Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Rabba »

...Ukoliko se vec odustalo od ideje da Proleter i zvanicno bude nasa filijala...
Ukoliko je ovakva situacija u klubu kao sto je opisano u prethodnim postovima, pre cemo mi postati filijala Proleteru nego oni nama ;)

Crnjak na stranu, nije smelo da se dozvoli da kezman svojim smrdljivim grobarskim rukama dohvati Vojvodinu. Videcemo sta nas ceka. Obzirom da nam se opet smesi "Govedarica scenario", vidim da cemo uskoro svi zajedno da idemo na gostovanja bajsom u Budisavu, Bukovac, a bogami moci cemo i da budemo srdacno docekani u Kovilju.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

Omladinci dobili Pazar, 2:0. Golove dali Milinkovic i Luka Grgic (cini mi se).

Pod 1, nije mi jasno sta Milinkovic radi medju omladincima, nema nikakve poente, ni smisla, i to se videlo na terenu jer je Sergej bukvalno otaljavao posao. Uz njega bih izdvojio stopera Babica, ostali (starteri) ni bilzu potrebnog potencijala za prvi tim, po meni, ali opet, ne treba zuriti sa ocenama. U drugom poluvremenu je uslo par proslogodisnjih kadeta, prepoznah Stamenica i Petrovica medju njima, koji bi kod mene svakako imali prednostu u odnosu na Asanija i Karaca.

Dosta mrsavao to deluje, bez ideje, znanja i osrednja ekipa Pazara, kakvim smo prosle godine davali po 5-6 komada nas namuci posteno, i da ne bi penala, kog ja nikad ne bih svirao, ko zna kako bi se utakmica razvijala dalje. Pazarci imaju jednog klinca (br. 11) koji nam je u prvom poluvremenu pravio dar mar.
vdn slaninar
Posts: 1050
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

gde je ferati
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by salefkv »

vdn slaninar wrote:gde je ferati
Po transfermarketu je u Proleteru
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

vdn slaninar wrote:gde je ferati
Mislim da je u Slogi iz Temerina sa Stefanom Jorgicem.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Rabba »

Ferati je u Slogi iz Temerina. Ipak, niko ne zna da li su on i Jorgić tamo na pozajmici, ili su potpisali za Temerince.

Pitanje sam na zvaničnom sajtu postavio jedno milion puta, ali odgovor je svaki put elegantno izbegnut. Kako za njih dvojicu tako i za ostale omladince.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Posts: 1050
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

e hvala vam svima,nisam hteo da zakuvam prepirku vec ne vidim ga u izvestajima a ranije uvek je bio od zapazenijih igraca.mi pored nikad jacih generacija gubimo kontinuitet nasih igraca u prvom timu iako bi mogli da imamo celu mnogo kvalitetnu ekipu iz nase skole,plus sto bi bili uigrani od ranije,znaju koji kako dise,sto bi jos vise uzdiglo njihov kvalitet.
Edit:
Veliko/malo slovo! Poslednje upozorenje
Grba_NS
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1294
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Omladinci pobedili ofku 3:0.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Comi Ivanic postigao vec cetvrti gol ove sezone u dresu Proletera :!: Obavezno ga vratiti na kraju prvenstva.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by lala1914 »

Ivanic se vraca na polusezoni, to je i Nikolic rekao
:)
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Vratite Ivanica :!:
http://www.youtube.com/watch?v=oVY6eIN79uw" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=qWTaxXrbq4o" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=q_aWpd9t_nw" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=c-Uzp0Vnajw" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by laki »

Ne treba nam Ivanic, imamo :popa: !
Image
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Nije mi jasna logika da svoju decu saljemo u pizdince ili raskidamo ugovore sa njima, a u poslednjih X godina jedini igraci na kojima je klub zaradio bili su upravo klinci iz omladniskog pogona. Igrac od 24-25 godina u nasoj ligi je MATOR i NEZANIMLJIV trzistu zbog loseg kvaliteta lige, ne igranja u evrokupovima, krize u velikom broju ozbiljnih fudbalskih drzava (samim tim i pada cena igracima iz istih, npr. Spanija). Jedino sto se iz nase lige valjano moze prodati su upravo deca do 22 godine maksimalno. Jebes ga, tako je i mora se prilagoditi trzistu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Vratiti Ivanica, aktivirati Milinkovic-Savica, a od Radoje i Poletanovica da se proba nesto i zaraditi.
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by limanfkv »

gospodinFKV wrote:Vratiti Ivanica, aktivirati Milinkovic-Savica, a od Radoje i Poletanovica da se proba nesto i zaraditi.
To je po meni neki minimum.
Voleo bih da na jednoj utakmici vidim uz levu aut liniju Nastica i Gacinovica. Posebno drugi mora da ima vecu minutazu.
Post Reply