Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nevernik II
Posts: 469
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Nisam pratio vesti nekoliko dana i onda ovo.
Pobegao čovek čim mu se ukazala prilika. Stvarno je strčao u našem fudbalu.
Ne mogu ga kuditi, 90% kulturnih i normalnih ljudi bi to isto uradili ili se sprema da uradi.

Dajte nekog ravnozemljaša, stručnjaka za Harp i vanzemaljce...to je sad popularno u Srbiji, a možda i zatrebaju centrali za koaliciju.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1190
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Savcic Luka wrote: Tue Dec 19, 2023 3:46 pm Hoće li se klub oglasiti?? Verovatno sa tri rečenice. Pored sportskog ovo je i poslovni neuspeh. Svaka firma se trudi da zadrži dobrog čoveka, da ga motiviše.
Prodaja Čumića je bila, po mom mišljenju, u dobrom trenutku za njega i klub.
Pustiti Ranka, ne dati mu bolju ponudu, motiv za ostankom je poslovni neuspeh uprave, ali govori i o njihovom (ne)planiranju.
Iskreno, ovo je sada za mene vredno - uprava napolje.
Kako god… vidimo se na krovu. Nadam se najboljoj partiji u ovoj sezoni. Ono, da ostane baš žal.
Да се опростимо од Ранка уз победу...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Savcic Luka wrote: Tue Dec 19, 2023 3:46 pm
Pustiti Ranka, ne dati mu bolju ponudu, motiv za ostankom je poslovni neuspeh uprave, ali govori i o njihovom (ne)planiranju.
Iskreno, ovo je sada za mene vredno - uprava napolje.

Ili su zlonamerni, ili su nesposobni. U svakom slučaju, klub nam ne napreduje ni za inč...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Milan wrote: Tue Dec 19, 2023 5:49 pm Ili su zlonamerni, ili su nesposobni. U svakom slučaju, klub nam ne napreduje ni za inč...
Baš naprotiv, klub nam je napredan i više nego što mi želimo i nego što bi smeo... U nedelju su samo ojačali svoje temelje :oops:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Nevernik II wrote: Tue Dec 19, 2023 4:04 pm
Dajte nekog ravnozemljaša, stručnjaka za Harp i vanzemaljce...to je sad popularno u Srbiji, a možda i zatrebaju centrali za koaliciju.
Po kriterijumima iznad, izbor je ogroman. A Lalat je nekako dominantna licnost.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
rykerfcv
Posts: 874
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Bilo bi lepo da Jokanovic dodje poprilicno nerealno ali treba se nadati.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Rakovac
Posts: 132
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rakovac »

Sreo danas Jokanovića kupuje neke poklone i kaže poznaniku sprema se za Madrid ide sa društvom da gleda Partizan košarku. Grobar sa detelinare.
Sosu Babića bih ja voleo da vidim na mestu trenera.
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Samo da znate, čitam sve komentare, ali nemam šta da kažem...
Sve zavisi od toga koga ćemo dovesti.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Ako se već nekome nerealno nadamo, daj da bude neko ime, što Jokanovića, koji se trudi da nema nikakve veze sa nama? Daj Murinja bar. Šta fali, nerealno, al se moramo nadati.

Što se Sose Babića tiče, ima 73 godine, i on čovek skoro 10 godina nije šef struke. Ko zna na šta bi to ličilo...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Uz svo poštovanje prema Sosi Babiću i onima koji ga predlažu, ali čovek ima 73 godine... Okej je da bude savetnik u klubu, ali da bude prvi trener mi je malo mnogo. (Edit: @Rabba je bio brži za Sosine godine)
Klub, ako već dozvoljava Ranku da ode, mora odmah nakon Voždovca predstaviti adekvatnu zamenu! Ukoliko novi trener bude iz ranga superligaške vrteške bolje napustite klub istog momenta! Mada, mi za bolje i nismo trenutno...

Ranku možda možemo zameriti neke trenerske kvalitete, možda neke odluke, možda neke izjave u javnosti, ali čovek će ostati nedorečen u našem klubu. Na mene je ostavio sepcifičan utisak i harizmu koja nedostaje mnogih ovdašnjim trenerima! Hvala mu i srećno u nastavku karijere!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Mon Dec 18, 2023 7:46 pm Dobre su šanse da dobijemo stranca za trenera.
Stranca - stranca ili eks Yu stranca?

Ako je pravi stranac, ja sam samo za Nemca, Italijana, Holandjana ili Portugalca. Igraju napadcaki fudbal i zatezu disciplinu. Nikako Englez, Spanac ili Francuz. To nije za srpski mentalitet!
Kup je nas!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Спомињу се Сосине године. Мени пада први на памет Рој Хоџсон, има 76 и води Кристал Палас. Алекс Фергусон са 71 водио Јунајтед. Дик Адвокат до скора са 76 водио Ден Хаг. Ранијери са 65 освојио премијер лигу, са 70 водио Вотфорд, тренутно са 72 води Каљари.

Имали би многи ови млађи да науче шта од седих глава.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

@CRD FCV sve si u pravu, samo ću još jednom ponoviti, Sosi Babiću je poslednji pravi pravcati trenerski angažman bio u Vojvodini. Pre 10 godina. Sosa je ostavio neku lepu uspomenu, da li je vredno da je ukaljamo sada? Pride, tekst koji nam je Sosu vratio u fokus je sa sportkluba, da ga ne tražim, lako ćete ga naći, sve i da postoji neka volja i želja, Sosa ne deluje kao podoban lik.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2304
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

CRD FCV wrote: Wed Dec 20, 2023 12:04 am Спомињу се Сосине године. Мени пада први на памет Рој Хоџсон, има 76 и води Кристал Палас. Алекс Фергусон са 71 водио Јунајтед. Дик Адвокат до скора са 76 водио Ден Хаг. Ранијери са 65 освојио премијер лигу, са 70 водио Вотфорд, тренутно са 72 води Каљари.

Имали би многи ови млађи да науче шта од седих глава.
:lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Logicnim razmisljanjem Sosa otpada vec u startu. Nemoguce ga je prodati :mrgreen:
Image
Post Reply