29. kolo: Cukaricki-Vojvodina

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

29. kolo: Cukaricki-Vojvodina

Post by Radoye »

tabela nakon 28. kola:

1. Gojko Kacar 33
2. Aleksandar Popovic 19
3. Vladimir Buac 14
4. Igor Djuric 13
5. Trivunovic 9
6. Joseph Kizito 8
7. Miodrag Pantelic 7
= Sasa Drakulic 7
9. Aleksic 6
= Grozdanovski 6
= Ranko Despotovic 6
= Mir.Milutinovic 6
13. Nino Pekaric 5
= Tumbasovic 5
= Pavicevic 5
16. Sepuja 3
= Dusan Tadic 3
18. Stojcev 2
= Sarac 2
= Stosic 2
21. Djurovski 1
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

1.Brkic-spasao nas u dosta navrata
2.Vukajlovic-evro golcina
3.Grozdanoski
Nazalost,nisam uspeo da prisustvujem utakmici,tako da glasam na osnovu Radio prenosa kao i pregleda na Sosu
Napred Voso!
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Trivunovic 3 boda
Popovic 2 boda
Pantelic 1 bod (bez obzira sto je kratko igrao, opet sjajna borbenost, nekoliko odlicnih prodora i asistencija za gol)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Hteo sam da glasam kao MIlan i da sam gledao celu utakmicu, verovatno bih tako glasao, znajući kako igraju Trivunović, Popović i Pantelić.Međutim, pošto sam od utakmice video samo ono što je bilo na SOSu, onda moram da ispoštujem princip viđenog (pri ličnom glasanju).
Panta je stvarno majstorski namestio šansu Vukajloviću, koji je isto tako šutirao i doneo nam pobedu, koju je Tadić svojim golom učvrstio.
Ne mogu prenebreći i činjenicu, kao i značaj gola Grozdanovskog.Isto tako ne mogu prenebreći i činjenicu da nas je Brkić spasao svojim intervencijama u nekoliko čistih zicera, tako da ću glasati ovako:

1.Grozdanovski 3 boda
za odličan gol i vođstvo Vojvodine koje je nerviralo i sputavalo Brđane gotovo celo drugo poluvreme

2.Vukajlović 2 boda
za evro gol, za pobedu, u samom finišu utakmice

3.Brkić 1 bod
za sačuvanu mrežu i našu pobedu (da kod primljenog gola, nije pogrešila gotovo cela odbrana Vojvodine- od desnog beka, preko centarhalfova, zaključno sa levim bekom, naša se mreža na ovoj utakmici ne bi tresla).Brka siguran i učinkovit.Zato bar bod.

PS
Ja ovako odglasah i po cenu da ostanu bez bodova Popović, Trivunović, Pantelić, Tadić, Buač (bez obzira na promašaj u 74 minutu, Buki je važna karika u timu Vojvodine - nervirao nas, voleli ga ili ne, ali on pravi glavobolju protivnicima, a ponekad učačka im i gol :wink: :lol: Od Atletika, pa do beton Lige).
Last edited by Turija on Mon May 05, 2008 7:20 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Bez obzira na gol, Vukajlovic po meni nije zasluzio bodove (bez ljutnje gosn Turija), iz prostog razloga sto je previse gresio i po meni se jako slabo kretao. Naravno da ne zelim da osporim bilo cije glasanje, vec samo hocu da navedem moje zapazanje igre pojedinih igraca.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Milane, nema ljutnje ni najmanje..Pretpostavljao sam ja da Vukajlović igrom nije zaslužio bodove, međutim dao sam mu ih iz 2 razloga:
1.vezao je 2 evro gola na majstorske asistencije Pantelića i prelomio utakmice (u subotu i u sredu)
2.da se sa poklonjenom navijačkom ocenom otrgne od vlastitih zabluda u vezi odnosa prema svom novom klubu, navijačima i saigračima (Pantinu sliku treba da drži ko ikonu za nailazeći letnji prelazni rok) i da ne misli da ga neko mrzi, zato što ga opravdano kritikuje zbog slabog angažovanja na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Turija wrote:Hteo sam da glasam kao MIlan i da sam gledao celu utakmicu, verovatno bih tako glasao, znajući kako igraju Trivunović, Popović i Pantelić.Međutim, pošto sam od utakmice video samo ono što je bilo na SOSu, onda moram da ispoštujem princip viđenog (pri ličnom glasanju).
Panta je stvarno majstorski namestio šansu Vukajloviću, koji je isto tako šutirao i doneo nam pobedu, koju je Tadić svojim golom učvrstio.
Ne mogu prenebeći i činjenicu, kao i značaj gola Grozdanovskog.Isto tako ne mogu prenebeći i činjenicu da nas je Brkić spasao svojim intervencijama u nekoliko čistih zicera, tako da ću glasati ovako:

1.Grozdanovski 3 boda
za odličan gol i vođstvo Vojvodine koje je nerviralo i sputavalo Brđane gotovo celo drugo poluvreme

2.Vukajlović 2 boda
za evro gol, za pobedu, u samom finišu utakmice

3.Brkić 1 bod
za sačuvanu mrežu i našu pobedu (da kod primljenog gola, nije pogrešila gotovo cela odbrana Vojvodine- od desnog beka, preko centarhalfova, zaključno sa levim bekom, naša se mreža na ovoj utakmici ne bi tresla).Brka siguran i učinkovit.Zato bar bod.

PS
Ja ovako odglasah i po cenu da ostanu bez bodova Popović, Trivunović, Pantelić, Tadić, Buač (bez obzira na promašaj u 74 minutu, Buki je važna karika u timu Vojvodine - nervirao nas, voleli ga ili ne, ali on pravi glavobolju protivnicima, a ponekad učačka im i gol :wink: :lol: Od Atletika, pa do beton Lige).
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Grozdanovski 3
Trivunovic 2
Brkic 1
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Rezultat je sledeci:
3 boda Grozdanovski (10 poena)
2 boda Brkic (6 poena)-vise ljudi je glasalo za njega
1 bod Vukajlovic (6 poena)
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked