Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3917
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

Što me majko ne rodi na Novom Zelandu...
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Milan wrote:NAJEBALI SMO!!!
I Klop, takodje.
Lose su usli u mec, a posle te lopta nece, a protivnika hoce.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

Rabba wrote:Niko im ovde u ovoj banani od države više ništa ne može, jer koji su kontra-argumenti?

Isto napisah drugarima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Sad ce vec poceti kalkulacije ,, novinara,, o prolazu dalje, a na kraju ce biti poslednji u grupi.
Ali cemo mi narednih 20 godina biti primorani da slusamo o ovoj pobedi.
Zbog mentalnog zdravlja, najbolje ne citati novine i gledati tv, bar do sledeceg kola LS, kada ce se vratiti sve na svoje mesto.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by borrissey »

Kad je trebalo da ih ugase i izbace iz svih takmičenja zbog dugovanja i kriminala, ovu bednu državu je uzjahao picousti diktator - sve ostalo je istorija...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

Sta, igrao se danas neki fudbal? :mafia:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Pera Centar »

Turija wrote:Sad ce vec poceti kalkulacije ,, novinara,, o prolazu dalje, a na kraju ce biti poslednji u grupi.
Ali cemo mi narednih 20 godina biti primorani da slusamo o ovoj pobedi.
Zbog mentalnog zdravlja, najbolje ne citati novine i gledati tv, bar do sledeceg kola LS, kada ce se vratiti sve na svoje mesto.
Tako je Turija, sada odmor od domacih medija.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Turija wrote:Sad ce vec poceti kalkulacije ,, novinara,, o prolazu dalje, a na kraju ce biti poslednji u grupi.
Ali cemo mi narednih 20 godina biti primorani da slusamo o ovoj pobedi.
Zbog mentalnog zdravlja, najbolje ne citati novine i gledati tv, bar do sledeceg kola LS, kada ce se vratiti sve na svoje mesto.
Stvari su ovde jasne,imaju puno pravo i da pisu i da kalkulisu. Uhvatili su engleze na brzaka kao i mi Sampdoriju. Kao sto smo tada mi bili u euforiji sada su oni. Cista pobeda htenja i volje,kojoj se ama bas nista ne moze prigovoriti. E sad,sto su mnogo vazniji bodovi u superligi nego evropski (jer bez titule nema ni mogucnosti za ligu sampiona),a ostatak lige cuti.... to je neka druga stvar,ali tako nam i treba.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Jos jedan dokaz da je danasnji fudbal zasnovan na kondiciji i trcanju i vecoj zelji za pobedom.
Ti kilometri su vazni, ali vazniji je nacin kako su ostvareni. Lako trcanje nece doneti rezultat. To je zvezda dokazala veceras, uz faktor sportske srece. A ona ih sluzi u izobilju ove godine.
No, mora se priznati da su napravili solidan tim, preko ledja poreskih obveznika, iz minusa od nekoliko desetina miliona evra, sa abakadabra sistemom moci i zato ne zasluzuju cestitke. Naravno, tome nisu krivi igraci i oni zasluzuju priznanje za zalaganje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9968
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Ovaj mec je pravi primer onoga sto godinama pricam,nema tog protivnika koji se ne moze savladati.A to sto nasi timovi ulaze u mec bez ikakve ideje,hrabrosti,volje za trcanjem to bih vec stavio na teret strucnjacima iz naseg fudbala.
Image
Danilo
Posts: 1020
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Danilo »

Jovanca najvise pretrcao , Pavkov rešetao, Kosan asistirao, Babic na klupi, Meleg na tribini
User avatar
Stexman
Posts: 2612
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Stexman »

Najgore od svega je sto niko vise nece moci osvojiti titulu osim njih (do sad smo makar mislili da neko moze) pa cak ni crni blizanac.
Makar ne do trenutka dok ne dobijemo bar dva predstavnika u LS, a svi znamo kad ce se to dogoditi.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1292
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by MiSmoFKV! »

Minja wrote:Bez sumnje fantastican rezultat. Promocija kojoj je tesko napraviti bilo kakvu protivtezu.
Pa ako nista drugo, po prvi put mislim da mozemo da mi njima kazemo da je idolu njihove tribine, plava zvezda bliza srcu od crvene :mrgreen:
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Pera Centar »

https://sport.blic.rs/liga-sampiona-201 ... da/lshf44k" onclick="window.open(this.href);return false;

S..ka novinarska: jel svi u kuci navijate za zvezdu?Ne, za Vojvodinu.
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

Sam Pavkov i njegova deca sigurno nece. Tuzno je to...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply