Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1214
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Wed Jan 03, 2024 10:13 pm Čitam ovo i sve se mislim da nas neko tako dobro zajebava sa ovim likovima iz egzotičnih zemalja.Kako se samo sete da traže trenere u zemljama gde je fudbal na nivou međuopštinske lige Zapadne Srbije?
Води нас овај са Тајланда, дошао овај из Вијетнама, ко кога ту зајебава? Ми уместо да се окрећемо ка западу и тим великанима, стручњацима итд. Шта је следеће азербејџанци, тунгузијалци итд. ?
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Kad smo bili Sampioni 1966 - Tehnicki direkor Vujadin Boskov, trener Branko Stankovic, 1989 - trener Ljupko Petrovic ( dokazan u Osijeku i Spartaku, mislim da je bio i nastavnik fiskulture), SD Milorad Kosanovic.
Kad se formirala Zlatna generacija Vojvodine, krajem 40ih, pa citavih '50ih, trener Bane Sekulic, Predsednik Kosta Hadzi, pa potom plejada vrhunskih trenera i igraca (mahom iz Vojvodine).

Ako sad ne znaju, kako do uspeha, neka prelistaju istoriju Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ovi i da zovu nekog ozbiljnijeg znalca, pa ko bi se od takvih odazvao sa njima u kolo da se uhvati? Vec to je prvi ispit ozbiljnosti...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3663
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Radoye wrote: Thu Jan 04, 2024 1:35 am Ovi i da zovu nekog ozbiljnijeg znalca, pa ko bi se od takvih odazvao sa njima u kolo da se uhvati? Vec to je prvi ispit ozbiljnosti...
Što naravno implicira ono što sve vreme i govorim da ova uprava nije ni trebala biti izabrana.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1206
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Sutra bi trebalo da se upoznamo sa novim trenerom?
Malo sam gledao kako je igrao sa prethodnim timom. Strogo se drži sistema 3-5-2, tako da će biti zanimljivo. Igra sa dva zadnja vezna i jednim ofanzivnim. Nazad strogo tri štopera, nema nekih međurešenja, tipa što mi očekujemo da se tu pojavi Đorđević. Po krilima dosta meša igrače, tako da možemo očekivati i Radulovića, ali i Kembela na desnom krilu, umesto Lazarevića i Bjekovića. Možda tamo i nije imao neki izbor jer su igrači dosta slabijeg kvaliteta.
Biće zanimljivo. Kao što sam već rekao, faliće nam štoperi.
djoks
Posts: 102
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by djoks »

Волео бих да видим Радовановића назад у клубу, за мене су он, Бралић и морам рећи Траоре били омиљени штопери
User avatar
slanobarac
Posts: 3663
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Pun mi je kufer ovih trenera koji se u prvoj rečenici zahvaljuju predsedniku zbiljiću na "ukazanom poverenju". To neka obaveza iz ugovora, "kurtoazija" ili šta??!!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

49. trener u ovom veku! Sjajan podatak! :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Milan wrote: Tue Jan 09, 2024 5:20 pm 49. trener u ovom veku! Sjajan podatak! :roll:
Više trenera u ove 24 godine nego u celom prošlom veku...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3663
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Svako se danas zove trenerom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1206
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

slanobarac wrote: Tue Jan 09, 2024 1:45 pm Pun mi je kufer ovih trenera koji se u prvoj rečenici zahvaljuju predsedniku zbiljiću na "ukazanom poverenju". To neka obaveza iz ugovora, "kurtoazija" ili šta??!!
KurtoAzija. :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3663
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Maki wrote: Tue Jan 09, 2024 7:31 pm
slanobarac wrote: Tue Jan 09, 2024 1:45 pm Pun mi je kufer ovih trenera koji se u prvoj rečenici zahvaljuju predsedniku zbiljiću na "ukazanom poverenju". To neka obaveza iz ugovora, "kurtoazija" ili šta??!!
KurtoAzija. :mrgreen:
Murta i Kurta iz Azije. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1466
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Представљање тренера :arrow:

https://www.fkvojvodina.rs/novi-trener- ... -sam-ovde/
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Duplof
Posts: 939
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Srećno novom treneru, a i nama!

Naravno, visina Rankovog obeštećenja će ostati večna tajna :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply