12. kolo: Vojvodina-Borac 3:0

User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

12. kolo: Vojvodina-Borac 3:0

Post by budababa »

Nakon pauze koja je iskoriscena za prijateljske utakmice "A" reprezentacije, kao i takmicarski okrsaj mlade reprezentacije, nastavlja se domaci sampionat. Na stadionu "Karadjordje" gostovace cacanski Borac, tim koji je u proslosti u nekoliko navrata uspevao da nam pomrsi racune i povuce rucnu kocnicu zahuktaloj Vosi. Sa druge strane, svi se rado secamo slatke crveno-bele osvete (5:0) i prizeljkujemo nesto slicno i u ovom mecu. Cinjenica je da na domacem terenu imamo slab ucinak (2-2-1, tj. 8 bodova od mogucih 15), ali je cinjenica da i Borcu ne leze gostujuci tereni. U poslednja tri gostovanja u prvenstvu oni su zabelezili isto toliko poraza (Metalac 0:1, Crvena zvezda 0:1, Mladi radnik 1:2). Generalno, Borac vazi za "najdrazeg gosta", posto je na dosadasnjih 6 utakmica uspeo da osvoji samo 1 bod. Na konferenciji za stampu u petak dobicemo i pouzdane informacije da li je nas lekarski tim uspeo da se izbori sa mnogobrojnim povredama. Po svemu sudeci, za vikend nas ceka lepo vreme, pa eto sijaset dobrih razloga da se vidimo na "Karadjordju" i ispratimo novu pobedu Vose.
Last edited by budababa on Wed Nov 25, 2009 12:31 am, edited 2 times in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Veoma vazna utakmica za nas, pobeda se namece kao izriciti imperativ!
Borac ima jednu veoma iskusnu i dobru ekipu, predvodi ih Davidov, Dmitrovic, Dragutinovic i ove sezone odlicni Mugosa!Ima 4-5 nasih bivsih igraca sto ce im sigurno predstavljati dodatni motiv!
Lepa prilika da posle dobrih reprezentativnih uspeha u dobrom raspolozenju podrzimo voljenu Vosu!
Za subotu se prognozira lepo vreme, tako da svi na stadion! Ne navijajte iz kuCHe :))
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Borac nam je duznik vec dugo vremena, vreme bi bilo za naplatu...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Lagani kec. Vreme idealno sutra. Svi na "Karadjordje".
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Kamenica wrote:Lagani kec. Vreme idealno sutra. Svi na "Karadjordje".
Verovatno neće biti baš tako lagano, imamo dosta rovitih i povređenih igrača, a da se ne lažemo Borac je sasvim solidna ekipa sa iskusnim igračima kao što su Dmitrović, Davidov, Mugoša, Stojčev... ali nadam se pobedi i ona bi nam mnogo značila posle remija po onoj kaljuzi u Jagodini.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ми једностано морамо победити данас! Надам се да ће екипа после ремија у Јагодини наставити да игра, тачније да су се ужелели фудбала, јер оно на оној каљузи није био фудбал. Волео би да данас приметим да желимо победу по сваку цену. И ако примимо први гол, да се екипа не предаје и да стисне Чачане па шта буде. Наше је да их са трибина подржимо, да им цео меч дајемо "паприке" :D Кренуо сам на утакмицу, на време да се уђе и мало утера страх Чачанима на загрвању 8)
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Borac je ekipa koja nam ne lezi vec duzi niz godina. U kakvoj god da su bili formi, ovde su uzimali bodove.

Ajde da vidimo da li je g.Babic taličan da razbije taj maler.
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Vojvodina - Borac 3:0
Sva tri gola postigao je Mrdja.
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Cini mi se da je ovo prva utakmica posle one protiv Hajduka iz Kule u prvom kolu da sam posle zavrsetka iste otisao kuci pevajuci. Lepo vreme i odlicna partija nasih ljubimaca na "Karadjordju". Iz prvog poluvremena bih pored dva gola izdvojio i one dve odlicne akcije koje samo igrom slucaju nisu rezultirale pogocima. U drugom delu maestralna partija Tadica (bio odlican i u prvih 45 minuta) i vise je nego jasno da Tadic mora da odigra dobro da bi Vosa pobedila sa velikom gol razlikom. Dragan Mrdja danas 3/4 sto je odlican prosek, samo napred majstore. Aleksic sa velikom zeljom mada je previse solirao, prava steta sto mu onaj zadnji sut nije usao u gol. Istakao bih opstu borbenost i pozrtvovanje svih igraca, a koliko to u sportu znaci najbolje se videlo kod treceg gola. Stojcev ispracen aplauzima a Davidov ovacijama sa stadiona.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Stavivši po strani da ne zaslužuje kapitensku traku pre svega jer nije naše dete, i posmatrajući samo njegov učinak na terenu, verujem da Mrđa na ovom forumu trpi nezaslužene kritike, momak je u dosadašnjem delu prvenstva dao 9 golova, nad njim je napravljeno 2 penala i imao je, ako se ne varam, jos 3 direktne asistencije za gol, ne znam šta je jos od fudbalskog umeća potrebno na ovom forumu da pojedinci počnu malo objektivnije da sagledavaju njegov celokupan učinak...
Come on you Reds!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Par fotografija pre popunjavanja foto-galerije

Image
Image
Image
Last edited by Minja on Sat Nov 21, 2009 6:53 pm, edited 3 times in total.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Utakmica danas,prava prijateljska,verovatno cu biti u manjini ali ja definitivno nisam odusevljen...Tadicu svaka cast,na igri a sve ostalo jedan debeli prosek!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Najbolja utakmica od pocetka sezone.Borbeno i efikasno.Brkic jos nesavladan u prvenstvu,ludnica.Publike malo,ali njeno ponasanje za svaku pohvalu,posle svakog dobrog poteza,makar bio na nasoj polovini,usledio je aplauz.To treba igracima.Dve asistencije Tadica i jedna Medojevica za Mrdjina tri komada,prvi je strelac lige i ajde sad vise prestanimo sa prozivanjem tog coveka,u cemu je fora?
Idemo dalje,kup je nas.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

1892:

S obzirom koliko se Mrdja visoko kotira u akciji za izbor igraca sezone (a nalazi se u samom vrhu) mislim da su tvoje kritike o neobjektivnosti clanova ovog foruma sto Mrdja nije dovoljno cenjen u najmanju ruku neumesne.

Mrdji zameram sto je (barem u onakvoj postavci igre kakvu je forsirao Stepanovic) bio veliki potrosac lopti i imao veoma mali procenat realizacije. Inace mi se svidjalo to sto je brz i sto ume da odigra dobar zavrsni pas tako da je u to vreme po meni bio uspesniji kao asistent nego kao egzekutor. Takodje, velika vecina tih golova sto je dao ove sezone su bili protiv relativno slabijih ekipa dok bi pred iole ozbiljnijim protivnikom njegov ucinak bio mnogo slabiji. Mrdja jednostavno ne moze sam da igra u napadu, sto je od njega do sada bilo trazeno. Njegovi promasaji su nas vec kostali isuvise bodova ove sezone.

No pitanje je koliko je za to kriv sam Mrdja a koliko pogresno postavljena igra celog tima. Videcemo sada kako ce pod Sosom to da funkcionise, mozda u ovoj varijanti Mrdja proradi... Vreme ce pokazati...
Locked