Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
фирма бг
Posts: 14
Joined: Tue Jun 05, 2012 3:00 pm

Re: Transferi

Post by фирма бг »

Nikola wrote:Lebe mekani, kako je mocan ovaj Luvannor!
Takvi igraci dovode publiku na stadion. Ima sutinu sa obe noge, brzinu, borbenost, centarsut, igru glavom. Da li neko zna koje je godiste i koliko kosta? Dinamo gradi igru i zaradjuje na ovakvim igracima. Apsolutno sam za dovodjenje ovog igraca, hocu da gledam atraktivan i dobar fudbal, a ne kafanske pozere.
Луванур је 1990. годиште :) веома млад фудбалер,а јако талентован,он би нас препородио

Izvori bliski novosadskom superligašu danas su obelodanili podatak da se FK Vojvodina nalazi na dobrom putu da u svoje redove dovede Brazilca Enrikea Luvanora.


Levi spoljni moldavskog Šerifa privukao je pažnju mnogih evropskih klubova a među njima se nalazi i Vojvodina.

Puno ime ovog Brazilca glasi Enrike De Souza Silva Luvanor a momak je rođen 19. maja 1990. godine.

Trenutno nastupa za najtrofejniji klub Moldavije Šerif, a odlikuje se snažnim udarcem, brzinom i efikasnošću.

Videćemo hoće li "Voša" nastaviti sa tradicijom dovođenja igrača iz moldavskog Šerifa pošto je pre Luvanora u Novi Sad stigao i Vladimir Branković.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 82276.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ево рекао сам вам да стварно постоји интересовање.Сада треба направити притисак на управу клуба,да се стварно доведе нова звезда у српском фудбалу!!!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

фирма бг wrote:
Nikola wrote:Lebe mekani, kako je mocan ovaj Luvannor!
Takvi igraci dovode publiku na stadion. Ima sutinu sa obe noge, brzinu, borbenost, centarsut, igru glavom. Da li neko zna koje je godiste i koliko kosta? Dinamo gradi igru i zaradjuje na ovakvim igracima. Apsolutno sam za dovodjenje ovog igraca, hocu da gledam atraktivan i dobar fudbal, a ne kafanske pozere.
Луванур је 1990. годиште :) веома млад фудбалер,а јако талентован,он би нас препородио

Izvori bliski novosadskom superligašu danas su obelodanili podatak da se FK Vojvodina nalazi na dobrom putu da u svoje redove dovede Brazilca Enrikea Luvanora.


Levi spoljni moldavskog Šerifa privukao je pažnju mnogih evropskih klubova a među njima se nalazi i Vojvodina.

Puno ime ovog Brazilca glasi Enrike De Souza Silva Luvanor a momak je rođen 19. maja 1990. godine.

Trenutno nastupa za najtrofejniji klub Moldavije Šerif, a odlikuje se snažnim udarcem, brzinom i efikasnošću.

Videćemo hoće li "Voša" nastaviti sa tradicijom dovođenja igrača iz moldavskog Šerifa pošto je pre Luvanora u Novi Sad stigao i Vladimir Branković.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 82276.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ево рекао сам вам да стварно постоји интересовање.Сада треба направити притисак на управу клуба,да се стварно доведе нова звезда у српском фудбалу!!!
A kako to planiras da uradis, preko foruma?! :? Ako treba da se vrsi pritisak na upravu onda to treba da bude da bi ih oterali, a ne zbog dovodjenja igraca!
Od dovodjenja ovog brazilca nema nista! Pazite sta sam vam rekao! Pustaju nam pricu da bi ispalo da oni nesto kao rade...
Ocekujem da dovedu Vignjevica i Jovanica, prvog zato sto je bez ugovora, a drugog zato sto je bez ugovora a matori mu nosi glasove u skupstini.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Drina wrote:
фирма бг wrote:
Nikola wrote:Lebe mekani, kako je mocan ovaj Luvannor!
Takvi igraci dovode publiku na stadion. Ima sutinu sa obe noge, brzinu, borbenost, centarsut, igru glavom. Da li neko zna koje je godiste i koliko kosta? Dinamo gradi igru i zaradjuje na ovakvim igracima. Apsolutno sam za dovodjenje ovog igraca, hocu da gledam atraktivan i dobar fudbal, a ne kafanske pozere.
Луванур је 1990. годиште :) веома млад фудбалер,а јако талентован,он би нас препородио

Izvori bliski novosadskom superligašu danas su obelodanili podatak da se FK Vojvodina nalazi na dobrom putu da u svoje redove dovede Brazilca Enrikea Luvanora.


Levi spoljni moldavskog Šerifa privukao je pažnju mnogih evropskih klubova a među njima se nalazi i Vojvodina.

Puno ime ovog Brazilca glasi Enrike De Souza Silva Luvanor a momak je rođen 19. maja 1990. godine.

Trenutno nastupa za najtrofejniji klub Moldavije Šerif, a odlikuje se snažnim udarcem, brzinom i efikasnošću.

Videćemo hoće li "Voša" nastaviti sa tradicijom dovođenja igrača iz moldavskog Šerifa pošto je pre Luvanora u Novi Sad stigao i Vladimir Branković.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 82276.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ево рекао сам вам да стварно постоји интересовање.Сада треба направити притисак на управу клуба,да се стварно доведе нова звезда у српском фудбалу!!!
A kako to planiras da uradis, preko foruma?! :? Ako treba da se vrsi pritisak na upravu onda to treba da bude da bi ih oterali, a ne zbog dovodjenja igraca!
Od dovodjenja ovog brazilca nema nista! Pazite sta sam vam rekao! Pustaju nam pricu da bi ispalo da oni nesto kao rade...
Ocekujem da dovedu Vignjevica i Jovanica, prvog zato sto je bez ugovora, a drugog zato sto je bez ugovora a matori mu nosi glasove u skupstini.
A zar pre koju nedelju nije negde pisalo da ce se Vojvodina pojacavati iskljucivo domacim igracima?
I Bog je Slaninar...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Pisalo je i da Kacar ide u zvezdu. Kakve domace kad su blizanci pokupili sve sto vredi!?
Ovaj Brazilac bi definitivno pravio razliku u Srbiji.
Za sportske.net Rabren najavio odlazak u Austriju u potragu za pojacanjima. Neko je napisao da je rec o izvesnom napadacu Patriku Burgeru. Nije potvrdio, ali ni demantovao interesovanje za Luvannora.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Nikola wrote:Pisalo je i da Kacar ide u zvezdu.


Ma nije lud bre :rolll: Takve vesti su izlazile u javnost i dok je za nas igrao, pravili cigusi youtube klipove tipa 'Dodji u zvezdu, zameni jedan crveno-beli dres drugim' itd...

Njegov odgovor na sve to je bio 'Najvise volim da dajem golove partizanu i crvenoj zvezdi' :greenbutt:
fare
Posts: 2851
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

A evo i prvog pojacanja za sledecu sezonu: http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Partizanu" onclick="window.open(this.href);return false; :seeya:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Potvrđeno:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=617170" onclick="window.open(this.href);return false;
Vezni fudbaler Olimpijakosa Aleksandar Katai provešće narednih godinu dana na pozajmici u Partizanu, potvrđeno je za B92 iz kluba iz Humske.

Ukoliko se dobro pokaže, postoji mogućnost da Katai na kraju pozajmice i pređe u Partizan.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Daleko im lepa kuća, to važi i za Trajkovića ako je istina
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Ako prodaju Trajkovica, hocu i pojacanja! Djurici ili Kosanovica i obavezno Luvannora! Zimus je kanulo 3 milke, tako da nema izgovora za rasprodaju!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Tony Starks wrote:Potvrđeno:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=617170" onclick="window.open(this.href);return false;
Vezni fudbaler Olimpijakosa Aleksandar Katai provešće narednih godinu dana na pozajmici u Partizanu, potvrđeno je za B92 iz kluba iz Humske.

Ukoliko se dobro pokaže, postoji mogućnost da Katai na kraju pozajmice i pređe u Partizan.
Dok ga ne vidim da nosi dres ne verujem!!
I Bog je Slaninar...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 61982.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo za tog Luvanora, pogledajte datum.
Secam se da je i na leto 2011. bilo price oko njega na blogu blica, secam se jer sam (nakon sto sam procitao) pitao da mi objasne kakav je igrac.
Tad sam se razocarao sto nije dosao, a onda je usledila zima i ponovo prica o Luvanoru. Mislio sam, a dobro, nisu uspeli prosli put sad ce uspeti. I sad opet prica za njega. Ne mislim vise nista.
User avatar
Stexman
Posts: 2612
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Al` da je dobar taj Luvannor, dobar je.
Al` i da je Katai shaban, shaban je!
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Vezni fudbaler Olimpijakosa Aleksandar Katai provešće narednih godinu dana na pozajmici u Partizanu, potvrđeno je za B92 iz kluba iz Humske.

Ukoliko se dobro pokaže, postoji mogućnost da Katai na kraju pozajmice i pređe u Partizan.
Sve najgore u nastavku karijere. Ništa lično.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by SlaNNinar »

:evil:
http://kapiten.rs/fudbal/katai-za-kapit ... -partizan/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaže da još ništa nije definitivno... Šteta ukoliko ode... I dalje mislim da je jedan od najtalentovanijih igrača u Srbiji i možda jedini pravi dribler koga imamo u ekipi... Samo mu fali nešto u glavi, odnosno trener koji zna kako se radi sa takvim igračima...
Post Reply