije profesionalno zanimanje, pa jedino što on u svom polsu treba je da izvuče napamet sve igrače prve lige u pola noći, ili ako neće mnogo da se napregne bar sa utakmice koju vodi... Tekmu ste svi prokomentarisali i rekli sve fino, naravno malo subjektivno navijački, al šta da se radi kad volimo Vojvodinu. Djumiju svaka čast i sve najbolje protiv železnika, utakmice koje se najviše bojim, a ako bude nameštena nek nam da bar signal ko što je rekao u jednom od predhodnih postova, da će sedeti na klupi ceo meč, da znamo onda šta nam je činiti... za kraj ću se izraziti u stilu Lube Tadića iz Marša na Drinu, srećo, jebem li ti...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Djumi, hteo bih da cujem vas utisak sa utakmice :)
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked