18. kolo: Napredak (KŠ)-Vojvodina 2:1

Locked
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Izvor: Novosti

TRIO fudbalera Vojvodine, označen da mora snositi posledice loše igre u Kruševcu, u četvrtak je, uz ceo prvi pogon, trenirao punom parom. Dragan Mrđa, Aleksandar Mijatović i Risto Lakić, „prvi među jednakima“, međutim, platiće ceh kao i kompletan tim i stručni štab, koji su po pravilniku kluba kažnjeni, ne za poraz od Napretka, već za činjenicu da u uvodnom meču proleća nisu pokazali volju i želju da pobede.
- Imali smo sastanak, razgovarali kratko, jasno i sadržajno i znamo šta nam je činiti - kaže Dragan Mrđa, reprezentativni centarfor Vojvodine. - Naš šef Ljupko Petrović naglasio je da smo svi zajedno krivci za neuspeh na startu i da je potrebno okrenuti novi list i što bolje se pripremiti za naredni meč sa OFK Beogradom, kao i da nikakvih rezova neće biti. Lično, ne krijem, ljut sam na sebe, jer znam da mogu mnogo bolje da odigram nego što je to bilo u duelu s Napretkom.
Risto Lakić, uzdanica Novosađana, ne beži od činjenice da je u Kruševcu zabeležen katastrofalan poraz.
- Nema smisla komentarisati sve to. Izvukli smo pouke. Mi igrači smo mnogo razgovarali o tome i dogovorili se da više kiksa nema. Na nama je da ćutimo i radimo, a sve što imamo da kažemo, neka to bude na terenu - ističe Lakić.
S druge strane, sankcije po svemu sudeći neće trpeti samo četvorica fudbalera: Igor Đurić, Jozef Kizito, Slaven Stjepanović i Dušan Tadić.

TITULA 20.000 EVRA
FUDBALERI Vojvodine jesenas baš nisu bili mnogo sankcionisani, jer su se kazne naplaćivale za neuspehe u utakmicama na kojima nisu pružili maksimum zalaganja i borili se za klupski dres. Ipak, Novosađani smatraju da se do titule može stići, a zanimljivo je, nagrada za fudbalere u tom slučaju je čak 20.000 evra.

Predlažem upravi da Dušana Tadića nagradi za odličnu igru u Kruševcu :lol:
Locked