Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Go west »

User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Beonic »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vra/300753" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Danas se nastavlja druga kineska liga i odmah na radaru John Mary :mrgreen:
Merijeva Meizhou Hakka je bila po kvotama autsajder kuci (kec 3.5),ali su izvukli nereseno 3:3 iako su vodili 2:1.
E sad,za strelce je bolje da ne pisem nista :mrgreen: UZIVAJTE!!!! :cheers: :cheers: :cheers:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=v8qObhKKttI[/video]

Ako se ne varam trenutni ucinak u 14 kola 12 golova (cela ekipa dala 22 gola)
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4851
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Da nismo drustvo trulih kompromisa i precutnih dogovora muljatora, neko bi za ovog coveka lagano mogao da odgovara... :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Image

Evo je trenutna lista strelaca u drugoj kineskoj ligi... kada je odlazio iz Rudara na Transfermarktu vrednost je bilo 500 000,danas je 850 000.
Inace liga je veoma teska za bilo kakvo pracenje... sem ovih mini video izvestaja nemoguce je doci do bilo kakve statistike meceva,a gledajuci ovaj video postoji sansa da je Meri nastupao samo 60 minuta...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VLv8gnTuY3s[/video]

Inace veceras u prijateljskom mecu CD Marino - Tenerife 0:3 prvi gol na mecu postigao je Filip Malbasic
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4851
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Gde su, šta rade...?

Post by gospodinFKV »

Mag trenerskog zanata, zajedno sa onom pobeguljom s priprema i Putincaninom, ispao u prvom kolu kvalifikacija za LS. Pored pomenute dvojice, dvomec je igrao i Avramovski. :mrgreen:
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by lazarr »

http://mondo.rs/a1120252/Sport/Fudbal/I ... ekord.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Stolica nastavlja sa neuspesima....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

16.kolo II kineska liga Meizhou Hakka - Shijiazhuang 1:0 (John Mary u 90+1) :mrgreen: 8)
Mec odigran jos danas u 13h,hteo sam da sacekam i video,ali nikako. Hakka posle 16.kola 2.mesto na tabeli,Meri sa 13 golova prvi strelac lige :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Napokon i video :lala:
Rekao bih i vise nego srecan gol,ali sto Karasi kaze da nije sutnuo sigurno ne bi ni usla :mrgreen: Inace Meri i dalje zadrzava visok procenat iskoriscenih sansi,mislim da mu za gol treba manje od tri suta u okvir sto je vise nego fantasticno.

I jos jedna (bar meni) zanimljivost... Meri je po odlasku iz Vose postigao 3x vise golova nego sto je proveo minuta u dresu Vojvodine (igrao 12 minuta za nas,dao preko 40 golova po odlasku) 8)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=KbGLf1oaiDU[/video]

p.s.kao nekada uz Gluscevica u Extramaduri,Utrechtu,Laneta kada je presao iz Rusije u Standard,kada sam osetio mogucu eksploziju i posvetio svoju paznju pracenju njegovih igara ovaj put sam pomislio da ce Meri da eksplodira i ostao uz njega i njegovu karijeru i kao sto se da primetiti napravio je pozamasan "dosije" na ovom forumu :mrgreen:
:cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Dusan Tadic postigao debitantski gol za Ajax u Gracu protiv Sturma,kvalifikacije za ligu sampiona :cheers:
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Beonic »

Дневник wrote:У Борац из Шајкаша отишао је искусни Лазар Веселиновић.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9889
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Beonic wrote:
Дневник wrote:У Борац из Шајкаша отишао је искусни Лазар Веселиновић.
To sam cuo jos pre nedelju ili dve. Lazar i njegov rodjeni brat predvode Borac,a Lazar dosao kao pozajmljen igrac iz Proletera :mrgreen:
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Beonic »

Voja wrote:
Beonic wrote:
Дневник wrote:У Борац из Шајкаша отишао је искусни Лазар Веселиновић.
To sam cuo jos pre nedelju ili dve. Lazar i njegov rodjeni brat predvode Borac,a Lazar dosao kao pozajmljen igrac iz Proletera :mrgreen:
Veoleo bih da igra, baš me zanima koliko bi dao za sezonu u četvrtoj ligi. Sve ispod 15 bi bilo razočarenje. Čovek je u poslednjih 71 ligaških utakmica u raznim ligama dao svega 7 golova kao najistureniji igrač. Slab posle odlaska iz Voše, ali se bar zaradilo.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Beonic »

Igrač koji je prošao našu školu, Đorđe Šušnjar, vratio se u naš fudbal. Potpisao za Mačvu.
Nikola Kovačević posle polusezone u Letoniji gde se nije naigrao, brzo se vratio i potpisao za Surdulicu.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grof Žekula »

Вечерње новости wrote:Radoju zove Leganes

Nemanja Radoja još uvek nije produžio ugovor sa Seltom i za sada nema informacija da li će ga i potpisati.

U međuvremenu se javio Leganes sa ponudom od četiri miliona evra za srpskog vezistu, ali Selta traži 10 miliona.
Post Reply