Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Ljudi ajde da ne cekamo ofku kuci, ajde da odemo u Kulu i oborimo rekord!

Kula away,we love it
8)
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

@soderstorm

Da ne citiram ceo tvoj tekst, jer potpuno si u pravu. Samo bih još dodao osim odvratno loših utakmica kod kuće kad je besplatan ulaz i kad je najviše ljudi na stadionu (kao što si rekao Spartak) odigramo i odvratne utakmice koje prenosi TV (kao sad Užice, a pre toga npr. Čačak prošle godine). Jednostavno kao da smo ukleti ili kao da igrači imaju tremu od kamera i tolikog broja ljudi. Prosto neverovatno. Sada smo zgazili ove, a bojim se da nam odmah posle sledi kiks, ako ne u Kuli već na sledećoj kod kuće. Nadam se da nisam u pravu...
Što se marketinga tiče imao sam priliku da budem u shop-ovima Bajerna, Minhena, Galatasaraja, Fenerbahčea (tzv. Fenerium) i Bešiktaša. To je ludilo. Pogotovo su me Turci oduševili, samo što treba imati u vidu da Stambol ima 12-18 miliona (niko ne zna koliko tačno ima ludih Turaka) stanovnika, a cela Srbija skoro 3 puta manje... Evo npr. fenerium http://magaza.fenerium.com.tr/default.asp
Ja se nadam da ćemo jednog dana mi imati dresove neke normalne firme tipa Adidas (ako već ne može Fred Perry :mrgreen: ) ili Nike, pa da čovek lepo ušeta u centar u butika, a ono u izlogu Vošin dres. Eh, pusti snovi...

Ovo sam video npr. u CG, lepo uđeš u Nike i kupiš dres Budućnosti http://www.fkbuducnost.co.me/index.php? ... 8&Itemid=5
UH!
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Kopka me nesto od Ponedeljnika, sto bi se kaz'lo kod mene na sokaku.
Zasto maksimalno ne bi iskoristili ovu pobedu nad partizanima! Oni pljuju po nama i sudijama gde stignu! Imamo snimak, ej ljudi u crnom i crno belom su bili jedan tim!!! Sudije su nas urnisale na sitnim stvarima, sumnjivih izlazaka u aut, sitni fauli, ma koliko hoces situacija! Igarci ''sampiona" i vise nego bezobrazni, ma muka mi je od svih tih govana.
Pa lepo izvuci 20-tak situacija, ima ih i vise, pa lepo Rabren, Panta, Cabra ili i sam Bata na televiziju i pljuj!
To je tako stalno, vec smo navikli pa kao necemo, ne boli nas, pobedili smo... Mislimo jednom gospodo (ili dame) na buducnost, oni nas vec gadjaju iz svih mogucih izvora, ruse nas, a tek smo uzleteli, vinimo se jednom do kraja...
1966...1989...201x
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Marketing kluba

Post by toftir »

kinik wrote:Kopka me nesto od Ponedeljnika, sto bi se kaz'lo kod mene na sokaku.
Zasto maksimalno ne bi iskoristili ovu pobedu nad partizanima! Oni pljuju po nama i sudijama gde stignu! Imamo snimak, ej ljudi u crnom i crno belom su bili jedan tim!!! Sudije su nas urnisale na sitnim stvarima, sumnjivih izlazaka u aut, sitni fauli, ma koliko hoces situacija! Igarci ''sampiona" i vise nego bezobrazni, ma muka mi je od svih tih govana.
Pa lepo izvuci 20-tak situacija, ima ih i vise, pa lepo Rabren, Panta, Cabra ili i sam Bata na televiziju i pljuj!
To je tako stalno, vec smo navikli pa kao necemo, ne boli nas, pobedili smo... Mislimo jednom gospodo (ili dame) na buducnost, oni nas vec gadjaju iz svih mogucih izvora, ruse nas, a tek smo uzleteli, vinimo se jednom do kraja...
U potpunosti podrzavam predlog! Pa na svim medijima kukaju, kako je sudija bio iz Vrbasa, pa kako je sudija "podlegao pritisku iz Zvezde", mozete misliti, pa kako su nasi igraci samo provocirali.

A poruka za ona druga ..... iz Beograda treba da bude:

"Ugazicemo i vas, i to na sred vase Marakane". Dostaje bilo! Pa nismo njihova filijala!
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

uporan wrote:
Ovo sam video npr. u CG, lepo uđeš u Nike i kupiš dres Budućnosti http://www.fkbuducnost.co.me/index.php? ... 8&Itemid=5
I, jesi kupio? :mrgreen:

@kinik, u pravu si 100%!
POŠTO OBRAZ ???!!!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Milan wrote:
uporan wrote:
Ovo sam video npr. u CG, lepo uđeš u Nike i kupiš dres Budućnosti http://www.fkbuducnost.co.me/index.php? ... 8&Itemid=5
I, jesi kupio? :mrgreen:
Poklonili su mi :mrgreen:
UH!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Firma će, ne sumnjam, odraditi svoj deo posla vezan za gostovanje u Kuli, a ono što mora da se desi, to je da i klub posle duže vremena uputi apel i pozove što više Vošinih pristalica na ovo gostovanje. Uvek smo imali gomilu ljudi u Kuli, a ovaj put predosećam neverovatnu invaziju...


SVI U KULU!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Milan wrote:Firma će, ne sumnjam, odraditi svoj deo posla vezan za gostovanje u Kuli, a ono što mora da se desi, to je da i klub posle duže vremena uputi apel i pozove što više Vošinih pristalica na ovo gostovanje. Uvek smo imali gomilu ljudi u Kuli, a ovaj put predosećam neverovatnu invaziju...


SVI U KULU!!!
Treba iskoristiti ovaj momenat, sad bi klub trebao da izda saopštenje. Da organizuje potpuno besplatan odlazak u Kulu za sve navijače. Znači autobus i karta besplatno za sve!!!
Dzony
Posts: 52
Joined: Thu Apr 22, 2010 7:52 pm

Post by Dzony »

1.DNEVNE SPORTSKE NOVINE KOJE PRATE KLUB/SD
U grckoj ima 15 dnevnih sportskih novina, 5 prate iskljucivo samo olimpijakos 5 prate iskljucivo samo pao, i 3 prate isklucivo samo aek, a ostalih 2 su kao zurnal i sport!Novom Sadu treba jedne dnevne novine posvecene iskljucivo Vojvodini!
2.VOJVODINA SHOP/ONLINE SHOP
3.AZURNIJI ZVANICNI SAJT KLUBA
4.SPONZORI I PRIJATELJI KLUBA
Da li izna neko ko je sve sponzor kluba?
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Dzony wrote: 4.SPONZORI I PRIJATELJI KLUBA
Da li izna neko ko je sve sponzor kluba?
"Sponzori" su nam hotel Park, hotel Leopold, Aleksandar gradnja,... sve sto ima veze sa batom i ostalom bandom iz uprave.
Pre bih rekao da je klub njihov sponzor.
United of Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

One and only wrote:
Dzony wrote: 4.SPONZORI I PRIJATELJI KLUBA
Da li izna neko ko je sve sponzor kluba?
"Sponzori" su nam hotel Park, hotel Leopold, Aleksandar gradnja,... sve sto ima veze sa batom i ostalom bandom iz uprave.
Pre bih rekao da je klub njihov sponzor.
:!:
Mislim da je FKV zaslužila, ustvari ne zaslužila, već ZARADILA stadion u vlasništvo. Ko zna šta bi bilo od hotela i raznih zgrada u gradu, i zaposlenih u tim firmama da nije kluba...
Io odio Belgrado
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

One and only wrote:
Dzony wrote: 4.SPONZORI I PRIJATELJI KLUBA
Da li izna neko ko je sve sponzor kluba?
"Sponzori" su nam hotel Park, hotel Leopold, Aleksandar gradnja,... sve sto ima veze sa batom i ostalom bandom iz uprave.
Pre bih rekao da je klub njihov sponzor.
I mighty D Dalton, ne znam ko je u ovoj prici Talicni Tom, ali imam neke ideje kome bi odgovarala Buvara...
sam svoj najveci neprijatelj
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Nekada, DAVNO, išao sam u deset uveče da kupim frižak dnevnik/namerno malim slovima/ kako bi čitao o Vojvodini jer se tada o nama u tim novinama pisalo kako treba.
Već jedan duži period, a o tome smo već ovde pisali, dnevnik je postao podguzni list beogradskih blizanaca. Uostalom, ako ne kupujete to smeće od novina, imaju sajt, pogledajte zadnje tekstove o fudbalu. Znači, u zadnja dva dana, od toga je jedan dan pre utakmice, o nama nisu napisali ni reč ali zato smo u prilici da čitamo apsolutno sve o dragim nam i milima štraftastima/Stojković će braniti,zvezda sklanja stolice, derbi će biti igran, jako dobar fudbal u Humskoj,biografija četnika sa severa,itd/.
Ne spadam u one navijače Vojvodine koji mrze zvezdu i partizan, ali zaista sam zapanjen odnosom ovih novosadskih novina prema klubu iz Novog Sada. Mislim da je vreme da se gospodi iz dnevnika zabrani ulaz i na Veternik i na stadion, mada bi im to verovatno i odgovaralo.
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Uistinu se Dnevnik pretvorio u ruglo od novina. Skladna grupica debeloguzih gmazova, lenčuga, mrtvih puvala i samozadovoljnih piskarala blokirala je, kanda, i poslednji dašak svežeg vazduha u ovom glasilu. Da nema čitulja, cenim da bi im kraj brzo osvanuo. Sava Savić umeo je ranije odlične stvari da napiše, a sad više ni tipke na tastaturi ne uspeva da ubode. Evo, sutra će nedelja, a sa njom i "ubijač nedelje", drndadžija svih drndažija, Đorđe Randelj. Čovek koji je odavno rekao sve što je imao da kaže, negde usput zaboravivši šta mu je zapravo bilo na umu, zaključiće trijumfalno da kraj s početkom nikakve veze nema. Na sajtu su odnedavno ukinuli mogućnost ostavljanja komentara.

A mi ih još i reklamiramo na stadionu. "Najčitaniji vojvođanski dnevni list." Kako ne bi bio najčitaniji, kad je jedini... Tužno je zaista u kakvo se Mrtvo more lokalna i regionalna medijska scena pretvorila. Orvelovski zakon pobrinuće se da tako i ostane, jerbo će svaki otisak štamparske mašine biti slat na overu...
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Vidim da se Firma aktivirala, da prave neke plakate za najavu utakmica i to je super.Mislim da bi trebalo da se naprave nešto kao klasični plakati/neka retro varijanta/ i da se izlepi ceo grad.
Možda tako nešto u klubu izgleda kao bacanje para, ali to svakako nije.Očito je da je situacija kada je u pitanju broj gledalaca na utakmici već dugo očajna i da bi svakako trebalo sve učiniti da se to promeni, pogotovo što konačno imamo i tim i igrače koji su kadri da nešto pokažu na terenu.
Znači, konkretno, klub da napravi neke plakate, a ko će da ih lepi- pa i to ne bi trebao biti problem.
Post Reply