18. kolo: Vojvodina-Cukaricki 4:0

Locked
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

grof zekula wrote:
mihailov wrote:Samo jedno informativno pitanje:Zar nije Katai vec debitovao u jesenjem delu :?:
To beše Šušnjar! Menjao Stjepanovića na meču sa Javorom!
Jeste,prevario sam se totalno...Hvala!
Napred Voso!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Grba_NS wrote:Vidim dosta komentara u kojima se spominje nezadovoljstvo Smiljanicevim neigranjem i ja moram odamah sve da vas demantujem i svima da vam kazem da Smiljanic nije zasluzio da se nadje ni na klupi za rezervne igrace(iako sam ja verovatno najveci njegov fan na ovom forumu) jer sam ga sreo u petak u gradu pijanog kao letvu(zalosno)! Po mojim kriterijumima, ja kao trener ne bih oprastao nesportski zivot bez obzira na ucinak na treninzima, i bez obzira bio dete kluba ili ne!
Ne mogu da verujem da Smiljanic nastavlja po starom. O ovakvom njegovom ponasanju davno sam cuo, i to sa vise strana. Umesto da se dozove pameti Smiljanic ne prestaje da pravi gluposti, i sve to radi neposredno pred prvenstvenu utakmicu. Zato i ne treba da nas cudi sto ni kod jednog trenera nije igrao.
Potpuno se slazem sa Grbom da zbog ovakvog odnosa prema Klubu Smiljanic ne zasluzuje ni klupu, a kamoli da bude starter.
Medjutim, zbog mira u kuci i zdrave atmosfere u kolektivu ovo su javnosti morali da saopste zvanicnici Kluba kako bi navijaci znali zbog cega pojedini igraci nisu u prvom planu.
Ako je Kizito suspendovan zbog toga sto nije hteo da produzi ugovor sa Klubom, onda i Smiljanic mora da snosi iste posledice zbog nediscipline.
Dzaba mu sav talenat ovog sveta ako i dalje nastavi ovako :oops: .
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Locked