Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Radoye »

Ja slabo imam vremena da igram, odigrao sam Evropu, ispao od Burse :lol: u trecem kolu kvalifikacija, pre toga izbacio neke Litvance sa 10 razlike ukupno i Rijeku (2:2 kuci i tamo ih urnisao 4:!). Bursa me dobila na Karadjordju 2:1 i onda tamo Kaludjer ga metne u prvom minutu, pa mu u 15. poniste gol, pa mi povrede Vranjesa, Alivodica i Radoju, i do kraja igram sa igracem manje zbog izvrsenih izmena i puknem 3:!. Prodao sam Poletanovica za dobru lovu Hamburgeru, i pozajmili su mi ga nazad za do kraja sezone.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by MiSmoFKV! »

Ovaj jos nisam igrao, ali ako je Poletanovic isti kao u proslom fmu, onda je velika greska njegova prodaja. Po meni je bio najbolji srpski mc.
EDIT: baci te neke ss, hvata me nostalgija za fmom,ali nemam vremena da igram.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

MiSmoFKV! wrote:Ovaj jos nisam igrao, ali ako je Poletanovic isti kao u proslom fmu, onda je velika greska njegova prodaja. Po meni je bio najbolji srpski mc.
EDIT: baci te neke ss, hvata me nostalgija za fmom,ali nemam vremena da igram.
Istina, Poletanović je odličan veznjak kao da je iz La Masije izašao :D .
Po mom mišljenju greška je prodati bilo koga iz ove grupe igrača Trajković-Milinković Savić, Radoja, Poletanović, Kosović jer bolji srpski igrače teško da se mogu naći na igri.
Od mladih jedino sam prodao Nastića i Gaćinovića, koji nije po mom i Nikolićevom ukusu dok ga izgleda Jirgen Klop ceni :mrgreen:

http://i39.tinypic.com/42k93.jpg
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Ja to nikada nisam igrao... :oops: Od kako sam se rastao od svoje Amige pre nekih 17 godine,na menadzera sam zaboravio.Nekako mi tu previse opcija... te stadioni,te ulaznice,nije to za mene.... jedino,ako postoji kakva opcija da se sve iskljuci i da se bakcem samo igracima... mada,fantasy mi je preuzeo primat skroz,jer se radi o stvarnim igracima i njihovom ucinku. A,opet volim gledati te vase skrinove i citati iskustva
Image
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Qr0nJa »

Evo ja vec trecu sezonu picim sa Vosom. Za razliku od tebe Boske ja nisam menjao tim uopste bas da bih video kakav je kvalitet Vose na manadjeru i mogu ti reci da sam manje-vise lagano sa tom ekipom osvojio prvenstvo u prvoj sezoni i uz pomoc vremesnog Iaquinte koji mi je s vremena na vreme menjao Skuleta i pogadjao kad je trebalo na iskustvo. E da i Beljica sam doveo u januaru kao slobodnog igraca. Sledece leto sam utopio Poletanovica za 3m i uz Semiha Senturka kao podrska Skuleticu na moje iznenadjenje ispao u osmini finala Liga Evrope (ispao iz play-off runde LS od Bate Borisov jedva) od Liona koji je osvojio. Tu sezonu sam ocajno odigrao jesenji deo ali sam zato prolece izdominirao i imao preko 20 i kusur utakmica bez poraza(i dalje traje u ovooj trecoj sezoni) ali nisam uspeo dalje od 3. mesta, sampion bio spartak, a izmedju nas groblje. Nekako sam poprimio navike nase uprave pa nisam potrosio jos uvek pare od Poletanovica nego doveo za dz Marka Pavlovskog i Branimira Aleksica.
E sad o igracima. Poletanovic, Kosovic, Radoja, Gacinovic i mali Sergej su prejaki veznjaci i traze mi ih na sve strane, jedva ih zadrzavam (prvi vec otisao a drugi mi je nezadovoljan). Skuletic prilicno dobar, pojavio mi se neki Dobrivoje Velemir- klinja napadac sa velikim potencijalom. Odbrana mi funkcionise fenomenalno, Lekovic i Vule predobri, mada je Leka bolji. Nekako se vise oslanjam na nasu skolu i to za sada ide u dobrom pravcu. E da, da ne bi bilo sve realno morao sam da dovedem nekog brutalnog Brazilca odnosno dolazi mi u januarskom roku kao slobodan igrac a reseta mreze u Brazil U20. :mrgreen:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Bane
Posts: 84
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Bane »

Jel bi mogao neko da mi ostavi link za taj dodatak?Bezveze mi je da počinjem ako će mi izbaciti u septembru
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Stexman »

Qr0nJa wrote:... Sledece leto sam utopio Poletanovica za 3m...

... Odbrana mi funkcionise fenomenalno, Lekovic i Vule predobri, mada je Leka bolji.
Upravo zbog ovog kvotovanog se ovo zove igrica! He he he. :rolll:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

Drugu sezonu zaredom završim bod iza čerge :roll: . A Milinković Savić razočaran neosvajanjem titule zatraži transfer :mrgreen: , morao sam ga prodati jer mu za 6 meseci ističe ugovor (nisam pratio jbg) koji on naravno neće da produži. Prodao sam ga nikom drugom nego nkp, nudili ljudi najviše, 3 miliona i 50% od sledećeg transfera :D . Takođe sam odbio trenersko mesto nkp, nisam ni saslušao njihovu ponudu, Nikoliću tako se to radi :D . Doveo sam Pavlovskog i Čavrića za dž, jesu malo stagnirali u OFK ali da se to ispraviti. Plus imam u timu već 6 meseci i Rikarda Kvarežmu :D , došao kao slobodan igrač za platu od 7 hiljada, odlično se pokazao na polusezoni.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by ssnigd »

Ja sam sa Vojvodinom prestao da igram zato sto je generalno gledano nasa liga prepuna nerealnosti. Neko rece Spartak uzeo titulu. Zadnji put kada sam igrao sa Vojvodinom rivali za titulu su mi bili Rad i Sutjeska i ponekad Zeleznik. Blizanci su bili negde u sredini tabele.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by salefkv »

Jel ima neko neki predlog koga da dovedem za levo i desno krilo u Vojvodinu :D ?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Blizanci su bili negde u sredini tabele.
Verovatno bi tamo i bili, da nemaju vetar u ledja od cele drzave.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by ssnigd »

Radoye wrote:
ssnigd wrote:Blizanci su bili negde u sredini tabele.
Verovatno bi tamo i bili, da nemaju vetar u ledja od cele drzave.
Slazem se naravno za njih, ali opet Rad koji je te sezone jedva obezbedio opstanak, Sutjeska koja je isto tako jedva opstala. Mozda se sada ipak sve malo vratilo u realnost, no nije mi bio gust da igram takvu ligu koja ipak nema dodira sa realnoscu. Kada igras strane lige, zna se uvek koji timovi su u prvih 5 a koji vrebaju iz prikrajka.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

salefkv wrote:Jel ima neko neki predlog koga da dovedem za levo i desno krilo u Vojvodinu :D ?
Ako si tek krenuo da igraš odmah dovodi Laneta, slobodan je igrač i otet ćeš ga čergi koja isto hoće da ga dovede. Najbolje desno krilo je Andrija Živković iz nkp, može se dovesti za 800 000 na startu igre. Čavrić je skup na startu, preko 4m :mrgreen:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by njaks »

Moram priznati da mi se fm2014 uopste ne svidja :( Ne znam zasto imaju potrebu da menjaju nesto sto odlicno funkcionise, isti slucaj je sa Pes-om, previse izmena i nekih glupavh detalja koji unistavaju igricu i od jednostavne pretvaraju je u ozbiljnu zajebanciju.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by kuzma liman »

Ajde i ja da iznesm izvestaj mog dosadasnjeg rada :)

Iako sam sebi rekao da vise necu da igram sa vosom i uopste jsl nesto me je ipak nateralo ... Preuzimam klub ekipa i vise nego solidna samo je napad zesci krsh, imam kaludjerovica (koji jos i daje golove u igri ) i bangavog skuletica kojiem je prirodna pozicija desno krilo (nesto su se gadno istripovali ovi is si )

Nesto sto uvek radim kada preuzmem vosu u fm-u od bog te pita koje godine je da uvek trazim nase bivse igrace da vidim gde sada igraju ili da li su slobodni ... Tako nalazim Laneta i Stepija a Marko Pantelic se sam nudi , ja izneverovao :frown:
I tako ja pregovaram sa lanetom jedno mesec dana i covek pristane na uslove ali ne potvrdjuje nista , u medjuvremenu odustajem od stepanova jer su i trajko i jagos bolji od njega...

Pocinje zreb za prvo kolo kvalifikacija lige evrope izvlacim Irce Drogheda Utd dobijam ih kuci 7:1 (kaludjer het-trick :mrgreen: ) tamo ih tucem 3:0. Drugo kolo dobijam neki sahtjor iz belorusije i njih dobijam onako rutinski 1:0 i 2:0 ... Zbog dobrih partija djurica i 2 gola u ta 4 meca dobijam ponudu od brombyja za njega tesko 1m eura oberucke je prihvatam i vec gledam kog napadaca da dovedem, u medjuvremenu stize i ponuda za skuletica od 500k i tako sam i skuleta uvalio u norvesku (zasto ne postoji neki achievement za ovakvu stavr :) ) 3. kolo kvalifikacija dan pred registraciju igraca lane jovanovic potpisuje ugovor !!! Prvi mec dobijam 2-1 kod kuce vodio sam 2:0 i u 90+ primim gol (zvuci poznato ? ) u revansu dobijam 1:0 i prolazim dalje ...
Posto sam zaradio od prodaje Skuntelara i Djure bacam se u pregovore oko djurdjevica iz rada , na kraju sam se nagodio i kupio ga za 1,2 miliona 500k odmah i ostatak na 42 mesecne rate :)
4. kolo Dinamo kijev , prva utakmica u kijevu igram teski ali teski bunker sve moguce instrukcije su bile da se kvari igra i odugovlaci vreme (priznajem usro sam se urkajinaca) izvlacim 0:0 , za revans sam resio da promenim taktiku i da ih napadnem od prvog minuta, 10 minut djurdjevic fauliran u 16 - penal , ukraincu drugi zuti karton i murs na u svlacionicu ja jos vise pojacavam napad igram sa 2 spica i 3 stopera i krecu sanse ko na traci ,36ti minut korner 2:0 jagos vukovic ,66ti lane dinamo daje gol u 72 i u 78 vranjes stavlja pecat Vojvodina -Dinamo kijev 4:1 ! Dobijam jos oko milion eura od nagrada za ulazak u ligu evrope i gledam zreb kad ono i jagodina se plasirala u grupnu fazu :D U grupi sam sa Psv, St Etien i vitoria guimares .

Prva utakmica igra se ajndhovenu povedem u 9tom minutu na kraju izgubim 2:1 ...
Druga sa portugalcima 1:1 (opet ispustio prednost)
Treca i cetvrta gubim obe 2:0 i 2:1
Peta utakmica dolazi Psv , stadion rasprodat igram na kontre skoro celo poluvreme i vidim da psv nije ni jednu sansu stvorio a mi par izgledinih menjam taktiku i bacam sve karte u napad 45+ vukcevic gool (ko enver partizanu ) drugo poluvreme tek pocelo penal djurdjevic fauliran vukcevic za 2:0 , 60 minut nastic iz kornera za 3:0 , Matavz dobija crveni ne znam zbog cega tacno i lane u 85 minutu daje gol , kako je dao tako je trajko dobio crveni , a alivodic se povredio do kraja sezone ...

Sto se lige tice nije sjajno krenulo djurdjevic gola nije dao do 12tog kola , alivodic mi je gotov pa se Kosovic ustalio u timu a vukcevic igra desno krilo. Trenutno sam na deobi prvog mesta sa ciganima za 2 kola igramo u rupi groblje zaostaje 8 bodova.

Da lekovic je kriminalan (bar meni) pa sam radio neku trampu sa jagodinom denkovic + 1m eura za elmonira koji se u ovih 5 utakmica pokazao dosta dobar (trenutno igra krilo posto su i jovanovic i gacinovic povredjeni ) u kupu me je hteo zreb pa sam vec jednom nogom u finalu prvo kolo je bio vozdovac pa donji srem , dunav iz starog gradista (ili tako nesto nikad cuo, ali su groblje izbacili utakmicu pre :) ) sa njima sam kosu cupao u 10tom minutu je bilo 3:0 za njih, prelazim na overload i iz 3 kornera vukovic 3 puta daje gol i pred sam kraj kada sam zagrevao zakulu djurdjevic resava stvar i postavlja rezultat 4:3 idemo u polufinale !!! Izvlacim jagodinu a cigani igraju sa radom, prvu sam dobio 2:1 u jagodini dalje cemo videti...
Post Reply