32. kolo: Vojvodina-Banat 4:1

Ko osvaja 3 boda?

Vojvodina
18
95%
Banat
1
5%
Niko
0
No votes
 
Total votes: 19

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

32. kolo: Vojvodina-Banat 4:1

Post by mihailov »

Nismo jos ni sumirali utiske sa meca u Smederevu,vec je vreme za novi okrsaj.Vojvodina ce pokusati da uknjizi trecu pobedu ove sedmice i sestu pobedu u nizu.Protivnik iako kao pretposednja ekipa deluje bezopasno,mora se uzeti u obzir da smo se itekako mucii sa njima ove sezone.Tada zadovoljavajucih(kako za koga)1:1 u Zrenjaninu i tesko stecenih 1:0 na Karadjordju upozoravaju na opreznost.Ipak,u medjuvremenu desilo se mnogo stvari-Banat je vec zakoracio u Telekom ligu dok Vosa igra sve bolje i ne ostaje nista sem da ih ispratimo u nizi rang.
U subotu ce se ponovo cuti huk sa severa,prvi put nakon smrti naseg brata Dejana.Takodje se nadam da semafor nece opet zakazati :D
Ulaz na sever je besplatan!
Napred Voso!
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Još jedna sezona je na izmaku...
Poslednja utakmica u Novom Sadu uvek sa sobom nosi neku posebnu draž.
Takođe, sutrašnji meč je lepa prilika da neki naši mladi igrači ubeleže debitantski nastup u prvoligaškoj konkurenciji.
A tu će biti i MJ :lol:

U svakom slučaju, ima dovoljno motiva za dolazak na utakmicu, pa se nadam da će i tribine našeg stadiona biti barem malo punije nego inače.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

021 wrote:Još jedna sezona je na izmaku...
Poslednja utakmica u Novom Sadu uvek sa sobom nosi neku posebnu draž.
Takođe, sutrašnji meč je lepa prilika da neki naši mladi igrači ubeleže debitantski nastup u prvoligaškoj konkurenciji.
A tu će biti i MJ :lol:

U svakom slučaju, ima dovoljno motiva za dolazak na utakmicu, pa se nadam da će i tribine našeg stadiona biti barem malo punije nego inače.
samo se ti smej kruze price da ce nas na leto pojacati mladjani mj :lol: :lol: :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

kuzma liman wrote:samo se ti smej kruze price da ce nas na leto pojacati mladjani mj :lol: :lol: :lol:
Jaoj ne prizivaj bedu, jer ce se stvarno desiti...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Vojoooooooo... :lol:
CICA GLISA
Posts: 28
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:14 pm

Post by CICA GLISA »

Ko je MJ ????
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Igracina koji je dao dva gola partizanu na jednoj utakmici na jna a ovi nezahvalnici ga pljuju :D
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

CICA GLISA wrote:Ko je MJ ????
Maradona Jovanovic
Napred Voso!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

U utakmici za jos jednim srpskim instant klubom od kojeg smo bolji bar 10 puta ocekujem novu pobedu, sestu zaredom i njihovu selidbu u drugu ligu. S obzirom da nam je ovo poslednja u Novom Sadu ocekujem isto tako da priliku dobiju i Vosina deca, ne moram bar danas gledati one igrace koji bi da mi se dokazu u poslednjoj domacoj utakmici, ako brate nisi pokazao nista tokom cele polusezone nemoj mi sada ni ulaziti u igru, nadam se da ovo moje misljenje deli i Brzic.

Druga stvar koja me je zabrinula je ta da je u kladionici Forma blokirano X2 na banat, nadam se da je to obicna packa i da danas nece biti trgovine i prepustanja bodova banatu. NEMA PRODAJE, vise :!: :!: :!:

AJMO VOSO :!: :!: :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

CICA GLISA wrote:Ko je MJ ????
Zelim da pozdravim Cica Glisu,koga koliko se secam duze vreme nije bilo na forumu,a njegove postove sam uvek voleo citati...

MJ - Marko MARADONA Jovanovic.... Moj omiljeni igrac,mozda i najomiljeniji od kako navijam za Vosu.
Sto se Banata tice i utakmice sa njima,ista mi se misao javlja kao i za svaki mec posle petarde na Marakani - DZABA SADA!!!!
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ko je ovaj jedan sto je glasao za banat? :lol:

Metn'o ga i Sepuja konacno.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Radoye wrote:Ko je ovaj jedan sto je glasao za banat? :lol:

Metn'o ga i Sepuja konacno.
I Djurovski Bogami...
Napred Voso!
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Predstava je završena. Spuštena je zavesa na fudbalsku 2007/08 u Novom Sadu. U prijatnoj atmosferi lako je savladan slabašni Banat i tako zasluženo poslat u drugu ligu. Od samog početka razlika u klasi bila je evidentna, tako da je ostalo samo pitanje konačnog rezultata. A on je mogao biti ubedljiviji, da su Sepuja i Pantelić u II poluvremenu iskoristili svoje 100% prilike. Posebno je bila lepa akcija kada je gotovo ceo naš vezni red izmenio pasove, posle čega je Pantelić ostao sam ispred gola, ali nije uspeo da pogodi mrežu. Sepuja neočekivano dobio priliku već u prvom poluvremenu (pošto je Buača povredio neki drvoseča iz Banata), i ostavio odličan utisak. Zaista šteta što nije više igrao, jer verujem da bi bio podjednako efikasan kao danas. Đurovski me je prijatno iznenadio željom i zalaganjem na početku, ali nažalost posle datog gola više se nije video na terenu. Što se mene tiče, može da pakuje kofere... Grozdanovski prinudno na desnom beku odigrao solidno, mada ruku na srce nije ni imao puno posla, kao uostalom ni cela odbrana. Banat je jedino i mogao dati gol upravo na način kako ga je postigao. Pavićević je napravio veliku grešku (ne znam otkuda mu ideja da vraća loptu glavom iza leđa), a Brkić nije uspeo da dođe do lopte. MJ se nije proslavio, mogao je dati gol u drugom poluvremenu, ali siguran je bio Brkić, koji je uz tu imao još nekoliko finih odbrana, ali i jednu manju grešku kada mu je lopta iskliznula iz ruku u korner. Zamerka Brziću što nije pružio šansu u nastavku malom Medojeviću, šta bi ga koštalo? Umesto njega, gledali smo Tumbasovića, koji je imao jedan zapažen solo-prodor, posle koga je usledio penal, pošto je srušen u šesnaestercu. Tadić je pokazao veliku sebičnost kada je bukvalno oteo loptu kako bi on isti izveo. Sa tribina je taj potez ispraćen zvižducima, jer je dobar deo stadiona želeo da Sepuja postigne het-trik. Inače, publika je danas bila raspoloženija nego inače, najviše aplauza pobrali su Sepuja i Kiza, koji je takođe bio vrlo aktivan u ofanzivi i imao puno dobrih poteza.
Utakmicu je sa istočne tribine pratio i bivši Predsednik.

P.S. Ja sam glasao za Banat, eto tako bezveze :D
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Jedan ispracen u II ligu, sledece kolo OFKu u baraz 8)

021 je rekao vecinu.Banat katastrofalan da ne poveruje covek da tako igra jedan tim koji mora da grize...Ma srecan put.
Treba napomenuti da smo imali i 3 stative,bar mi se tako cinilo sa severa,ali pola nisam video zbog sunca.
Nadam se da povreda Buaca nije ozbiljnije prirode i zao mi je sto Mitosevic, Medojevic i ostali klinci nisu dobili sansu.Nadam se da ce bar dobiti na Karaburmi jer su zasluzili!

OVO JE POBEDA - POBEDA ZA DEJANA!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Svaka cast momcima koji su smogli snage da dobro odigraju po onako sparnom vremenu i zasluzeno pobede.Bilo je ubedljivo,moglo je ubedljivije ali ne za cim da zalimo.
Uglavnom je sve receno,pohvale igracima,pohvale treneru.Ipak najvece pohvale nama navijacima!Na severu solidna brojnost i prava ludnica u drugom poluvremenu.Ovo je bilo navijanje za naseg Dejana!
Bravo i za glasan zapad kao i verni istok!
Napred Voso!
Locked